Smok Fetch Pro Pod Mod

 0,00

Smok Fetch Pro Pod birçok farklı modele sahip olan Smok markasının en çok tercih edilen ürünlerinin başındadır. İndirimli fiyat kapıda kredi kartı ve nakit ile ödeme imkanı ile güvenle satın alabilirsiniz.

Smok Fetch Pro pod mod; sahip olduğu performans, tasarım ve güvenlik özellikleri sayesinde beğeni toplamaktadır. Pod elektronik sigara sayesinde sigara bağımlısı insanların bu bağımlılığı azaltması veya bağımlılıktan kurtulması bu cihazla mümkün olmaktadır.

smok fetch pro pod
smok fetch pro pod

Günümüzde elektronik sigaraların farklı modelleri yer almaktadır. Bu noktada, pod mod sigaraların geleneksel elektronik sigaralara kıyasla daha çok avantaja sahip olmasından dolayı tercih edildiği bilinmektedir. Her şeyden önce, insanların nikotin ihtiyacını daha uzun süreli ve kaliteli bir şekilde karşılayan pod elektronik sigaraların fiyat performans kriteri bakımından da en iyisi olduğunu ifade etmek gerekir.

Sitemiz üzerinden satın al işlemleri sayesinde bu kaliteli ürünle tanışmak mümkün olmaktadır. Smok Fetch Pro e sigara markaları arasında en iyilerinden birisi olmasıyla dikkat çekmektedir.

Smok Fetch Pro Yorum

Ürün; her şeyden önce çok yönlü olması ve hassas, hafif görünümünden dolayı tercih edilmektedir. Genel vücut büyüklüğünün elektronik sigara dünyasında bulunan diğer ürünlere kıyasla yüzde 20 daha küçük olması; ürünün istenilen yerlere taşınması noktasında ciddi bir avantaj sağlamaktadır. Cihazın iyi taşınma özelliğinin yanı sıra kullanıcıların uzun süreli çekim yapabilmesi noktasında avantajlı olduğunu da söylemek gerekir.

Smok Fetch Pro Pod

18650 pil ile güçlendirilen ürünün güvenilir güç ve hızlı aktarım hızı noktasında birçok avantajı bulunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, 5W ile 80W arasında ayarlanabilir güç sağlayan yeni geliştirilmiş çekirdek ünitesine sahiptir. Kullanıcılar; isteklerine göre yoğun buluttan hafif buluta geçiş yapabilirler. Buna ek olarak, gövdenin hemen yan tarafında ateşleme çubuğu düğmesi yer almaktadır. İçerisinde yer alan büyük kenar çubuğu düğmesi ise kullanıcıların daha iyi etkileşim yapabilmesi adına benzer modellerden daha geniş bir baskı alanı sunmaktadır.

Forumdaki söylentilere bakıldığında ise bu cihazın ne kadar kaliteli ve kullanışlı olduğu noktasında önemli bir referans olmaktadır. Ürün hakkında internette yapılan yorumların hepsi olumludur. Cihazın 18650 pil özelliğine sahip olmasının dışında farklı hususlara da bakmak gerekir. Bilhassa Fetch pod kartuş özellikleri beğeni toplamaktadır. Kitte iki farklı tür yer almaktadır. 0.4 ohm rpm mesh coil ve 4.3 ohm rpm mod ile beraber önceden yüklenmiş olan 0.17 ohm rgc konik mesh coil ve 4.0 ml rgc pod; bir yan doldurma deliğinden doldurulmaktadır. Sonuç olarak, Smok Fetch; güçlü performans özellikleri bakımından dikkat çekmektedir. Cihazın fiyatı ise bu kaliteli ürünün en ekonomik şartlarda alınmasını sağlayacak miktarda olmaktadır.

Neden Smok Mod Cihazlarını Satın Almalıyız?

Smok Fetch Pro Pod

Smok Fetch Pro almak isteyenler için oldukça fazla geçerli sebep var! Her şeyden önce, cihazın performans özellikleri kadar tasarım özellikleri de dikkat çekici! Tam altı farklı renk seçeneği sayesinde herkes kendi beğenilerine göre bir ürün satın alabilir. Siyah, yeşil, turuncu, gümüş, mavi ve kırmızı olmak üzere farklı renk seçenekleri ile cihazın tasarım açısından da en iyisini vaat ettiğini söylemek gerekir.

smok fetch renk seçenekleri

Smok Fetch Pro Pod Mod Cihazın Paket İçeriği

Paket içerisinde bir adet Smok Fetch pro pod cihazının yanı sıra bir Fetch pro rpm mod, bir Fetch pro rgc pod, bir adet C tipi kablo ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Doku ve parlaklık dolu şık görünümü sayesinde dikkat çeken bu ürün; maksimum 80W çıkışlı tek 18650 pil ile çalışmaktadır.

Bunun yanı sıra, bu ürün; aynı zamanda Smok’un USB Type-C ile ilk pod modu olmasından dolayı beğeni toplamaktadır. 0.96 “TFT ekranı sayesinde kullanıcının ihtiyaç duyduğu tüm bilgiler önüne getirilmektedir. Yepyeni kullanıcı arayüzü ve çekirdek işlem birimi ise ürünün öne çıkan özellikleri arasında bulunmaktadır.

Ürünün kullanışlı olması ve farklı beğenilere hitap etmesi ise farklı bir avantaj olarak dikkat çekmektedir. Kullanıcılar; istedikleri takdirde Fetch pro rpm pod mod getir veya pro pgc pod modunu getir seçeneğini tercih edebilirler. Fetch Pro pod mod sahip olduğu 4.3ml kapasiteli likit deposu ile eşsiz bir e-sigara deneyimi sunmaktadır. Çift kanallı doğrudan hava akışı tasarımıyla beğeni toplayan manyetik bağlantısı ve mükemmel uyumuyla göz dolduran bu ürüne sahip olmak büyük bir avantajdır. Ayrıca, ürünün birçok güvenlik koruması bulunmaktadır. Kısa devre korumasının yanı sıra aşırı ısınma, düşük pil koruması, akıllı atomizer tanıma ve puf izleme sistemi gibi farklı koruma seçenekleri de vardır.

Sitemize yeni eklenen bu cihazın ayrıca sitemizde yer alan yedek parça kategorimizde kartuş stokta mevcuttur. Cihazla birlikte kullanacağınız yeni eklenen lezzet abidesi salt likit çeşitlerimizede göz atmalısınız. Cihazın muadili olan fetch mini mod pod kategorimizde yer almaktadır. Görünüm olarak biraz daha küçük olan bu kit muadili uwell cihaz diyebiliriz.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Smok Fetch Pro Pod Mod” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top