Smok Nord Pod Sigara Antalya

 0,00

Smok Nord Pod kit yeni bir tasarım 1100mAh pil kapasiteli 3 ml yedek pod kartuşa sahip bol buhar çekimi isteyenler için biçilmiş kaftan.

Smok Nord pod yepyeni bir tasarıma sahip olan butonla tetiklenen pod sistemdir. Cihaz 1100mAh kapasitesine sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. Smok marka olarak yenilikçi ve bu alanda hem hesaplı hem de başarılı bir markadır. Cihazda vaping başlatmak ve pil ömrü hakkında bilgi almak için kullanılan bir düğme yer almaktadır.

listeme ekle

Batarya kapasitesinin güçlü olması sayesinde pil şarjının daha uzun süre dayanması ve cihazın daha uzun süre kullanılması mümkün olmaktadır. Pod sigara cihazlarına geçiş yapmak normal sigara bağımlılığını azaltmak veya tamamen bırakmak isteyenler için harika bir diyebiliriz.

Salt likit penceresinin varlığı da söz konusudur. Smok Nord Pod faktörlerine bakıldığında farklı bir tasarım arayanlara özgün desenleriyle hitap etmektedir. Kullanıcı paylaşımlarına bakıldığında cihazın ağırlığının 80 gram olması büyük bir avantajlı olduğu söyleniyor.

şarz kapasitesi

Bu sayede, ürünün istenilen her yere götürülmesi mümkün olmaktadır. Diğer elektronik sigaralar gibi fazla yer kaplamaz. Siyah- beyaz, sarı- kırmızı, mavi- siyah, yeşil- kırmızı, mavi- kahverengi, kırmızı, siyah gibi farklı renklere sahiptir. İçeriğinde bir tane nord mod, bir tane 0.6 ohm Mesh coil, bir tane 1.4 ohm MTL coil, bir tane USB kablosu ve bir tanede kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Türkiye içi tüm illere kargo çıkartıyoruz. Bu ürünü satın alarak keyifli bir içim için ilk adımı atmış olacaksınız.

Cihazın şarj edilmesi çok kolaydır. USB kablosu sayesinde bilgisayar, Powerbank gibi beş volt bir amper çıkışlı cihazlardan şarj edilmesi mümkün olmaktadır. Bir başka deyişle, Cihazın her ortamda şarj edilmesi ve kullanılması söz konusudur.

smok nord pod alışveriş listeme
renk seçenekleri

Smok Nord Pod İnceleme ve Ürün Özellikleri

Smok nord yorum bildirim kısımına bakıldığında mod sigaralar arasında önemli bir şöhrete sahip olduğunu vurgulamak gerekir. Cihazı kullandığınız takdirde daha düşük Watt değerleriyle daha yoğun nikotin sağlanmasına şahit olursunuz. Ayrıca, bu cihazın kullanımının çok pratik ve kolay olduğunu eklemek gerekir. Cihazı satın almak istiyorsanız en doğru adres sayfamız olacaktır. Hem hesaplı hem de kaliteli ürün satışı gerçekleştirmektedir.

Nord pod 80 gram ağırlığında ve 94mm boy/ 30mm genişlik özelliklerine sahip olması kullanım bakımından büyük avantaj sağlamaktadır. Gövdesinin küçük ve hafif olması sayesinde her yere götürülmesi mümkündür.

Gövdenin küçük olmasına rağmen 1100mAh gibi oldukça yüksek bir pile yer verilmesi önemli bir detaydır. Buna ek, ürünün batarya kapasitesinin maksimum 15 watt’a çıkması mümkündür. Ancak, üründe genel 10 ile 15 watt arasında kullanılması söz konusu olmaktadır. Nord kit starter elektronik sigaranın direkt voltaj çıkışı sağlayabilen ürün olduğu bilinmektedir. Cihazın gövdesinin üzerinde bulunan ateşleme tuşu sayesinde ateşlenmesi mümkün olmaktadır. Bu sayede, cihazdan buhar üretimi yapılmaya başlanmaktadır.

smok nord coil atomizer ekle
mesh coilleri

Güvenlik açısından önemli özelliklere sahip olduğunu belirtmek gerekir. Gövdenin üzerinde LED ışıkları bulunmaktadır. LED ışıkları sayesinde cihazın enerji seviyesinin gösterilmesi mümkündür. Buna ek, gövdenin ağızlık kısmı korumalıdır.

Bir pod cihaz olmanın gereği olarak e likit kapasitesine sahiptir. Söz konusu salt likit kapasitesi 3 ml’dir. Bunun yanı sıra, cihazın değiştirilebilen bobin kısmı bulunmaktadır. Ergonomik ağızlık kısmının varlığı sayesinde ürünün güvenli ve pratik bir şekilde kullanılması mümkün olmaktadır.

Bu cihazı satın almak istiyorsanız birçok konuda avantajlı olduğunuzu bilmelisiniz. Cihazın koruma özellikleri çok çeşitlidir. Cihazın kısa devre yapma ihtimaline karşın kısa devre koruması bulunmaktadır. Ayrıca, düşük voltaj gibi durumlarda faaliyete geçen düşük voltaj koruması yer almaktadır.

Cihazın kolaylıkla şarj edildiğinden bahsetmek mümkündür. Cihazın gövdesinin üzerinde USB girişi bulunmaktadır. Mikro USB girişi sayesinde şarj işlemleri kolaylıkla yapılabilir. Buna ek pod system mantığı ile çalışan cihaz sekiz saniyenin üzerinde buhar çekimi yapıldığı durumlarda cihazın otomatik uyarı sistemi devreye girmektedir.

smok nord alışveriş listeme ekle
smok nord kit paket içeriği

Nord Pod E Sigara Paket İçeriği

  • 1 x Smok Nord Pod Mod Kit
  • 1 x 0.6 ohm Mesh Coil
  • 1 x 1.4 ohm Regular MTL Coil
  • 1 x Usb Kablosu
  • 1 x Kullanım Klavuzu

Smok Nord E Sigara Yorum ve Avantajları

Kullanıcılar yalnızca teknik özellikler konusunda avantajlara sahip olmazlar. Bunların yanı sıra, DTL – nargile içimi deneyimi de bulunmaktadır. Cihaz içerisinde bulunan 0.6 ohm’luk Nord Mesh Coil sayesinde söz konusu nargile içimi gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra tatmin edici MTL deneyimi yaşamak mümkün olmaktadır.

Diğer pod sistem sigaralardan birtakım farkları bulunmaktadır. Örneğin, kartuşa bağımlı kalınmadan kullanılması söz konusudur. MTL yani sigara içim tercih eden e-sigara kullanıcılarına bu ürün, yoğun şekilde tavsiye edilmektedir.

Ayrıca, normal sigarayı yeni bırakmış kimselerin bu cihaz sayesinde sigaranın hiçbir eksikliğini hissetmeyeceğinin garantisi verilmektedir.  En büyük avantajlarından birisi ise güçlü boğaz vurumu sağlamasıdır. Smok Nord kit nic salt içeren veya nikotin oranı yüksek e-likit ile beraber kullanılması tavsiye edilmektedir.

smok nord kit ekle aromaları alışveriş listeme
smok nord kit batarya kapasitesi

Görüntü bakımından oldukça modern bir görünüme sahip olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Kullanılabilirlik açısından bu cihazın fark yarattığı bilinmektedir.

Cihazın tek düğme yardımıyla tetiklenmesi, gelişmiş sürüme sahip olduğunu gösteren en önemli detaydır. Buna ek, cihazın donanımı, kullanıcıların modern ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmıştır. Diğer elektronik cihazlardan farklı olarak sigara keyfini tam anlamıyla yaşamak isteyenler için ideal bir üründür.

Cihazın kullanım süresinin oldukça uzun olduğunu belirtmek gerekir. İşlevsellik bakımından mükemmel detaylara sahip olan bir cihazdır. Podun dış görünümünde birçok yenilik yapılmıştır. Farklı renklerin karışımının olduğu tasarımlara dışında tek bir renkten oluşan dış görünüşe sahip cihazlar da bulunmaktadır. Bu cihazın kaplama görünümünün eşsiz olduğunu vurgulamak gerekir. Yaklaşık 6 – 7 renk çeşidine sahip cihazın stokta var ve satışı söz konusu olmaktadır.

Ayrıca cihazda yüksek güç kapasitesi mevcuttur. Ayrıca boyutlarının günlük kullanım için ideal olmasından mütevellit bu cihazın standartlarının en üst seviyelerde olduğunu belirtmek gerekir.

1100 mAh pil kapasitesi sayesinde bilhassa günlük kullanımlarda olabilecek en yüksek performans sunulmaktadır. Cihazda akıllı pil ömrünü gösteren gösterge yer almaktadır. Bu sayede, kullanıcılar, güç tüketim oranlarını her zaman görme fırsatına sahip olurlar.

cİHAZIN Likit Kapasitesi

Likit kapasitesinin diğer standart ürünlere kıyasla çok daha iyi olduğunu eklemek gerekir. Nord pod likit kapasitesinin yüksek olmasından mütevellit kullanıcıların sürekli anlamda likit dolumu yapmasına gerek kalmaz. Diğer avantaj ise güç üretiminin yüksek olmasıdır. Yüksek güç üretimi sayesinde buharın etkili şekilde hissedilmesi mümkün olmaktadır. İlk kullanımdan itibaren farkını ortaya koyan kaliteli bu cihazın yanında ayrıca tavsiye olarak iqos önerebiliriz. Buhar deneyimi konusunda en iyisini yaşamak isteyenlerin tercihi bu cihaz olmalıdır. Ayrıca, seviyeler arası geçişin tatmin edici olduğunu belirtmek gerekir. Smok nord fiyat kriterlerine bakıldığın sitemizin uygunluk bakımından başı çektiği söylenmekte. Cihazda kullanılacak salt likit aromaları cihaz yedek parça ile ilgili seçim yapabilirsiniz.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Smok Nord Pod Sigara Antalya” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top