Aspire Spryte Pod Kartuşu

 0,00

Aspire Spryte Pod İçin Orijinal Yedek Kartuş

Aspire Spryte Pod Kartuşu Aspire Spryte pod Kit için özel olarak tasarlandığını ifade etmek gerekir. 3.5 ml likit kapasiteli bir ürün olmakla beraber tekrar doldurulabilir özellikler taşımaktadır.

Aspire Spryte Pod Kartuşu İnceleme

Alt doldurma yöntemi ve Aspire U-Tech Coil sistemi kullanılmaktadır. Pod içinde kurulu bir şekilde 1.8ohm BVC coil beraberinde gelmektedir.

Ürünün coil malzemesi; NiChrome olarak bilinmektedir. Tekrar doldurulabilir yapısından dolayı ürünün kullanım ömrü oldukça uzundur. Geçmeli bağlantı konnektörüne sahiptir. Silikon kapaklı dolum sistemi bulunmaktadır.

Ürünü kullanmadan önce, tüm bobinleri ve bölmeleri; en uygun şekilde doldurduğunuzdan emin olmalısınız. Aspire Spryte pod kit; 4,2 ile 5,0 V arasında değişen düzenli 1.8ohm BVC coil ile beraber gelmektedir.

Ayrıca, 10 ile 12W arası kullanım değeri bulunan saltnic likitler için özel olarak üretilmiş 1.2ohm BVC coil ile beraber gelmektedir. Bunun yanı sıra, ürünün dahili bir 650mAh pil sayesinde çalıştığını vurgulamalıyız. Cihazı şarj etmek istediğinizde ise USB kablosu kullanabilirsiniz.

Kartuşun hemen altında yer alan turuncu kapak sayesinde cihazın kolayca doldurulabilir üç ml’lik kartuş kullandığını ifade etmek gerekir. Ayarlanabilir hava akımı bölümünün ise cihazın öne çıkan teknik özellikleri arasında bulunduğunu söylemeliyiz.

Aspire Spryte pod kartuşu satın al sayfamızdan güvenli ödeme seçeneklerimiz, en uygun ekonomik koşullar ve indirimlerle  satın alabilirsiniz.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Aspire Spryte Pod Kartuşu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top