Smok Nfix Kit Pod Mod 700mAh 25W

 0,00

Smok Nfix Kit basit tasarım özelliklerinin yanı sıra performans bakımından da çok yeterlidir. Üstün teknoloji ürünü olarak nitelendirilebilecek olan bu ürünü uygun fiyat kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Smok Nfix Kit hakkında pod dünyasında yapılan yorumların da olumlu olduğu bilinmektedir. Elektronik sigara satın almak isteyenler için en doğru seçeneklerden birisi pod mod cihazlar olarak bilinmektedir. Pod mod cihazlar; sahip oldukları avantajlardan dolayı çok fazla tercih edilirler. Uzun ömürlü ve dayanıklı olan bu ürünler; aynı zamanda sigara bağımlılarının nikotin ihtiyacını en iyi şekilde karşılarlar. Sonuç olarak, pod mod cihazların fiyat performans kriteri bakımından en iyi seçenek olduğunu ifade etmek gerekir.

Smok; pod mod ürün almak isteyenler için birden çok seçenek sunan bir markadır. Bu noktada, Smok Nfix kit pod; birçok kişinin tercihi olmaktadır. Smok Nfix fiyat seçenekleri çok fazla merak edilmektedir. Ancak, ürünün kalitesine kıyasla çok uygun bir fiyatının olduğunu ifade etmek gerekir.

Smok Nfix Kit Özellikleri Nelerdir?

Smok Nix kit boyutları sayesinde istenilen her yere taşınabilir. Yalnızca 32 gram ağırlığında olmasından dolayı beğeni toplamaktadır.

smok nfix kit batarya

Dahili 700 mAh pil ile donatılmış olması sayesinde sigara bağımlılarının günlük kullanım noktasında tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ürünün sıklıkla şarj edilmesine gerek yoktur. Günlük vaping deneyiminin en iyi şekilde gerçekleşmesi noktasında en iyi seçenek olarak bilinmektedir.

C tipi arayüzlü düzeltme sayesinde çok hızlı şarj olan Smok Nfix kit ile daha hızlı aktarım hızı sağlanmaktadır. Ürünü tam olarak şarj etmek yalnızca 60 dakika sürmektedir. Nfix kit; en çok 25W çıkışı desteklemektedir. Bu noktada, standart mtl vaping stili için en iyi seçenek olarak dikkat çekmektedir. Çift bobinli 0.8ω mtl bölmesiyle beraber gelmesi sayesinde bu imkanı sağlamaktadır. Buna ek olarak, kullanıcılar, vaping ile alakalı tüm bilgilere oled ekran sayesinde ulaşabilirler.

Smok Nfix kit; güvenli bir vaping deneyiminin yaşanması noktasında çoklu güvenlik korumalarına sahiptir. 0.69 inç oled ekran ile tüm verilere istenildiği zaman ulaşılabilmesinin yanı sıra 3ml 1 kapasitesine sahip pod ile eşsiz bir vaping deneyimi yaşanmaktadır.

nfix kit pod likit dolumu

Smok Nfix pod kullanımında likit doldurma işlemleri oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Nfix kapsülünün içerisine 0.8ω mtl entegre edilmesinin ardından en saf ve orjinal lezzetin geri yüklenmesi için kullanılmaktadır.

Neden Smok Nfix Pod Kit Kullanılmalı?

Smok Nfix inceleme sayesinde bu ürünü kullanmak isteyenlerin gerçekten çok fazla sebebinin olduğunu söylemek gerekir. Mtl bobini; lezzet derecesini ayarlamak adına çalışmaktadır. Lezzet ve boğaz vuruşunun en iyi şekilde yapılması adına geri yükleme işlemleri yapılmaktadır. Smok Nfix üzerinde daha fazla havanın girmesi adına bulunan iki simetrik olarak dağıtılmış hava girişi yer almaktadır. Nfix kapsül içerisinde bulunan iki yönlü dikey hava yapısı ile hava akışı doğrudan bobine getirilmektedir. Bu sayede, hem lezzet artarken hem de zengin buhar sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra, Nfix pod bölmesi; aküye zahmetsiz bir şekilde bağlanılması noktasında manyetik temas noktaları kullanmaktadır.

smok nfix pod kit renk seçenekleri

Smok Nfix pod; güvenlik ve performans özelliklerinin yanı sıra tasarım özellikleriyle de beğeni toplamaktadır. Sekiz farklı renk seçeneği sayesinde isteyen herkes kendisine uygun bir ürünü alma şansına erişmektedir. Siyah, kırmızı, mor mavi, yeşil, gümüş, koyu yeşil, yedi renkli, altın gibi farklı renk seçenekleri beğeni toplamaktadır.

smok nfix kit paket içeriği

Paket içerisinde bir Smok Nfix cihazının yanı sıra iki Smok Nfix DC 0.8ohm mtl podları, bir adet C tipi kablo ve yine bir adet ürünü kullanma kılavuzu yer almaktadır.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Smok Nfix Kit Pod Mod 700mAh 25W” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top