Geekvape Bident Pod E Sigara

 0,00

Geekvape Bident Pod E Sigara  Kutusunda Neler Var? 

  • 1 Geekvape Bident Pod E Sigara Cihazı
  • 1  0.6ohm DTL Kartuşu
  • 1  1.2ohm MTL Kartuşu
  • 1  Şarj Usb Kablosu
  • 1  Kullanıcı El Kitapçığı

Geekvape Bident Pod E Sigara  kullanarak hem daha sağlıklı olursunuz hem de nikotin ihtiyacınızı gidermek adına daha az para harcamanın keyfini yaşarsınız.

Geekvape Bident gibi pod mod elektronik sigara modelleri; elektronik sigara dünyasının en son çıkan ürünleri arasında yer almaktadır. Pod ile çalışabilen modellerine ek olarak yeniden doldurulabilen likit haznelerini barındıran modelleri de yer almaktadır.

Diğer e sigara modellerine kıyasla pod e-sigara kullanmanın sayısız avantajı bulunmaktadır. Pod sistem elektronik sigaraların çalışma sistemleri, diğer elektronik sigaralarla benzerdir.

Ancak, küçük boyutlu olması, pratik kullanım kolaylığı, ekonomik olması ve hoş tasarımı gibi öne çıkan özellikleri bulunmaktadır. Bu yüzden, elektronik sigara tercihiniz, hiç düşünmeden, pod mod e sigara modelleri olmalıdır.

Geekvape Bident İnceleme ve Satın Al Seçenekleri

Ülkemizde pod mod elektronik sigaraların orjinal ve A kalite olanlarını satan siteleri bulmak kolay değildir.

Ancak, her sektörde olduğu gibi e-sigara dünyasında da işini iyi yapan siteler bulunmaktadır.

Sitemiz Geekvape Bident pod kit gibi cihazların satın al işlemleri için tercih edilebilecek güvenli siteler arasında yer almaktadır. Bu sitede satılan ürünlerin her birisinin orjinal olduğuna vurgu yapmalıyız.

Bunun yanı sıra, buhar keyfinize kesintisiz olarak devam etmenizi sağlayacak diğer tamamlayıcı ürünler de satılmaktadır.

Pod mod e sigara modelleri konusunda ürün stoğunu her geçen gün geliştiren sitemiz üzerinden Geekvape Bident pod mod kit satın al işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Geekvape Bident İnceleme

Geekvape Bident kit; Geekvape şirketinin patentli çift bobin teknolojisi ilk pod sistemi olarak bilinmektedir. Cihaz, 950mAh pod mod ve 3.5ml doldurulabilir kartuştan meydana gelmektedir. Bu sayede, tam bir gün boyunca eksiksiz olarak vaping keyfi yaşamak mümkün olmaktadır.

Geekvape Bident  inceleme yaparken kolay alt doldurma yapısına sahip olan yenilikçi ve şık bir pod sistemi olduğuna da değinmek gerekir. Cihazın en büyük amaçlarından birisi, kullanıcılara en iyi tadı sunabilmektir.

Bu bağlamda, 3.4V/3.6V/3.8V olmak üzere üç farklı ayarlanabilir güç çıkışı bulunmaktadır. Buna ek olarak, cihazın çoklu koruma seçeneği vardır. Patent bekleyen çift bobin teknolojisine ve DL ile MTL buharlaştırma için alttan ayarlanabilir hava akımı özelliğine sahip olan dahili 0.8ohm/1.2ohm bobinlerine sahiptir. Tüm bu teknik özellikleri sayesinde ultra kaliteli vaping deneyimi yaşamak mümkün olmaktadır.

Geekvape Bident pod sistem özelliklerine bakarken tekrar sarım özelliğinden bahsetmeden olmaz. 0.5 ile 3 ohm arasında sarımlar sayesinde kendinize en uygun kullanım şeklini belirleyebilirsiniz. Kullanım sırasında genel olarak salt likit ile yüksek ohm düşük buhar tavsiye edilmektedir.

Ürünün bulunduğu kutuda bir adet cihaz bir adet 0.6ohm DTL kartuşu, bir adet 1.2ohm MTL kartuşu, bir adet şarj USB kablosu ve kullanıcı el kitapçığı bulunmaktadır. Bilhassa, kullanıcı el kitapçığından faydalanarak ürünü kullanırken yaşanabilecek herhangi bir kazanın önüne geçmiş olursunuz.

Geekvape Bident Pod Fiyat

Geekvape Bident fiyat bilgisi almak istiyorsanız sayfamızın hemen üst tarafında yer alan butona tıklayarak satın alma işlemlerini başlatabilirsiniz.

Ürünün bulunduğu kategoriye tıklayarak diğer cihazlar hakkında da güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Geekvape Bident pod e sigara; cihazın uzun ömürlü olarak kullanılmasından dolayı oldukça uygundur. Normal sigara fiyatlarına kıyasla hem daha yüksek nikotin tadı almak hem de daha az ücret ödemek mümkün olmaktadır.

Geekvape Bident Yorum

Cihazın sahip olduğu özelliklerin oldukça kaliteli olduğunu düşünmektedirler. Her şeyden önce, bu cihazı şarj etmek oldukça kolaydır.

USB kablosu sayesinde bilgisayar veya Powerbank üzerinden kısa sürede şarj etmek mümkündür. Ortalama bir saat içerisinde tamamen şarj olan bu ürünün bir gün boyunca vaping deneyimi yaşamayı mümkün kıldığını ifade etmek gerekir.

Ek olarak kullanıcılar cihazın sahip olduğu koruma göstergelerinden dolayı cihazı rahat bir şekilde kullanırlar.

Kırmızı ışığın üç kez yanıp sönmesi; atomizer yok/ pod algılanmadı anlamına gelirken kırmızı ışığın beş kez yanıp sönmesi ise düşük pil uyarısı anlamına gelmektedir.

Bunun yanı sıra, kısa devre ve güvenlik uyarılarının da kırmızı ışığın yanıp sönmesiyle yapıldığını eklemek gerekir. Sitemizin pod kartuşları bölümünden de ayrıca bident pod kartuşları bulabilirsiniz.

Geekvape Bident Kullananlar

Geekvape Bident kullanıcı yorumları incelendiğinde kullanıcıların bu üründen ne kadar memnun olduğunu görmek mümkün olmaktadır. Cihazın birbirinden farklı ve hoş renklere sahip olmasının yanı sıra kullanım kolaylığı barındırdığını da eklemek gerekir. Bu sayede, kullanıcılar, bu ürünü, oldukça memnun bir şekilde kullanmaktadırlar.

Yorumlara bakıldığında  ürünün ne kadar uygun fiyatlı olduğuna dair yorumlara rastlamak mümkündür. Türkiye’de sigara fiyatlarına sürekli olarak zam gelmektedir.

Bu yüzden, sigara içmek, birçok kişinin bütçesini zorlamaktadır. Bu noktada, farklı alternatifler arayan kişiler için Geekvape Bident pod e sigara ideal özellikler taşımaktadır. Ürünün kaliteli bir içim keyfi sunmasına ek olarak uzun ömürlü olması ve nikotin ihtiyacını en iyi şekilde karşılaması söz konusu olmaktadır.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Geekvape Bident Pod E Sigara” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top