Justfog C601 Pod Mod Elektronik Sigara Antalya

 0,00

Justfog c601 pod dış tasarımı bakımından farklı elde tutulması ve taşınması rahattır. İndirimli fiyat ile güvenli kapıda ödeme yöntemi ile kredi kartı veya nakit olarak satın al işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Justfog C601 pod elektronik sigara kullanmak isteyenler için oldukça ideal bir üründür diyebiliriz. Her şeyden önce kullanımı oldukça kolaydır. Buna ek olarak, taşınabilirlik özelliğinden dolayı istenilen her yere götürülmesi mümkündür.  Bu sebepten dolayı, tartışmasız bir biçimde en kaliteli pod sistemlerinin başında gelmektedir.

C601 pod cihazı farklı kılan detayların arasında orta kısımda sabit bir şekilde bulunan ateşleme düğmesi vardır bu düğme sayesinde cihazın kolaylıkla çalıştırılması mümkün olmaktadır. Buna ek olarak, kemer klips tasarımı yer almaktadır. Kemer klips sayesinde hem cihazın kullanışlı olması hem de taşıma sırasında avantaj yaratılması söz konusu olduğu gibi ayrıca, dayanıklı ve pürüzsüz kauçuk kaplamaya sahip olarak bilinmektedir.

Justfog C601 Yorum İnceleme ve Teknik Özellikleri

Justfog C601 kullanıcı yorumları bakıldığında oldukça beğeni alan bir ürün. Ayrıca kolay anlaşılabilen bir tuş tasarımına sahiptir. Tuşlar; 3.5V sabit voltajda çalışmaktadır. Bunun dışında, 650 mah dahili bataryası bulunmaktadır. Cihazın şarj edilmesi oldukça basittir. Cihazın mikro USB şarj bağlantısı üzerinden şarj edilmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca, 1.6ohmluk kartuş ile doldurulabilir boş bir 1.7 ml pod kartuş bulunmaktadır.

Justfog C601 fiyat bakımından uygun ve teknik özelliklerinin yanı sıra tasarımıyla da dikkat çekmektedir. Cihazın birçok farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Mevcut seçenekler Siyah, beyaz, mavi, yeşil, turuncu gibi renk alternatifleri; herkesin istediği cihazı seçmesine olanak tanımaktadır. Koruma klipsinin ise her anlamda fark yarattığı söylenebilir. Bunun yanı sıra, cihazın fiziki güç tuşu sayesinde açma kapama ve çekim sırasında işlevsel olması mümkündür.

Çalıştırılması oldukça basittir. Ateşleme tuşuna iki saniye içerisinde beş kere basılması sayesinde cihazın açılıp kapanması mümkün olmaktadır. Tuşa basılması sayesinde çekim yapılmaktadır. Cihazın doldurulabilir pod ve kartuş sistemi bulunmaktadır. Oldukça basit bir düğme tasarımı yer almaktadır. LED gösterge ışığı sayesinde pil ömrünün ne kadar olduğunu görmek mümkün olmaktadır.

Justfog C601 elektronik sigara  teknik özelliklerine bakıldığında birçok avantajdan faydalanması mümkün olmaktadır. Bu cihaz, kullanıcıların daha yüksek nikotin seviyesine erişmesi adına optimize edilmiştir. Günde yaklaşık yirmi tane sigara içen birisi için yüksek nikotin seviyesini mümkün kılan bir e sigara tercih sebebi olmaktadır.

justfog c601 cihazını öne çıkan özelliklerinden birisi, Japon organik pamuklu ni-krom bobin olarak dikkat çekmektedir. Cihazın şarj edilmesi ise hem hızlı hem de kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. USB şarj potu sayesinde bilgisayar ve Powerbank üzerinden şarj edilmesi mümkün olmaktadır. Cihazın ortalama bir saat içerisinde şarj edildiği bilinmektedir.

Justfog C601 pod mod cihazının güvenlik açısından çok şey vaat ettiği bilinmektedir. Birçok konuda devreye giren koruma sistemleri bulunmaktadır. Cihazın kısa devre yapma ihtimaline karşın kısa devre koruması bulunmaktadır. Kısa devre korumasının dışında aşırı ısınma koruması, aşırı deşarj koruması, aşırı şarj koruması ve aşırı gerilim koruması vardır. Cihazın kartuş değişimi ve likit doldurma işlemleri, oldukça basit bir şekilde gerçekleşmektedir.

Justfog C601 Pod Sigara Avantajları

Ancak, Justfog C601 pod kullanıldığı takdirde birbirinden farklı e sigara likiti aromalara sahip kokuların varlığı söz konusu olacaktır. Cihazın içerisinde ayrıştırıcı bulunmaktadır. Bu sayede, diğer elektronik sigaralarda bulunan ağır kokunun dağıtılması veya azaltılması söz konusu olacaktır. Cihazı kullanırken isteğe bağlı olarak farklı aromaların eklenmesi mümkündür. Bu sayede, hem damak tadında hem de çevreye yayılan kokuda inanılmaz bir ferahlık yaratılması söz konusu olacaktır. Cihazı  kullanmak için geçerli sebeplerden birisi, tütünün yanmasıyla değil buhar yoluyla alınması sonucunda işleyen bir düzene sahip olmasıdır.

Bu noktada cihazı kullanmanın sağlığa zararlı hiçbir tarafının olmadığını söylemek gerekir. Buna ek olarak, birçok elektronik sigara kullanıcısının şikayet ettiği boğazda acı ve yanma hissinin kesinlikle bu cihazda bulunmadığını hatırlatmak gerekir. Justfog C601 podun  sahip olduğu tüm bu özellikler; kaliteli bir şekilde üretilmesinden kaynaklanmaktadır. Cihazın tasarım aşamasında kaliteli malzemeler, geliştirilmiş yalıtkanlar kullanılmıştır. Cihazın kullanımı oldukça basittir.

Buna ek olarak, öksürük ve boğaz tahrişi gibi sorunların kesinlikle ortaya çıkmadığını belirtmek gerekir. Dizayn konusunda da şık, zarif ve kullanışlı bir dizaynın varlığından bahsetmek mümkündür. Ürünün tasarlanması aşamasında estetik kaygılar ön planda tutulmuştur. Justfog C601 pod sigara; diğer elektronik sigaralarda olduğu gibi aşırı ısınma gibi sorunlara sebep olmaz. Bobinler başta olmak üzere iç ve dış malzemelere yüksek ısıya dayanıklı alaşım eklenmiştir. Bu sayede, cihazın uzun süre kullanılması mümkün olmaktadır. Kısaca cihaz en iyi pod sistemdir diyebiliriz.

Neden Justfog C601 Pod Kullanmalıyım?

Justfog C601 pod sigaranın tercih edilmesi için farklı nedenler bulunmaktadır. Birçok e sigara kullanıcısının şikayet ettiği durum; likit sızması olarak bilinmektedir. Ancak, salt likit sızması gibi sorunlar Justfog C601 içerisinde asla rastlanmaz.

Bunun sebebi, Justfog C601 pod cihazı dış tasarımının korunaklı olmasıdır. Buna ek olarak, iç tasarımının da sızdırmaz olduğunu belirtmek gerekir. Bir başka deyişle, podun kesinlikle likit sızması gibi sorunlarla karşılaşılmaz. Tüm bunlara ek olarak, cihazın dış yüzeyinde dayanıklılığı arttıran etmenler bulunmaktadır. Söz konusu etmenler sayesinde cihazın fiziksel darbelere ve bilhassa sıcaklığa karşı çok daha dayanıklı olduğunu söylemek mümkündür. Tüm bu özelliklerin Justfog C601 pod sigaranın kullanım ömrünü arttırdığı rahatlıkla iddia edilebilir.

c601 pod cihazın sigaranın LED ekranına sahip olması; teknolojisiyi yansıtması bakımından çok önemlidir. LED ekranı sayesinde cihaza dair tüm komuta işlemlerinin basit bir şekilde yapılması mümkün olmaktadır. Her şeyden önce, batarya durumu hakkında bilgi almak için LED ekranından faydalanmak söz konusudur. Buna ek olarak, LED ekranı kısa devre ve benzeri acil durumlar için koruma faaliyetlerinin devreye girmesinde etkin rol oynamaktadır. Buhar ayarının yapılması ve hava yolu iyileştirmelerinin tamamlanması, LED ekranı sayesinde mümkün olmaktadır.

Justfog C601 pod e sigara kullanmayı çekici kılan detayların başında gelen LED ekranı sayesinde uyarı ve titreşim özelliğinin devreye girmesi mümkün olmaktadır. Bu cihazın en son versiyonunun oldukça güçlendirilmiş bir pil olduğunu vurgulamak gerekir.

Güçlendirilmiş pil sayesinde cihazın uzun ömürlü olarak kullanılması söz konusudur. Cihazın pilinin tekrar reforme edilmesi, cihazın satışlarının artmasında önemli bir etken olmuştur. Son olarak Justfog C601 yorum yapma olanağına sahip sayfamızda sizin için yer ayırdık.  Bu pod sigarayı hesaplı ve kaliteli olarak satın almak istiyorsanız sitemizi tercih etmelisiniz. Son derece titiz olan firmamız bu pod e sigara siparişinizin ardından aynı gün kargoya verilmektedir.

Justfog C601 Kutu İçeriği

  • 1 Adet Batarya
  • 1 Adet Justfog C601 Pod Sigara
  • 1 Aadet USB kablosu

Hepsi bir arada paket içerisinde yer almaktadır. Pod kit e sigara statüsünde olan bu cihazın kutu içeriğine bakıldığında elinize ulaşacak olan kutu içeriği şarj edilebilir dahili batarya, justfog c601 kiti ve usb kablosu yer almaktadır. Kompakt tasarım justfog c601 başlangıç kiti olarak beğenilen cihazlardan lütfen kendinize göre renk seçiniz alışveriş sepetiniz boş kalmasın sipariş ile birlikte . Elektronik sigara justfog c601 bir pod cihazda olandan daha fazla donanıma sahiptir size tütün sigaradan daha iyi bir lezzet sağlar. Stokta var olan bu ürün için düşüncelerinizi aktarabilirsiniz. Yeni cihazlar eklendikçe tanıtımını yaptığımız youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Justfog C601 Pod Mod Elektronik Sigara Antalya” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top