,

Relax Legend Salt Likit

 200,00

Yer fıstığı ezmesi ve vanilya aromalı salt likit

Salt likit kategorisi içinde en sevilen ürünlerinden birisi olan Relax Legend; kaliteyi amaç edinerek üretilen bir üründür. Ancak, Türkiye başta olmak üzere dünyanın neredeyse tüm ülkelerinde sevilerek kullanılmaktadır. Relax Legend; bilhassa sahip olduğu aromasından dolayı beğeni toplamaktadır.

Relax Legend salt likit; vanilya ve yer fıstığı ezmesi aromalı olmasıyla birçok kişinin favorisi konumundadır. Günümüz salt likit ürünlerinde kullanıcıların farklı aromalar arasından tercih yapması söz konusudur. Bu bağlamda, dondurma tadı verecek olan vanilya ve yer fıstığı ezmesi birleşiminin çok doğru bir tercih olacağını belirtmek gerekir.

Relax Legend salt likiti; 30 ml’lik oldukça ideal şişelerde satılmaktadır. Ürünün çocuklar tarafından erişilmesini engelleyen çocuk kilidi kapağı bulunmakla beraber sert plastik şişesi sayesinde zarar göreceği hissi duyulmadan istenilen her yere götürülmesi mümkün olmaktadır. İdeal kullanım özelliklerine sahip olan bu ürüne internetten sipariş ederek sahip olmak söz konusudur.

Relax Legend Salt Likit ile Aromanın Keyfini Sonuna Kadar  Yaşayın

Ürününe sahip olduğunuz takdirde salt likit kullanmanın keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Elektronik sigara kullanıcıları, genellikle nikotin bazlı likitler kullanmaktadırlar. Ancak, her baz nikotinin boğaz vurumu bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra, nikotin bazlı likitlerin doygunluk seviyesi vardır. Sigarayı bırakmak isteyenlerin tercihi olan nikotin bazlı likitlerin nikotin seçimlerinde mg değeri kıstas alınmaktadır. Bir başka deyişle, deneme yanılma yöntemine göre nikotin değerine karar verilmektedir. Günde bir paket sigara içen kişinin üç mg nikotinli likit içmesi tavsiye edilmektedir.

Günümüz şartlarında baz nikotinin yerini salt likitler alacaktır. Salt likit; tütün yapraklarında yer alan nikotin formu olarak geçmektedir. Tütün yapraklarında tuz doğal olarak bulunmaktadır. Bu yüzden, doğal ve saf olması söz konusudur.

Buna ek olarak, tuz nikotin, baz nikotine kıyasla daha kararlıdır. Bu ürününü kullandığınız takdirde ürünün içeriğinin vücudunuzda çok daha çabuk absorbe edilmesi söz konusu olacaktır. Bir başka deyişle, salt likitin etkisi, normalden daha uzun sürmektedir. Daha kısa sürede kana karışmaktadır. Vücudun nikotin ihtiyacının uzun süreli olarak karşılanması söz konusudur.

Legend kullandığınız takdirde herhangi bir baz nikotin ürününe kıyasla çok daha avantajlı konuma geçersiniz. Daha doyurucu olmasının yanı sıra boğaz vurumu ve acı tat gibi hisler yaşamamış olursunuz. Bunun yanı sıra, gerçek sigaraya en yakın tadı alma şansına erişeceksiniz.

Buharlama sisteminin farklı olmasından dolayı daha az buharlaşarak daha çok nikotini vücudunuza alma şansına erişebilirsiniz. Salt likit ürünlerin baz nikotine kıyasla sertlik seviyesinin daha az olduğunu belirtmek gerekir.

Relax Legend kullanmanın başka bir avantajı ise yukarıda bahsettiğimiz gibi ürünün sahip olduğu aromadır. Yer fıstığı ezmesi ve vanilya aromasının birleşiminin damaklarda tarifsiz bir tat yarattığını vurgulamak gerekir.

Bu ürününü satın alarak yukarıda saydığımız tüm avantajları deneyimleme şansına sahip olacaksınız!

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Relax Legend Salt Likit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top