Enjoy Red Man Salt Likit

 150,00

Enjoy Red Man Salt Likit kırmızının cazibesi ile size muhteşem bir tat. Elektronik sigara cihazlarınız da bu kırmızı meyvelerin keyfini çıkartın.

Enjoy Red Man Salt Likit

Enjoy Red Man Salt Likit  Antalya da, elektronik sigara cihazlarınızda kullanabileceğiniz özel yapılmış likit çeşidi.

Antalya Bölgesinde en çok sevilen ve Türkiye genelinde de tercih edilen likitlerimiz ile, kaliteli elektronik sigara likitlerinin keyfini çıkartabilirsiniz. Tamamen orjinal olan ürünlerimizi çok seveceksiniz.

Red Man Salt Likit, elektronik sigara kullanıcılarına özel olarak üretilen bir likit çeşididir. İçeriğindeki yüksek oranda nikotin sayesinde daha yoğun bir tat ve doyurucu bir his sunar. Kendine özgü lezzeti sayesinde tatlı sevenlerin tercihi olabilir. İçeriğindeki PG (Propilen Glikol) ve VG (Bitkisel Gliserin) oranı sayesinde yoğun buhar üretir ve aromasını daha net bir şekilde hissettirir.

Kullanımı kolaydır ve çeşitli cihazlarda rahatlıkla kullanılabilir. Red Man Salt Likit, yüksek kaliteli içerikleri ve lezzetleriyle elektronik sigara kullanıcılarının vazgeçilmezleri arasında yer alabilir.

Antalya Elektronik Sigara Merkezi. Antalya bölgesinde istediğiniz likit çeşidini adresinize getiriyoruz. Bizimle iletişime geçerek cihazınız ile uyumlu likit çeşidini öğrenebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Dilerseniz çeşitler ve uyumluluk hakkında detayları da öğrenebilirsiniz. Elektronik sigara cihazları hakkında bilmek istedikleriniz varsa 30ml likit ne kadar gider 60ml likit ne kadar gider gibi sorularınıza yanıt almak için iletişime geçin.

MG (Nikotin Oranı)

30 MG, 50 MG

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Enjoy Red Man Salt Likit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top