Geekvape Aegis Pod

 0,00

Geekvape Aegis Pod bu markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında yeni tasarımı ile dikkat çekmektedir. Aynı gün kargo prensibimiz ile kapıda ödeme güvencesi kapsamında nakit veya kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

Geekvape Aegis Pod fiyat nedir sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Ancak, ürünün fiyat performans bakımından en iyisi olduğunu söylemek gerekir.

Geekvape Aegis Pod Yorum ve Cihaz İncelemesi

Aegis Pod inceleme sırasında ürünün bilhassa tasarım bakımından olumlu özellikler taşıdığını ifade etmek gerekir. Hafif ve ergonomik olmasından dolayı istenilen her yere rahatlıkla taşındığı bilinmektedir. Bunun yanı sıra, coil sisteminin hızlıca değişim konusunda avantaj sağladığı aşikardır. Yalnızca bu özelliklerinden dolayı dahi bu ürünü satın almak son derece doğru bir tercih olacaktır.

Bir böcek şekline benzeyen ürünün avuç içi ebatlarında olması sayesinde dikkat çektiğini söylemek gerekir. Buna ek olarak, 3.5 ml Aegis Podkartuşu; kolay değiştirme ve kurulum için rahatlıkla değiştirilebilen coil sistemini benimsemektedir. 0.6 ohm G coil; bu ürünü kullanan kişilere benzersiz bir tat ve elektronik sigara deneyimi getirmektedir.

Ürünün boyutları oldukça idealdir. 87.7x 40x 17.7 ebatlarında olan bu ürün; 800mAh pil kapasitesine sahiptir. 12-15W çıkış aralığına sahiptir. 3.5 ml likit kapasitesi sayesinde rahat bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır. 10S maksimum puf süresine sahiptir. Ürünün pil göstergesi; kullanıcıların işine yarayan bilgiler sunmaktadır. Pilin %70 ile %100 olduğu hallerde yeşil, %31 ile %69 olduğu hallerde mavi, %0 ile %30 olduğu hallerde ise kırmızı renkli uyarı sistemi çalışmaktadır.

Uzun hizmet ömrü için su geçirmez özelliklere sahiptir. Bunun yanı sıra, toz geçirmez özellikler de taşımaktadır. Ayrıca, darbelere karşı dayanıklıdır. Dahili 800 mAh pil ile güçlendirilmesi sayesinde performans konusunda kusursuz bir seçenek sunmaktadır. Değiştirilebilir G yağı ile 3.5 ml büyük salt likit kapasitesine sahiptir. Zarif ve minimalist tasarıma sahip taşınabilir boyutu ile çantada veya gömlek cebinde dahi taşınması söz konusu olmaktadır. Daha önce söylediğimiz gibi üç renkli pil göstergesi ile kullanıcıları düşük pil konusunda uyarmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, güvenli ve kararlı vaping için çoklu koruma fırsatı sunmaktadır.

Geekvape Aegis Pod Kutu İçerisinde Neler Vardır?

Kısa süre içerisinde keyifli ve verimli bir vaping deneyiminin yaşanması sağlanacaktır. Aegis Boost Pod olarak geçen bu ürünün kutusunun içerisinde bir Aegis Boost Pod kiti yanı sıra bir 0.6ohm ka1 ST bobin, bir C tipi şarj kablosu ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Neden Geekvape Aegis Pod Kullanılmalıdır?

Geekvape Aegis Boost Pod kullanmak için gerçekten çok fazla sebep var! Her şeyden önce, bu ürün hakkında internette yapılan tüm yorumların olumlu olduğunu söylemek gerekir. Bilhassa yurt dışı kaynaklı pod mod ürün satan sitelerdeki yorumlar incelendiğinde ürünün kalitesi hakkında fikir edinmek mümkün olmaktadır. Aegis Boost Pod mod; en kısa sürede şarj olmaktadır. Bu sayede, vaping deneyiminin asla aksamamasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, kartuş kapasitesi sayesinde zevkli ve doyurucu bir deneyim yaşatmaktadır.

Aegis Boost Pod Performans ve Özellikleri

Aegis Boost pod performans özelliklerinin yanı sıra göze hitap eden detaylarıyla da dikkat çekmektedir. Dört farklı renk seçeneği sayesinde herkes kendi beğenisine uygun bir ürünü alma şansına sahip olacaktır. Kendisi için ödenen paranın hakkını sonuna kadar veren Aegis Boost pod mod; uzun süre sorunsuz olarak kullanılmaktadır. Bu ürünün yakın zamanda Türkiye’deki kullanıcılar arasında da popüler olacağını söylemek gerekir.

Elektronik sigara kullanımı sayesinde insanların sigara bağımlılığından kurtulması sağlanmaktadır. Ancak, elektronik sigara konusunda farklı alternatifler bulunmaktadır. Pod mod ürünler; son yıllarda en çok dikkat çeken elektronik sigara modellerinin başında gelmektedir. Uzun ömürlü ve dayanıklı olan pod cihazlar; tüm bunlara ek olarak kullanıcıların nikotin ihtiyacını en iyi şekilde gidermektedir. Geekvape markaları arasında en iyisi olarak bilinmekte ve stokta yer almaktadır.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Geekvape Aegis Pod” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top