Justfog Minifit Pod mod kit

 0,00

Justfog minifit pod elektronik sigara uygun fiyatlı cihazlardan biridir. Orijinal paketinde stokta bugün var olan bu ürün aynı gün kargolanmaktadır. İndirimli fiyat kapsamında kapıda ödeme seçeneklerimizden biri ile satın alabilirsiniz.

Justfog Minifit pod elektronik sigara hangi pod elektronik sigarayı kullanmalıyım diye düşünüyorsanız bu ürün ilk tercihiniz olabilir. Bir pod kit elektronik sigara modeli olan justfog minifit pod sistem cihazlar içinde uygun fiyat olarak kategorimizde yerini almıştır. Bu cihazın en önemli avantajı, hiç şüphesiz maliyet konusunda olmaktadır. 2019 yılının şu günlerinde yapılan sigara zamları herkesin dilindedir.

Pod elektronik sigaralar ise uygun bir fiyata sahiptir. Buna ek olarak, minifit batarya ve likitte önemli ekonomik fırsatlar sunmaktadır. Bir e sigara statüsünde olan Justfog Minifit satın al aşamasında uygun ödeme seçeneklerinden biri olan kapıda ödemeyi seçebilirsiniz. Bu saywde normal sigara kullanımından daha az ücret ödemiş olursunuz.

Elektronik sigara; son yıllarda popüler olan önemli bir cihazdır. İnsanların elektronik sigara kullanma sebebi, hiç şüphesiz, normal sigara bağımlılığından kurtulmaktır. Elektronik sigara kullanımı; daha ilk günden olumlu anlamda etkisini göstermektedir. Örneğin, elektronik sigara kullanıcılarının nefes alma düzeni eskiye kıyasla düzelmektedir. Buna ek olarak, düzenli olarak elektronik sigara kullanan kişilerin tat alma duyuları gelişir. Ayrıca, sigara içmekten dolayı cildi solan kişilerin cilt yapıları düzelmeye başlar. Tüm bunların dışında, sigaranın içinde bulunan kimyasal maddelerin elektronik sigarada bulunmadığını hatırlatmak gerekir.

Justfog Minifit İnceleme Kullanım ve Özellikleri

içerisinde bir adet Minifit pod mod, bir adet Minifit pil, bir adet USB kablosu ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Justfog Minifit ultra özelliklere sahip oldukça pratik bir cihazdır. Pratik olmasından dolayı bilhassa erkek kullanıcılara hitap ettiğini söylemek gerekir. Minifit pod inceleme altına alındığında bir başka özellik bu cihazın herhangi bir pantolon cebinde taşınması dahi mümkün olmaktadır. Buna ek olarak, cihazın küçük boyutlarda olmasından mütevellit bilhassa yolculuklarda kullanılması söz konusudur.

Justfog Minifit kit kullanımı kolay pod sigara e-likitleri çalışmaktadır. Kullanılan likitin istenilen her zamanda doldurulması kolaylıkla gerçekleşmektedir. Justfog Minifit pod yorum olarak sahip olduğu önemli özelliklerden dolayı bilhassa sigarayı yeni bırakan veya bırakmak isteyen kişilere hitap etmektedir. Bunun yanı sıra, günlük sigara kullanımı az olan kişilerin kullanması da mümkündür. Özellikle boğaz vurumu ile ilgili yorumlar yer almaktadır.

Elektronik Sigara Justfog sigaranın kolay şarj edilebilme özelliği göz doldurmaktadır. Podun açılması ve kapatılması; çok kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. On/off tuşları sayesinde cihazi aktif hale getirmek veya kapatmak mümkündür. Kısaca özetlemek gerekirse, bu cihaz, hiçbir şekilde kullanıcıları uğraştırmaz. Kullanıcı dostu bir üründür. Kolay kullanılması avantajına ek olarak, güvenli bir cihazdır.

Justfog Minifit fiyat bakımından uygun şekilde satın almak istiyorsanız internet alışveriş dünyasında sitemizi tercih etmelisiniz. Cihazın Ücreti açısından hem hesaplı hem de kaliteli sitemizden orijinal olarak temin edebilirsiniz. Sitemiz pod kartuş salt likit gibi ürünlerin satın alındığı alışverişin on numaralı adresidir.

Minifit pod ücreti ile ilgili azami ölçüde indirime gidildi. Sizin sigara içme deneyiminize bağlı olarak çalışmaktadır. Elektronik sigaraya başlamak isteyenler, günde ne kadar sigara içtiklerine göre cihaz kullanım sıklıklarına karar vermelidirler. Gün içerisinde ara sıra sigara içen kişiler için ücreti uygundur.

Cihazın ayar seçeneklerinin karışık ve çok sayıda olmaması, önemli avantajdır. Gün içerisinde orta derece sigara kullananlar için ise yine bu cihazın kullanılması uygundur. Minifit setler, genellikle günde 10-20 adet sigara içen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Buna ek, yoğun sigara içen kişilerin de bu cihazı kullanması tavsiye edilmektedir. Çünkü, Justfog Minifit pod sigara; oldukça yoğun ve kaliteli buhar üretimine sahiptir. Sonuç olarak, ne kadar sigara kullandığınızdan bağımsız olarak gönül rahatlığıyla Justfog Minifit pod sigara kullanabilirsiniz.

Justfog Minifit Pod Sigara Özellikleri

Kutu içeriğinde neler var?

  • 1 Adet Justfog Minifit  Pod
  • 1 Adet Minifit Pil
  • 1 Adet Micro Usb Kablo
  • 1 Adet Kullanıcı Kılavuzu

Justfog Minifit pod e sigara  kompakt boyutları sayesinde dikkat çekmektedir. Pratik cihaz olduğunu söylemek doğru olacaktır. Bu cihazın sahip olduğu kompakt boyutlardan dolayı istenilen her yere götürülmesi mümkün olmaktadır. Cihazın çantada bile yer kaplamaması önemli avantajdır. Kocaman cihazlardan sıkılan insanlar için birebirdir. Bilhassa tasarımından dolayı aksesuar niteliğinde olduğunu savunmak mümkündür. Bu cihazın sitemizde ayrıca 3 lü paket halinde kartuşu satılmaktadır.

Justfog Minifit sigara  beş ml doldurulabilir kapsül ve starter kit 370 mah pil kapasitesi ile dikkat çekmektedir. Pil kapasitesinin yüksek olması, ürünü uzun süreli kullanılmasını sağlamaktadır. Doldurulabilir kapsülün boyutunun fazla olması ise cihazı zevk alarak kullanmak ve içerikten tatmin olmak isteyenler için ideal nitelik taşımaktadır.

Buna ek, üç seviyeli pil göstergesi bulunmaktadır. Pil göstergesinin aktif olması sayesinde her ortamda elektronik sigarayı kullanmak mümkün olmaktadır. Başka deyişle, ani şarj bitmelerine karşın önlem alınmaktadır.

Justfog Minifit podun  diğer teknik özellikleri arasında doldurulabilir pod bulunmaktadır. Cihazın boyutlarından bahsetmek gerekirse; 21 mm X 15 mm X 70 mm boyutları idealdir. Kısacası, kompakt bir cihazın olması gereken boyutları taşımaktadır. Cihazın USB üzerinden şarj edilmesi mümkündür. Bilgisayar, Powerbank gibi araçlar kullanılarak cihazın her ortamda şarj edilmesi söz konusu olmaktadır.

Justfog Minifit  pod mod e sigaranın teknik özelliklerinin yanı sıra tasarım konusunda çok şey vaat ettiğini söylemek gerekir. Örneğin, cihazın birden çok rengi bulunmaktadır. Gümüş, bronz, siyah, mavi ve kırmızı gibi renk seçenekleri ile cihazın herkesin beğenisine hitap ettiğini söylemek mümkün olmaktadır. Justfog Minifit pod sistem  sigara teknik özellikleriyle pod elektronik sigarada olması gereken tüm özellikleri taşımaktadır. Her şeyden önce, kaliteli üründür. Uygun bütçeler aralığında yer almaktadır. Güvenilir bir markaya ait olan cihazdır. Kolay kullanım özelliklerine ek şık ve zarif bir tasarıma sahiptir.

Justfog Minifit Pod Mod Sigara Avantajları

Justfog Minifit pod cihazında yer alan teknolojideki avantajları anlamak için öncelikle markayı iyi tanımak gerekir. Firma Güney Koreli bir marka olmakla beraber dünyanın her yerinde popüler olan markadır. 2009 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Firmanın tüm ürünlerinde en kaliteli elektronik sigaranın müşterilere sunulması amaçlanmaktadır. Buna ek güvenlik konusuna çok dikkat etmektedir.

Justfog markasının tüm cihazları; markanın Güney Kore’de bulunan Ar-Ge laboratuvarında üretilmektedir. Markanın tüm elektronik sigaralarının birçok süreçten geçerek son haline geldiğini eklemek gerekir. Güvenilir bir marka olan justfog marka CE belgesinin yanı sıra RoHs belgesine sahiptir. Justfog Minifit pod sigaranın CE ve RoHs belgesine sahip olması önemli avantajlarındandır. Bilhassa RoHs belgesi; zor alınan bir belgedir. Bu belge, belirli maddelerin faaliyetlerinin kısıtlandığını ifade etmektedir. Elektrik ve elektronik aletlerin ne kadar güvenilir olduğunu anlamak için bu belgeye ihtiyaç duyulmaktadır.

Justfog Minifit pod mod sistemin RoHs belgesi alma sürecide detaylıdır. Bu belgenin verilmesi esnasında cihazda kullanımı kısıtlanmış veya yasaklanmış bir ürünün var olup olmadığı sorgulanmaktadır. Söz konusu iki belgeye sahip olması kaliteli ve güvenilir firma olduğunu ispat etmektedir. Buna ek, müşteri memnuniyetinin sağlanması adına geçmişten beri yoğun şekilde çalışan bir firmadır.

Justfog Minifit pod mod e cigaranın çalışma mantığı aslında basittir. Likitin yüksek derecelerde yakılması sonucunda buhar elde edilmektedir. Tüm bunların yanı sıra Justfog Minifit podun  içerisinde farklı aromalara sahip olan likitler kullanmak mümkün olmaktadır. Çikolata, meyve ve gofret aromalı likitlerin kullanılması sayesinde elektronik sigara kullanımından alınan zevk ikiye çıkarılmaktadır.

Bilhassa, karpuz ve kavun gibi sıradışı meyvelerin aromalarıyla dolu likitlerin tadını en iyi şekilde almak istiyorsanız tercihiniz kesinlikle Justfog Minifit pod mod elektronik sigara olmalıdır. Cihazı sitemizden sipariş vermeniz halinde kargo takip numaraları ile takip edebilme şansına sahipsiniz.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Justfog Minifit Pod mod kit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top