Smok infinix 2 Pod Kartuşu

 0,00

Smok Infinix 2 Pod İçin Orijinal Yedek Kartuş

Smok infinix 2 pod kartuşu  infinix 2 pod sistemi için özel olarak tasarlanmıştır. Oldukça kaliteli bir tasarıma sahip olan değiştirme kartuşudur.

İki ml likit kapasitesini doldurmak için bir yan doldurma sisteminin bulunmasına ek olarak 1.4ohm entegre coil yer almaktadır. Ürünün pod mod’a takılması oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Kullanımının da rahat olduğunu vurgulamalıyız.

Yumuşak vaping içimine sahip olan kartuşların ortaya çıkardığı aroma lezzetinin oldukça yoğun ve keskin olduğunu ifade etmeliyiz. Ürünün size vaat ettiği yoğun buharın keyfini çıkarmak için yalnızca basit bir soluma yapmanız yeterli olmaktadır. Rahat içim özellikleri sunmasından dolayı ürünü satın alan kişi sayısı her geçen gün artmaktadır.

İki ml likit kapasitesinin ve 1.4ohm entegre coil direncinin varlığı sayesinde ürünün teknik özelliklerinin en üst seviyede olduğunu vurgulayabiliriz. Bunun yanı sıra, doldurulabilir pod ve değiştirilebilir kartuş özelliklerine sahiptir.

Bu bağlamda kartuş değiştirerek uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Pamuk esneklik seviyesinin orta olduğunu vurgulamamız gerekir. Manyetik pod bağlantısı ve yan doldurma sisteminin ürünün diğer öne çıkan özellikleri arasında olduğunu belirtmemiz gerekir.

Smok infinix 2 pod kartuşu satın al işlemleri için mak adına Saltlikitim.com adresine uğrayabilirsiniz. Ürünümüz; kısa süreliğine indirimli olarak satılmaktadır.

Smok infinix 2 pod kartuş fiyat bakımından ve özellikle  diğer orjinal yedek kartuş  modelleri için tercihiniz en uygun fiyatlarla sitemiz olmalıdır.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Smok infinix 2 Pod Kartuşu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top