Aspire Zq Vi Pod

(1 müşteri değerlendirmesi)

 0,00

Aspire zq vi pod eşsiz bir elektronik sigara deneyimi yaşamak isteyenler tarafından tercih edilen pod cihazlardan biri. Bu üründe aynı gün ücretsiz kargo kapıda ödeme imkanından yararlanabilirsiniz.

Aspire Zq Vi Pod e sigara kullanmak isteyenler için oldukça doğru bir tercih olacaktır. 650mAh dahili batarya ile çalışan cihaz 3.5 V sabit 4.2V tam voltaj güç çıkış modunu desteklemektedir. Mini bir manuel tuşa sahip olan cihaz 2ml’lik manyetik likit dolum kartuşu bulunmaktadır.

Pod elektronik sigara modelleri; normal sigaranın zararlı etkilerinden kurtulmak isteyen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Pod esigara sayesinde normal sigarayı bırakarak çok daha sağlıklı bir hayat süren sayısız insan bulunmaktadır. Bilindiği üzere pod esigara çeşitleri; pille çalışan ve sigara bağımlılarının nikotin ihtiyacının giderilmesini sağlayan ürünlerdir.

Bu pod mod esigara kullanmanız durumuda normal sigaranın zararlı etkilerine maruz kalmamış olursunuz. Çünkü, elektronik sigara kullandığınız takdirde çekilen havanın duman olarak değil buhar olarak geri üflenmesine tanıklık edersiniz. Aspire zq vi pod mod esigara kullanmak istiyorsanız 18 yaşın üzerinde olmalısınız. Sigaradan kurtulmak isteyen insanların sayısının sürekli olarak arttığı hesaba katıldığında sağlığa zararlı olmayan bir aktivite olduğunu bilmektedirler. Aspire ZQ Vi pod mod fiyat bakımından uygun bir şekilde sayfamızda yerini almıştır.

Aspire ZQ Vi İnceleme

Aspire zq vi pod mod e sigara kit nasıl çalışır? Bu elektronik sigaranın çalışması, diğer elektronik sigaralarla benzerdir. Ürünün içerisinde pil bulunmaktadır. Pilin tüpte yer alan likiti ısıtmasından dolayı buhar meydana gelmektedir. Bir başka deyişle, pil ve kartuşun beraber çalışması sayesinde duman oluşmaktadır. Söz konusu dumanın kullanan kişilere gerçek bir sigara deneyimi yaşattığından bahsedilebilir. Kutu içeriğinde bulunanlar.

 • 1 Adet Aspire Zq Vi pod Cihazı 650mah
 • 1 Adet USB Kablosu
 • 1 Adet Kullanıcı Kılavuz
 • 1 Adet Garanti Kartı
 • 1 Adet Likit Şişesi

Cihazı kullanan kişilerin gerçek sigara deneyimi yaşamalarına ek olarak sağlığa zararlı bir madde kullanmadıklarından emin olması gerekir. Geçmişten bu yana yapılan araştırmalar neticesinde pod esigara kullanımının normal sigaraya kıyasla %95 daha zararsız olduğu belirlenmiştir. Bunun sebebi, hiç şüphesiz içerisinde bulunan nikotin oranının normal sigaraya kıyasla çok daha az seviyede olmasıdır. Herkesin bildiği gibi nikotin, sağlığa zararlı bir maddedir.

Ancak salt likitte yer alan nikotin oranının az olması vermiş olduğu hazzının az olacağı anlamına gelmemesi gerekir. Çünkü bu cihazda verimli bir nikotin miktarı yer almaktadır. Cihazın içerisinde bulunan nikotin oranının neredeyse kahve ve çayla denk olduğu söylenebilir. Bu sayede, sigarayı bırakmak isteyenlerin imdadına yetişmektedir. Pille çalışan bu esigara likitin dumanını buhar olarak dışarıya vermesine sebep olmaktadır.

Sitemizde orijinal ürünler sayesinde  bu pod e sigarayı hem hesaplı hem de kaliteli olarak alma şansına sahip olabilirsiniz.

Aspire ZQ Vi Pod Bölümleri

Toplam üç bölümden meydana gelmektedir. Bu bölümler; pod atomizer, kartuş ve pil olarak bilinmektedir. En büyük avantajı; şarj edilmesi mümkün olan lityum pillerle çalışıyor olmasıdır. Aspire ZQ Vi Pod elektronik sigara pilini akıllı telefonunuz için kullandığınız şarj aletleriyle rahatlıkla şarj edebilirsiniz. Ayrıca, şarj etmenizin ardından söz konusu pili uzun süre kullanmanız mümkün olmaktadır. Piller; ürünün buharlaşma odasına bağlı olarak çalışmaktadır. Ayrıca, elektronik kontrollerin gerçekleştiği ve buhar üretiminin yapıldığı boş boruya bağlı olarak işlevini tamamladığı bilinmektedir.

Pilleri; ürünün çalıştırılmasıyla beraber aktif olmaktadır. Ancak, pillerin buharlaşma odasında beklenen faaliyeti yerine getirmesi için kartuşların takılı olması gereklidir. Kartuşun ucu, cihaza takılmaktadır. Buna ek olarak, kartuşun ucunun ağız parçası olarak faaliyet göstermesi söz konusudur. Kartuşları ilk alındığı tarihte sonuna kadar dolu olduğu bilinmektedir. Ancak, kartuşun bitmesi halinde tekrar doldurulması mümkündür. Bunun yanı sıra, kartuşların içerisinde yer alan sıvıda propilen glikol yer almaktadır.

Cihazın kartuşu satın alınması sırasında tüketicilerin nikotin oranına göre seçim yapması söz konusu olmaktadır. Bazı kartuşların nikotin oranı sıfır olarak bilinmektedir. Buna ek olarak, kartuşlarda bulunan sıvıların içerisinde farklı aromalar bulunmaktadır. Bu aromalar sayesinde kullanıcıların pod esigaradan aldığı zevk iki katına çıkmaktadır. Bu aromaların karpuz, kavun, muz, elma gibi farklı meyveleri, hatta gofret aromasını içermesi söz konusudur. Aromalı pod elektronik sigara satın alındığı takdirde tüketicilerin daha keyifli bir elektronik sigara deneyimi yaşaması mümkün olmaktadır.

Aspire ZQ Vi pod mod esigara içerisinde yer alan kartuş; oldukça önemli bir işleve sahiptir. Elektronik sigara kullanıcısının yapmış olduğu solumanın atomizere aktarılmasını ve sıvının buhar haline gelmesini kartuş sağlamaktadır. Atomizer üzerinde teller bulunmaktadır. Ürünün çalışmasıyla beraber pil aktif hale gelmektedir. Pilin aktif hale gelmesi, atomizeri tetiklemektedir. Çünkü, atomizer üzerinde bulunan teller ısınmaya başlamaktadır. Bu ısınma sonucunda buharlaşma meydana gelmektedir.

Aspire ZQ Vi Pod Nasıl Kullanılır

Cihazın 2 ml likit kapasitesi bulunmaktadır. Ancak, ürünün içerisinde yer alan likitin bitmesinin ardından dolumunun yapılması söz konusudur. Bu sayede, tüketicilerin ekonomik açıdan avantaj sağlaması mümkündür. Bilgi olarak likit dolumunun rahatlıkla yapıldığını eklemek gerekir. Aspire ZQ Vi esigara; hem elektronik sigaraya yeni başlayanlar hem de yıllardır bu ürünü kullananlar tarafından oldukça sevilen bir üründür. Bu ürünü farklı kılan detaylardan birisi, spiral hava sistemine sahip olmasıdır. Ayrıca, pilinin şarj edilebilir olma avantajı bulunmaktadır. Ürünün pil kapasitesinin 650 mAh olarak bilinmektedir. Söz konusu pil kapasitesinin yüksekliğinden dolayı ürünün uzun süre kullanılması mümkündür. Hatta, şarjının gün boyu bitmemesi sayesinde yolculuklarda rahatlıkla kullanılması söz konusu olmaktadır.

Kullanıcı isteklerine göre kullanılması mümkündür. İsteyenler ürünün tam güç modunda çalışmasını talep edebilirler. İsteyenler ise sabit voltaj modunu tercih edebilirler. Ürünün koruma özelliklerinin de oldukça gelişmiş olduğunu söylemek mümkündür. Örneğin, akıllı çip koruma sistemi aktif olarak çalışmaktadır. Buna ek olarak, ürünün kısa devre yapması gibi durumlar başta olmak üzere sorun yaşandığı durumlarda tüketiciye bilgi verilmektedir.

Avantajları bununla sınırlı değildir. Pod mod değiştirilmesi ve çıkarılması oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Çünkü, bu işlem için organize edilen manyetik konektör bulunmaktadır. Bilhassa elektronik sigaraya yeni başlayacak kişiler için oldukça uygun bir ürün olduğunu söylemek gerekir. Ürünün manuel tuş kullanımına sahip olması ise başka bir avantajdır.

Aspire ZQ Vi Pod Kullanıcı Yorumları

Her yaştan elektronik sigara kullanıcıları tarafından sevilerek kullanıldığını belirtmek gerekir. Ancak, bu ürünü kullanmaya başlamadan önce hangi likitin kullanılacağına karar vermek gerekir. Bu noktada, geçmiş kullanıcı deneyimleri ön plana çıkmaktadır. Örneğin, geçmişte çok sigara içen kişilerin yüksek nikotin oranına sahip olan likitleri kullanması gerekir. Bu çözüm, belirli bir süre için geçerli olmaktadır. Yüksek nikotin oranına sahip olan likitleri tercih eden kişilerin bir süre sonra az nikotin oranına sahip olan likitlere geçiş yapması doğru olacaktır. Ayrıca, damak tadına en uygun aromaların bulunması için farklı likitlerin denenmesi tavsiye edilmektedir. Yorum bakımından beğeni alan bir ürün. Aspire ZQ Vi satın al sayfamızdan uygun fiyat ile kapıda ödeme şeklinde satın alabilirsiniz. Sitemizde ayrıca harika lezzet veren salt likit çeşitlerinden birini seçerek bu cihazı daha keyifli kullanabilirsiniz.

Aspire Zq Vi Pod için 1 değerlendirme

 1. Emel

  Ürünüm geldi çok teşekkürler ,aslında ilk başta korkmuştum ne yalan söyleyim dolandırırlar yada sahte ürün olur diye, ama ürünleri şu an keyifle kullanıyorum çok teşekkür ederim .

  • salt

   Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz Emel hanım.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top