Smok Pozz X Pod

 0,00

Smok Pozz X en kaliteli özellikleri en uygun fiyat avantajıyla sunmasından dolayı birçok kullanıcının gözdesi kapıda ödeme imkanı ile kredi kartı ve nakit olarak yapabilirsiniz.

Smok Pozz X pod 1400 mAh pil barındırması sayesinde beğeni toplamaktadır. Bu sayede, sürekli vaping sağlamaktadır.  Elektronik sigaraların sahip olduğu özellikler gerçekten dikkat çekiyor! Sigara bağımlılığından kurtulmak ve daha sağlıklı bir hayata yelken açmak isteyenlerin tercihi olan elektronik sigaralar içerisinde en iyisi pod mod ürünler olarak biliniyor. Smok; pod mod markaları arasında kesinlikle en iyisi! Birçok farklı ürüne sahip olan Smok markasının bilhassa Smok Pozz X pod ile tercih edildiğini söylemek gerekir.

Smok Pozz X Pod Özellikleri Nelerdir?

Smok Pozz X pod kit starter kiti olarak oldukça etkileyici özelliklere sahip! Küçük boyutlu olması sayesinde istenilen her yere rahatlıkla götürülebilir. Bunun yanı sıra, etkileyici performansı ile kaliteli bir e-sigara deneyimi yaşatır. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması sayesinde yıllar boyunca sorunsuz olarak kullanılabilir. Zarif işçiliğin bilhassa tasarımında kendisini gösterdiğini de eklemek gerekir.

smok poz x pod salt likit dolumu kapasitesi 4.5ml

Bunun yanı sıra, çalışma gücünü kullanıcının isteklerine göre belirlemektedir. Ürün; üst kısmında bulunan 4.5ml kapsül ile yandaki farklı tatlardaki salt likit sıvısının tekrar doldurulmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, AFC halkasının bulunması, buharın tadının ve kalınlığının kullanıcı tarafından ayarlanmasını mümkün kılmaktadır. Smok Pozz X pod mod; led ekrana sahiptir. Ürün ile ilgili tüm çalışma verilerinin yansıtıldığı 0.96 inç ekranı sayesinde kullanıcıların işini kolaylaştırmaktadır.

smok pozz x pod renk seçenekleri

Tüm bunların yanı sıra, farklı renk seçeneklerine sahip olan ürün sayesinde herkes dilediği renkteki cihazı alma şansına sahip olmaktadır. Tam dokuz farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Siyahtan tutun da beyaza, mora ve sarıya kadar birçok farklı renk seçeneği kendisini göstermektedir.

smok pozz x pod batarya kapasitesi

Ürün ile ilgili ana özellikler ise dikkat çekmektedir. 40W’a kadar güç ile entegre olması sayesinde beğeni toplayan Pozz X pod kit; 1400mAh pil ile usb şarj potu üzerinden tekrar şarj desteği sağlamaktadır. Çok sayıda koruma faktörünün yer aldığı ürün; kaliteli bir vaping deneyimi sağlama konusunda oldukça kararlı!

smok poz x pod şarz çıkış gücü 40w

Neden Smok X Pozz Satın Almalıyız?

Smok Pozz X satın al işlemi yapmak isteyenlerin oldukça geçerli sebepleri var! Her şeyden önce, bobin direncinin en üst seviyede olduğunu söylemek gerekir. Rpm mesh 0.4 ohm ve Rpm üçlü 0.6ohm ile cihazın performans konusunda herhangi bir sorunu olmayacaktır. Bunun yanı sıra, ürünün içeriğinden de bahsetmek gerekir. Bir Smok Pozz X pil ile beraber bir pozz rpm pod, bir rpm üçlü bobin 0.6 ohm, bir usb kablosu ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Bilhassa pod mod kullanmaya yeni başlayanlar kullanım kılavuzu sayesinde ürünün nasıl kullanılacağına dair fikir edinebilirler. Buna ek olarak, Smok Pozz X fiyat ise oldukça uygundur. Kısacası, fiyat performans kriteri bakımından en iyisini sunan bir üründür.

Pod mod kullanmak isteyen ancak sınırlara bağlı kalmak istemeyenler daha çok olasılık keşfetmek adına tercihlerini Smok Pozz X olarak belirleyebilirler. Box mod ile karşılaştırılabilecek seviyede birçok özellik ile donatılan Pozz X kit; 0.86 inç tft ekran ile kullanıcıların ihtiyacı olan her bilgiyi onların önüne getirmektedir. Pozz x pod Tft ekran ile beraber ayarlanabilir güç, genişletilmiş hava kanalı, büyük pil kapasitesi, işlevsel koruma unsurları olmak üzere ürünün çok fazla avantajlı özelliği bulunuyor.

Cihazda sizi etkilemek adına çok fazla unsur yer alıyor. Yan yüzeyin eğrisi; ergonomiyi tam olarak desteklemektedir. Buna ek olarak, cihazın pürüzsüz kenarları sayesinde herhangi bir zarar görmesinin önüne geçilmektedir. Rahat bir el hissi veren bu ürün; çantada veya gömlek cebinde rahatlıkla taşınabilir. Pozz X pod; sahip olduğu güç kilidi özelliğiyle yanlışlıkla dokunma halinde ortaya çıkabilecek çekim işlevi sorunlarının önüne geçmektedir. Bunun yanı sıra, ateşleme tuşuna beş kez basılarak ortaya çıkan seçim arayüzü ile kullanıcıların işini kolaylaştırmaktadır. X Pozz kullananlar; çekim fonksiyonunu kilitlemek adına A seçimine uzun uzun basmalıdırlar.

Pozz X rpm ve rpm mesh gibi bobin direncinin kusursuz olmasını sağlayan özelliklere sahip olan bu ürün; güvenlik kablosu 1 olarak konumlandırılmış birçok koruma özelliğiyle de göz doldurmaktadır. Sonuç olarak, hayal ettiği gibi pod e-sigara deneyimi yaşamak isteyenlerin tercihi olması gereken ve stokta var olan Pozz X pod; kendisi için ödenen parayı sonuna kadar hake etmektedir.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Smok Pozz X Pod” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top