Aspire Nautilus 2 bvc Coili

 0,00

 Her Pakette 5 Adet Aspire Nautilus Coili Vardır.

Aspire Nautilus serisi atomizer coilinin kullanımında 0.4 ohm ile en yüksek buharı alma şansınız bulunmaktadır. İçim ve çekim özelliklerinin serbest olduğunu belirtmeliyiz.

1.8 ohm coil sayesinde en  düşük buharı alma şansına sahip olursunuz. İçiminin oldukça sıkı olduğunu belirtmek gerekir. Aspire gibi dünyaca ünlü bir markanın BVC teknolojisi kullanılarak üretilmiş bir ürünü olduğu bilinmektedir. Bu bağlamda, diğer coil çeşitlerine kıyasla çok daha uzun ömürlü olduğunu belirtmeliyiz.

Aspire Nautilus Coil  uyumlu olduğu modeller arasında Aspire Nautilus Mini, Aspire Nautilus, Aspire Nautilus2, Aspire Nautilus 2s, Aspire Zelos Kit ve Aspire Zelos 2.0 Kit bulunmaktadır. Buna ek olarak, coili kullanırken birtakım hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Her şeyden önce, cihazına takmadan evvel hava deliklerinden likit ile pamuğu ıslatmanız gerekmektedir. Bu işlemin ardından bir süre beklemeniz şarttır. Buna ek olarak, likit doldurmadan önce, coili doğru bir şekilde taktığınıza ve gerektirdiği kadar sıkıştırdığınıza emin olmalısınız.

Likit doldurma işlemleri; önem taşımaktadır. Likitin doldurulması esnasında atomizerin hava deliğinin kapatılması gerekmektedir. Yanmış bir tat almak istemiyorsanız likiti doldurduktan sonra pamuk tarafından emildiğine dair emin olmalısınız. Ayrıca, likiti doldurduktan sonra en az on dakika beklemelisiniz. Coil kullanım sıklığınıza göre istikrarlı olarak değiştirmeye özen göstermelisiniz.

Aspire Nautilus Coil fiyatı  uygun bir şekilde kolay ödeme yöntemlerimizden biri ile satın alabilirsiniz. Aspire nautilus coil satın al butonuna tıklayarak ödeme  aşamasına giriş sağlayabilirsiniz.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Aspire Nautilus 2 bvc Coili” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top