Aspire Spryte Pod Elektronik Sigara

 0,00

Aspire Spryte Pod  Kutusunda Neler Var? 

1 Aspire Spryte Pod (650mAh)
1 BVC Coil (1.8ohm)
1  BVC NS Coil (1.2ohm)
2  Extra O-Rings
1  USB Şarj Kablosu
1 Kullanım El Kitabı

Aspire spryte pod elektronik sigara modeli tasarım ve özellik bakımından dikkat çekici modellerden biri ve sizi gerçek sigara bağımlılığından kısa bir süre içinde kurtulmanıza imkan sağlayacaktır.

Zarif kullanımı kolay, farklı renk seçenekleri, uygun fiyatı  ve kapıda ödeme kolaylığı ile kullanıcıların ilgisini çeken  aspire spryte pod elektronik sigara, sigara tiryakilerine özel olarak üretilen elektronik cihazdır.

Pil ile çalışan bu cihaz duman yerine buhar verir. Tütün bağımlılığından kurtulmak ve zararlarını en aza indirmek amacıyla tavsiye edilen bir ürün çeşididir.

Sigara kullanmanın toplumumuzda oldukça küçük yaşlara kadar indiği bilinen durumlar arasındadır. Bu kadar ağır bir şekilde bağımlılık yaratan bir şeyden kurtulmak zorlu olabilir. Bu tarz dönemlerde elektronik sigara kurtarıcı görevindedir.

Cihazın içine eklenen salt likitleri ısıtılarak buharlaştırılır. Bu işlem pod kartuşu sayesinde gerçekleştirilir. Basit ve sağlıklı bir kullanıma sahip olan elektronik sigaralar, gerçek sigaraya nazaran çok daha sağlıklı bir seçimdir. İçeriğinde yalnızca nikotin bulunur.

Nikotin miktarı da gerçek sigaralara nazaran çok daha azdır. Daha çok çay veya kahve gibi içeceklerin nikotin oranlarıyla kıyaslanabilir. Üstelik nikotin seçimi kullanıcılar tarafından yapıldığından dolayı, nikotin oranında da bariz bir şekilde düşüşler ortaya çıkabilecektir. Sigara bağımlılığının en fazla gündeme gelen sorunlardan biri olduğu düşünüldüğünde, elektronik sigaralar bundan kurtulmak için birebirdir.

Gerçek sigaralar kanserojen etkilere sahip olurken çevreye de bu etkiler ulaştırılabilmektedir. Elektronik sigaralarda ise nikotinin haricinde sigaranın içeriğinde yer alan hiçbir madde bulunmaz. Ayrıca ateşle yakılmadığından dolayı yangın gibi tehlikeleri de oluşturması kesinlikle söz konusu değildir.

Aspire Spryte İnceleme

Elektronik sigara satın almaya karar verdiğiniz zaman, model seçiminde özenli davranmanız gerekir. Özellikle uzun bir zaman boyunca güven içinde kullanabileceğiniz bir ürün arayışındaysanız aspire spryte pod system elektronik sigara modeli oldukça ideal olacaktır.

Aspire spryte inceleme kapsamına aldığımızda hafif ve kullanışlı bir yapıya sahip olan bu elektronik sigara modeli, istediğiniz her yere kolayca götürebileceğiniz seçeneklerden biri olacaktır. Kolay kullanılabildiğinden dolayı e-sigaraya yeni başlayan kişiler içinde son derece uygun bir seçenektir.

Bu sayede herhangi bir zahmet yaşamadan e-sigaradan basit bir şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanında dolum açısından da kullanıcıların beğenisini almış bir seçenek olarak ön plana çıkmaktadır. Kolay doldurulabilir bir özelliğe sahip olan bu elektronik sigara modeli, bu açıdan da ideal bir yapıya sahiptir.

Ürünün kutusunun içeriğinde ürünü hemen kullanabilmek için her türlü parça mevcuttur. Aspire spryte pod kiti (650 mah) 1bvc coil, 1 bvc ns coil, 2 extra o-rings, bir usb kablosu ve kullanım kitapçığı kutu içeriğinde kullanıcıların karşısına çıkacaktır. Bu sayede ürünü çok daha hızlı bir şekilde öğrenerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aspire spryte pod satın al bölümü üzerinden ulaşılabilecek ürüne bu sayede çok daha basit bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aspire spryte yorumlar bakımından kullanıcılarında beğeni dolu yorumlarını alan bu cihaz Aspire spryte pod elektronik sigara kullananlar tarafından oldukça başarılı bulunmuştur. Yeni nesil e-sigara ürünlerinden biri olduğundan dolayı, geleneksel tipteki e-sigaralarda karşınıza çıkabilecek sorunlar oluşturmaz.

Geleneksel e-sigara tipleri akıntı ve sızma gibi çeşitli sorunlar oluşturabilmektedir. Durumun bu şekilde olması ise zaman içinde cihazın arızalanmasına neden olabilir. Aynı zamanda cihazın hijyen açısından sorunlar ortaya çıkarmasına zemin hazırlar. Ancak aspire spryte pod mod gibi yeni nesil e-sigara modellerinde bu sorunların tümü tamamen aşılmış durumdadır.

Artık kullanıcılar tarafından en çok şikayet edilen e-sigara konularından biri olan akıntı ve sızma gibi sorunların bu sayede önüne geçilebilir. Yeni nesil e-sigara modeli çok daha hijyenik ve güvenilir bir şekilde e-sigara deneyimine ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Aspire spryte pod gibi teknoloji harikası elektronik sigaraların temel olarak pek çok farklı avantaja sahip olduğu bilinir. Elektronik sigara likitlerindeki zararlı maddeler sigaraya nazaran çok daha düşüktür. Yapılan araştırmaya göre elektronik sigara likiti %95 oranında daha az toksik içermektedir.

Ayrıca likit karbonmonoksit ve diğer gazlardan korunmanıza neden olacak bir içeriğe sahiptir. Psikolojik olarakta sayısız yararı bulunan elektronik sigara modelleri, nikotin ihtiyacına etkili bir karşılığın alınmasına zemin hazırlar.

Az kullanımda bile yoğun bir aromaya ulaşmanıza imkan sağlar. Ayrıca elektronik sigaralar, tütüne kıyasla çok daha ekonomiktir. Sürekli olarak artan sigara fiyatlarının bütçenizi yormasından şikayetçiyseniz, e-sigaraya geçerek el yakan sigara fiyatlarından korunabilirsiniz.

Sayfamızda  aspire spryte fiyat ve kullanıcı yorumları bölümünde de bu konudan bahsedilmiş olup, elektronik sigaranın çok daha bütçe dostu olduğunun altı çizilmiştir. Ayrıca sigara bağımlılığınıza bağlı olarak elektronik sigara likitlerinden seçimde bulunabilirsiniz.

Eğer sigarayı yoğun bir şekilde kullanmıyorsanız düşük nikotin oranına sahip olan likit seçenekleri sizin için daha uygun olacaktır. Eğer uzun bir zamandan beri sigara kullanıyorsanız ve yoğun bir şekilde sigara tüketiyorsanız, nikotin oranı daha yüksek olan likit tiplerinde karar kılmanız mantıklı olacaktır.

Daha sonrasında nikotin oranı düşük olan likitlere yönelim sağlayarak konuya doğru bir çözüm getirebilirsiniz. Her açıdan konuya doğru bir yaklaşım getirmenize neden olacak elektronik sigara modeli, bundan sonraki süreçte sizi ve çevrenizi sigaranın etkilerinden koruyacaktır.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Aspire Spryte Pod Elektronik Sigara” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top