Smok Alike Pod Mod Sigara

 0,00

Smok Alike Pod mod elektronik sigara sektörüne farklı bir bakış açısı getiren ürünler arasında bulunmaktadır.

Binlerce kaliteli ürüne yer veren Smok markasının en çok tercih edilen ürünlerinin başında Smok Alike Pod gelmektedir. Smok markası pod mod cihaz satın almak isteyenler için en doğru adres diyebiliriz.

Pod mod cihazlar sayesinde elektronik sigara kullanımı çok daha kolay hale gelmektedir. Hem ekonomik hem de uzun ömürlü olmasından dolayı tercih edilen elektronik sigaralar arasında en avantajlı olanları ise pod mod ürünler olarak bilinmektedir.

Smok Alike Pod Özellikleri Nelerdir?

Su ve toz geçirmez özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda darbeye dayanıklı olmasının ciddi bir avantaj olduğu bilinmektedir. Kompakt ve hafif olmasından dolayı istenilen her yere götürülebilecek bir üründür.

Tutuş için çok uygun bir ürün olduğunu da belirtmek gerekir. Mükemmel bir tasarıma sahiptir. Deri ile kaplı olan bu cihaz aynı zamanda deri parçayı çevreleyen metal çerçeveye sahiptir. Bu sayede, kişinin güçlü ve duruşu olan bir cihaz kullanması sağlanmaktadır.

smok alike likit dolumu

Smok Alike Pod Neden Tercih Edilmeli?

Smok Alike Pod mod tasarım özellikleri kadar sahip olduğu performans özellikleriyle de dikkat çekmektedir. 40 watta kadar ateşleyebilen dahili 1600mAh pil kapasitesi ile performansıyla oldukça yüksek kapasitede çalışmaktadır. Buna ek olarak, cihazın güvenlik özellikleri üst seviyededir.

40 watta kadar ateşleyebilen dahili 1600mAh pil kapasiteli

Yanlış dokunuşlardan meydana gelen sorunları önlemek adına watt ayarının kilitlenmesi için iki farklı kilitleme özelliği sunmaktadır.

5.5ml likit kapasiteli

5.5ml likit kapasitesine sahip ürünün performans özelliklerinin de en üst seviyede olduğunu ifade etmek gerekir. Mükemmel buhar üretiminin yanı sıra lezzet noktasında da kesinlikle en iyi tercih olmaktadır.

Smok Alike Pod Farklı Renkleri Var Mı?

Smok Alike pod mod satın almak isteyenler için beş farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Yeşil, kırmızı, altın, mavi, metal gibi farklı renk seçenekleri sayesinde tarzınıza uygun bir cihaz tercihi yapabilirler.

Smok Alike Pod Kutu İçeriğinde Neler Vardır?

Smok Alike Pod mod kutu içerisinde bir Smok Alike Pod dışında bir Smok Alike Pod kartuş (5.5ml), bir adet Rpm Dc 0.8ohm MTL coil, bir adet Rpm Mesh 0.4ohm coil, kullanım kılavuzu, usb kablosu yer almaktadır. Yüksek teknoloji ürünü görünüm ve tasarıma sahip olan bu ürün ile herkes dilediği gibi bir vaping deneyimi yaşamaktadır. 0.96 inç renkli ekran ile kullanıcıların ihtiyacı olan her bilginin önlerine gelmesi söz konusu olmaktadır.

Bunun yanı sıra, metal deri gıda sınıfı PCTG malzemesiyle dikkat çekmektedir. 0.001 atış hızına ek olarak Rpm Rba coilleri ile uyumlu olması ciddi bir avantajdır. Değiştirilebilir 510 driptip ve coil ise ürünün sahip olduğu fark yaratan özellikleri arasında bulunmaktadır.

Smok Alike Pod Vaping Deneyimi Nasıl?

Smok Alike Pod; vaping deneyiminin en iyi hale getirilmesi adına tasarlanmıştır. Herkesin bildiği gibi pod mod kullanmanın farklı avantajları vardır. Bu avantajların her birini Smok Alike Pod sayesinde yaşamak söz konusudur.

Cihazın sahip olduğu performans, güvenlik ve tasarım özelliklerinden dolayı uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılmasına rastlanmaktadır. Fiyat performans oranı bakımından en iyisini sunan bir üründür. Verilen paranın karşılığı sonuna kadar alınmaktadır. Buhar ve lezzet performansı en üst seviyededir.

Smok Alike Pod Kullanıcı Deneyimi Olumlu Mu?

Smok Alike fiyat ve performans bakımından bir pod mod cihazda olması gereken tüm özelliklere sahiptir. Hafif ve kompakt tasarımından dolayı istenilen her yere rahatlıkla götürülmektedir. Şarj edilmesi oldukça kolaydır. Çocukların bu cihaza ulaşması için ekstra güvenlik önlemlerinin alınması ise beğenilen özellikler arasındadır.

Kategoriler içinde yeni bir cihaz olarak eklenen bu cihaz için yorum kısmından düşüncelerinizi aktarabilirsiniz. Çıkış gücü çok iyi gelişmiş bu kit, pil kapasitesine sahiptir. Ürün aynı gün kargo imkanı ile sunulmaktadır stokta yok gibi bir durum olursa iletişime geçebilirsiniz.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Smok Alike Pod Mod Sigara” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top