,

Enjoy Life Likit Antalya

 90,00

Enjoy Life Likit Antalya Vanilya, çilek ve çikolata

Tabanını oluşturan %50 PG ve %50 VG oranı sayesinde yoğun bir buhar üretimi ve tat deneyimi sunan Enjoy Life Normal Likit, elektronik sigara kullanıcıları için ideal bir tercih olabilir.

Aroması, birbirinden lezzetli meyvelerin karışımından oluşmaktadır. Bu meyveler arasında muz, çilek, kavun, karpuz ve ananas gibi tatlar yer almaktadır. Tüm bu meyvelerin birleşimiyle ortaya çıkan tatlı, ferahlatıcı ve taze lezzetler, sigara kullanımından uzaklaşarak daha sağlıklı bir alternatif arayanlar için oldukça cazip olabilir.

Enjoy Life Normal Likit, 0mg, 3mg ve 6mg olmak üzere üç farklı nikotin seviyesinde sunulmaktadır. Bu seviyeler sayesinde, nikotin kullanımı konusunda farklı tercihlere sahip olan kullanıcılar için de ideal bir seçenek sunmaktadır.

Ürün, 60ml’lik şişelerde sunulmakta olup, elektronik sigara kullanıcılarına uzun süreli kullanım imkanı sağlamaktadır. Sevdiğiniz meyve tatlarını elektronik sigaranızda deneyimlemek istiyorsanız, Enjoy Life Normal Likit’i deneyebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Enjoy Life Likit Antalya” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top

dikkat edin!

uyarı!

18 Yaşından küçüklere satışımız yoktur. Ayrıca elektronik Sigara Atomizerleri, Coilleri, Kartuş, Tel, Pamuk vb Satışı Yasal Olmayan Ürünleri Satmıyoruz.