Geekvape Frenzy Pod Sigara

 0,00

Geekvape Frenzy Pod Sigara Kutu İçeriği:
1 Adet Geekvape Frenzy Pod Sigara
1 Adet 1.2ohm Nikrom Bobin
1 Adet Micro USB Kablo

Geekvape Frenzy pod sigara; farklı bir elektronik sigara deneyimi yaşamak isteyenler tarafından kesinlikle tercih edilmesi gereken bir üründür. Bu ürünün sahip olduğu sistemin özenle hazırlandığını belirtmek gerekir.

Güç çıkışı ve sıcaklık kontrol modunun var olduğu AS chip seti yer almaktadır. Buna ek olarak, 950mAh dahili batarya kapasitesi bulunmaktadır. Geekvape frenzy elektronik sigara üretiminde kullanmış olduğu teknoloji çok üstündür.

NS Mesh coil teknolojisi kullanılmaktadır. Frenzy pod sisteminin resin panelli çinko alaşımlı bir kasa ile inşa edilmesi söz konusudur. AS chipsetinin korunması için oldukça kaliteli ve dayanıklı bir kasa kullanılmaktadır. Micro Chipsetinin ürünün kullanımı için gerekli olan birçok konuda hızlı tepki süresi verilmesi sağladığını belirtmek gerekir.

Geekvape Frenzy Pod Sigara İncelemesi ve Kullanım Özellikleri

Geekvape Frenzy kullananlar bilir bu pod sistem kiti; hem reçine kaplama hem de karbon elyaf kaplama seçeneklerine sahiptir. Bu sayede, oldukça şık bir tasarıma sahip olduğunu vurgulamak gerekir.

Cihazın batarya kısmının TC ısıtma modunun hassas sıcaklık kontrolünü sağlayan AS yonga setine sahip olduğunu söylemek gerekir. Yonga setinin farklı işlevleri bulunmaktadır.

Otomatik çıktı eşleştirme özelliği barındırmaktadır. Bir başka deyişle, 0,7ohm bobinin kullanımda olduğu zaman çıkışın 2.5V, 2.7V veya 2.9V olarak ayarlanması mümkün olacaktır. Buna ek olarak, 1.2ohm bobinin takıldığı esnada çıkışın otomatik olarak sıcaklık kontrol moduna geçmesi söz konusu olacaktır.

Geekvape Frenzy pod elektronik sigara kiti 2 ml’lik kapsüller oldukça basit bir şekilde kullanılmaktadır. Sitemizde Geekvape Frenzy fiyatı oldukça uygun bir şekilde satılmaktadır.

2 ml’lik kapsüller; öncelikli olarak manyetik bölüm üzerinden mod bölümüne takılmaktadır. Ardından, her bölmedeki bobinin değiştirilme işlemleri başlamaktadır. Bobinin çıkarılması için çeyrek tura ihtiyacı olan vidası bulunmayan bir kapakla yapılmaktadır.

Söz konusu kapağın hava akım kontrol ayarının yapılmasını sağlayacağı bilinmektedir. Kapsülün yeniden doldurulmasının oldukça basit bir işlem olduğunu vurgulamak gerekir. Çünkü, bu işlem sırasında çıkarıldığında bir doldurma yuvasını açıkta bırakacak alt kapak bulunmaktadır. Bu sayede, kapsülün tekrar doldurulması, zahmetsiz bir şekilde yapılmaktadır.

Pil ömrünün ne kadar süreceği ise yan LED ışığı sayesinde gözlemlenmektedir. LED ışığının ateş düğmesine basıldığında ışık göstermek için farklı renklerde yanması mümkün olacaktır.

Yeşil renk yanıyorsa pil ömrünün %70’ten fazla olduğu çıkarımı yapılmalıdır. %30 ile %70 arası pil ömrü için mavi renk yanmaktadır. %30’dan az pil ömrü varsa ise kırmızı renk yanmaktadır.

Pilin şarj edilmesi sırasında LED mevcut şarj seviyesine göre farklı renklerde olacaktır. %0 ile %69 için kırmızı, %70 ile %100 için yeşil renk yanacaktır. Pili tamamen şarj olduğu durumlarda ise yeşil renk yanmaya devam edecektir.

Sitemizden kapıda ödeme gibi Geekvape Frenzy satın al seçenekleri çok cazip diyebiliriz. Cihaz birçok farklı şekilde şarj edilebilmektedir. Ürünün şarj edilebilmesi noktasında beş volt bir amper çıkışlı cihazlardan şarj edilmesi mümkün olmaktadır.

Ürünün şarj edilmesini mümkün kılan araçlar arasında bilgisayar, Powerbank ve televizyon yer almaktadır. Buna ek olarak, cihazın şarj edilme süresi ortalama 45 dakika olarak bilinmektedir.

Geekvape Frenzy inceleme kapsamında bakıldığında paketinin içerisinde bir adet Geekvape Frenzy kiti, bir adet USB Kablosu, bir adet NS Bobin ve bir adet kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Bu ürünün en büyük özelliklerinden birisi, maksimum lezzet alınmasını sağlayan Rafine NS örgü bobin sistemi olarak bilinmektedir.

İyi bir cihaz olan Geekvape frenzy yorum kısmına bakıldığında oldukça beğeni alan kişilerin olumlu yorumları yer almaktadır. Herkesin bildiği gibi üründe farklı likitlerin kullanılması mümkün olmaktadır. Farklı likitler içerisinde farklı aromaların kullanılması söz konusudur.

Çikolata, meyve, gofret ve farklı aromalardan en iyi tadı almak isteyenler için Rafine NS örgü bobin sistemi önemli yer tutmaktadır.

Orijnal Geekvape Frenzy pod satan yer olarak sektörün en kaliteli ürünlerinin satıldığı bu siteyi sık kullananlar sayfanıza taşıyabilirsiniz. Geekvape Frenzy pod sigarayı hem hesaplı hem de yenilikçi bir ürün olarak satın alma şansına sahip olabilirsiniz.

Herkesin bildiği gibi pod mod elektronik sigaralar, diğer elektronik sigaralara kıyasla fiyat avantajına sahiptir. Buna ek olarak, alışveriş için sitemizi tercih ederseniz ekstra fiyat avantajı, kargo hizmeti ve garanti süresi gibi fırsatlara sahip olabilirsiniz.

Neden Geekvape Frenzy Pod Kit Satın Almalıyım?

Geekvape Frenzy pod kit satın almayı düşünüyorsanız kesinlikle doğru karar verdiğinizden şüpheniz olmamalıdır. Frenzy pod  çinko alışımlı gövdenin üzerine reçine ve carbon tasarımıyla inşa edilmiş bir üründür. Bunun yanı sıra, AS Mikro Yonga setinin gelişmiş sıcaklık ayarlamaları ve güç çıkış özellikleri bulunmaktadır.

Bu ürünün AS Mikro Yonga seti sayesinde cihazın yüksek performanslı olarak çalışması mümkündür. Buna ek olarak, AS Mikro Yonga setinin ondan fazla güvenlik özelliği bulunmaktadır. Bilhassa NS bobinler yüksek performanslı olarak çalışmaktadır.

Yeni nesil Geekvape Frenzy pod  sitem  lezzet odaklı olarak çalıştığını söylemek mümkündür. Yüksek lezzetin yanı sıra boğaz vurumu kalitesi en üst seviyededir. Buna ek olarak, kuru vuruş olmaması adına önlemler alınmaktadır. Üründe herhangi bir sızdırmanın meydana gelmesi mümkün değildir.

Geekvape Frenzy pod’ta  ultimate kullanıcı deneyimi hedeflenmektedir. Manyetik bağlantı kısmı sayesinde hızlı erişilebilirlik söz konusudur. Üründe sızıntı önleyici teknoloji kullanılmaktadır. Alt dolum oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Bobin değiştirmek için yalnızca çeyrek tur çevirmek yeterli olmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, isteyenler kullanışlı hava akışı ayarlama şansına sahip olurlar.

Geekvape Frenzy pod modun içerisinde tek kullanıma sahip likit kapsülü ve coil bulunmaktadır. Bu ikisinin birbirine entegre olması sayesinde cihazın çalışması mümkün olmaktadır. Geekvape Frenzy pod mod sistemin normal sigaralardan farklı özellikler barındırması sayesinde etkisinin daha farklı ve avantajlı olduğunu söylemek gerekir.

E-likit kapsülünün tek kullanıma sahip olmasından mütevellit kolay kullanım olanağı yer almaktadır. Kapsül; likit dolu halde olarak bulunmaktadır. Bu sayede, elektronik sigara kullanımının bitiş noktasına kadar olması mümkündür.

E-likitin bitmesinin ardından yerine yeni kapsül takılmaktadır. Her bitişte yeni kapsülün atılması sayesinde her defasında likit dolumu yapma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Geekvape Frenzy pod mod elektronik sigara  tamamen yenilikçi bir tasarım olarak ortaya çıkmıştır. Kullanıcı deneyiminin ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartılması hedeflenmektedir. Diğer elektronik sigaralarda olduğu gibi tankların dolumunun yapılması söz konusu değildir. Tam aksine, likit seviyesinin belirli bir noktaya kadar kullanılması mümkün kılınmaktadır.

Bu sistem sayesinde bugüne kadar hep olumlu sonuçlar alınmıştır. Bilhassa kullan at mantığıyla çalışması, Geekvape Frenzy pod mod e  sigara  klasik elektronik sigaralardan farkını ortaya koymaktadır. Geekvape Frenzy’in  tasarım yani dış görünüş olarak normal elektronik sigaralardan farkları bulunmaktadır.

Geekvape Frenzy pod e sigara, her şeyden önce daha hafif bir cihazdır. Daha az yer kaplamaktadır. Bu sayede, istenilen her yere götürülmesi mümkündür.

Şarj etmek için birçok alternatifi bulunmaktadır. Ayrıca, şarjının uzun süre dayanması söz konusudur.

Buna ek olarak, damak tadı olarak istenilen etkiyi fazlasıyla yaratmaktadır. Nikotin oranının uygun olmasından dolayı kullanıcısına aradığı tadı fazlasıyla vermektedir. Kullanıcının nikotin konusunda aradığını bulmasından mütevellit kısa zamanda normal sigarayı bırakması veya aza indirmesi mümkün olmaktadır.

Geekvape Frenzy podun  tasarım olarak yenilikçi olduğunu vurgulamak gerekir. Farklı renklerde olması büyük bir avantajdır. Bu sayede, bu ürünü taşıyanların şık bir şekilde kullanması mümkün olmaktadır. Ayrıca, fiyat bakımından diğer ürünlere kıyasla daha uygundur. Geekvape Frenzy pod kartuş stoklarımızda mevcuttur.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Geekvape Frenzy Pod Sigara” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top