GeekVape Aegis Boost Pod Kit E Sigara

 0,00

GeekVape Aegis Boost Pod Kit Kutusuda Neler Var?
1X AEGIS BOOST Mod (1500mAh)
1X GV Boost Coil (0.4ohm Mesh – Takılı)
1X GV Boost Coil (0.6ohm)
1X Coil Tool
1X Drip Tip
1X Usb Şarj Kablosu
1X Kullanıcı Kılavuzu

GeekVape Aegis Boost pod  kit e sigara kolay kullanımı ve farklı yapısı ile dikkatleri  çeken bir cihazdır. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında cihaz hakkında olumlu fikirler yer aldığı gözlemlenmektedir.

40w çıkış gücüne sahip olan bu cihaz 1500mAh pil ömrü ve 3.7ml likit kapasitesiyle diğer modellerefarklı bir pod mod modeldir.

GeekVape Aegis Boost İnceleme

Yeni nesil pod elektronik sigaralara göre gözle görünür fark yaratan geekvape aegis boost kullanmaya değer. Bu cihaz AS Chipset sayesinde güç kapasitesini zirveye çıkaran bir cihazdır.

Aegis Boost Pod Mod Gv coil sistemi ile arttırılmış çekim gücü sunmaktadır. 0.8 saniyeden daha az ateşlemesi ile pod mod elektronik sigara kullanıcılarına eşsiz bir elektronik sigara deneyimi yaşatmaktadır.

Siz değerli kullanıcılarımız eşsiz duman keyfini yaşatan bu cihazın kullanımını seveceksiniz.  Etkileyici ve şık tasarımı ile gözleri her an üzerinizde tutacak boost pod çeşitli renk seçenekleri ile sizleri etkileyecek.

Space black modeli ile siyahın eşsiz asaletini spor ve canlı renkleri ile DEVİL RED ve AURA GLOV renkleri her an güne motive ve mutlu olmanızı sağlayacaktır.

Eşsiz sağlam gövdesi ve mat kasası ile de oldukça sağlam olan bu cihaz tercihler arasında öne çıkan bir model olup kullanıcıların yoğun talebi gözden kaçmamaktadır.

Tütün Sigara’yı bırakmak mı istiyorsunuz?

İçerisinde kanserojen madde bulundurmayan pod elektronik sigaralar tüm bunların yanı sıra tütün sigarayı size unutturup  eşsiz duman keyfini sunacaktır.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“GeekVape Aegis Boost Pod Kit E Sigara” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top