,

Relax Queen Salt Likit

 200,00

Meşe fıçılarında dinlendirilmiş hindistan cevizi, kavrulmuş badem, vanilya, karamelize edilmiş kahverengi şeker aromalı salt likit

Salt likit ürünü arayışı içerisindeyseniz sizlere Relax markasının en bilindik ürünlerinden birisi olan Relax Queen salt likiti‘i tanıtmak istiyoruz.

Relax Queen salt likit sahip olduğu eşsiz aromasından dolayı beğeni toplamaktadır. Ürünün meşe fıçılarında dinlendirilmiş hindistan cevizi, kavrulmuş badem, vanilya ve karamelize edilmiş kahverengi şeker aromalı olduğundan bahsetmek gerekir.

Kullanımı oldukça basit olan bir üründür. İnternetten sipariş vererek ürünü temin edebilirsiniz. Ürünün sert plastikten oluşan 30 ml’lik şişelerde satılması söz konusudur.

Buna ek olarak, üründe bulunan çocuk kilidi kapağı sayesinde çocukların ürüne erişmesi mümkün değildir.  Queen; yukarıda belirttiğimiz gibi salt likit ürünüdür.

Salt likit kullanımı; Türkiye’de çok fazla yaygın değildir. Elektronik sigara kullanıcıları, genel olarak baz nikotinli ürünleri kullanmayı tercih ederler. Ancak, salt likit kullanmak hem doyuruculuk hem de maliyet bakımından çok daha avantajlıdır.

Salt Likit Deneyimini En Üst Seviyeye Çıkaran Ürün: Relax Queen

Her şeyden önce sahip olduğu eşsiz aromasıyla dikkat çekmektedir. Karamelize edilmiş kahverengi şeker ve kavrulmuş badem gibi lezzetlerin karışımının yer aldığı bu üründe vanilya ve meşe fıçılarında dinlendirilmiş hindistan cevizi gibi alternatif lezzetlerin bulunması söz konusudur. Bu üründe ağır bir meyve tadı bulunmaz. Daha doğal lezzetler yer almaktadır.

Kullandığınız takdirde içeriğinde bulunan VG yani vejetaryen gliserin sayesinde sağlığa zararlı hiçbir etkisiyle karşılaşmamış olursunuz. Bunun yanı sıra, salt likitlerin buhar yaratma konusunda oldukça etkin olduğu bilinmektedir. Etkin buharlama özelliğinden dolayı sanki gerçek sigara içiyormuş hissi yaşayabilirsiniz.  Queen salt likit sayesinde sigara kullanımının yaşatmış olduğu yoksunluk duygusunun önüne geçilmektedir.

Buna ek olarak, likitler, sigara bağımlılığından kurtulmak isteyenler için çok önemlidir. Ancak, likit seçiminin doğru yapılması gerekir. Tüketicinin nasıl bir sigara içicisi olduğunun farkında olması şarttır. Yoğun bir nikotin bağımlılığı olanların tercih ettikleri salt likit içerisinde uygun miktarda nikotin olmasına dikkat etmesi gerekir.

Bu sayede, tüketicilerin bağımlılık sonrasında yoksunluk hissine kapılmasının önüne geçilmektedir. Ancak, tüketicilerin yavaş yavaş nikotin seviyesini düşürerek bu bağımlılıktan kurtulması gerekmektedir. Bu noktada, uygun PG/VG oranlarıyla kesinlikle işinize yarayacaktır.

Uzun yıllar sigara kullandıktan sonra sigarayı bırakmaya karar vermiş olabilirsiniz. Ancak, sigarayı bırakma süreci; kişilerde psikolojik ve fizyolojik olarak tahribat yaratacaktır. Bunun yanı sıra, sigara kullanımını farklı etkinliklerle bağdaştırmanız söz konusudur.

Sigara içerken film izleyenler, çay veya kahve içenler; durumu bir alışkanlık haline getirebilirler. İşte bu noktada, alışkanlıklarınızı devam ettirmek ve rahatınızı bozmamak adına bu salt likiti kullanabilirsiniz. Relax Queen; yukarıda da söylediğimiz gibi benzersiz aromasından dolayı tercih sebebi olmaktadır.

Yoğun aroma ve buhar seçeneğinden dolayı bu ürünü tercih edenlerin asla yanlış bir seçim yapmayacaklarından emin olması gerekir. Sonuç olarak, piyasadaki en kaliteli salt likit ürünlerinin başındadır.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Relax Queen Salt Likit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top