Smok RPM160 Pod Mod Sigara

 0,00

Smok Rpm160 pod bir pod mod cihazında olması gereken özelliklerin hepsine sahip. İyi bir vaping keyfi yaşamak isteyenler için tasarlanmış bir cihazdır.

Smok Rpm160 Pod mod kit sahip olduğu akıllı özelliklere ek olarak fonksiyonel korumalar sağlamaktadır.  Elektronik sigara kullanımının her geçen gün arttığı ülkemizde insanların tercihi klasik elektronik sigaralara kıyasla daha avantajlı olan pod mod ürünler olmaya başladı.

Daha ekonomik, daha kaliteli ve kullanışlı, aynı zamanda fiyat performans oranı daha başarılı olan pod mod ürünler arasında en dikkat çekenlerden birisi de Smok markasının ürünleri oluyor.

Smok Rpm160 Pod İnceleme Cihazın Özellikleri Nelerdir?

Smok Rpm160 Pod kit; bir pod kitinin yanı sıra bir kutu modunun avantajlarına sahip olan ilk gerçek çift pil pod modu olmasıyla dikkat çekiyor. Bu ürünün şasisinin oldukça dayanıklı çinko alaşımından yapılması ise ürünün kalitesini ifade ediyor. Bu sayede, eşsiz karbon fiber paneller sağlıyor.

smok rpm160 pod likit dolumu

18650 pil ile çalışan Rpm pod aynı zamanda alttan menteşeli pil kapağı ile hem kurulum hem de değişiklik yapılması noktasında birçok avantaja sahip! Oldukça yeni Iq 160 chip setinin uygulanması sayesinde 1-160W arası bir güce ulaşabilen bu ürün; bunun yanı sıra 0,0015 saniyelik ultra başlatma hızı sağlamaktadır.

Cihazda değişken watt başta olmak üzere birden fazla çıkış modu bulunmaktadır. 0.96 inç TFT renkli ekran üzerinden görüntülenen cihazın watt değeri sayesinde kullanıcılar bu değeri tercihlerine göre değiştirebilirler. Smok Rpm160 pod mod ; iki farklı kapsül seçeneği barındırmaktadır.

Rpm Pod ve Rgc Pod ile kullanıcılar performans, güç ve zengin lezzet içerikleri konusunda birtakım avantajlar elde ederler. Her iki pod; beş ml e-likit içermektedir. Buna ek olarak, sızıntı riskini azaltmak için basit bir üst dolum yöntemi bulunmaktadır. Smok Rpm160 Pod mod oldukça gelişmiş Rpm bobin serisini uyumlu hale getirmektedir.

smok rpm160 pod fiyatı

Smok Rpm 160 Pod Kutu İçeriğinde Neler Bulunmaktadır?

Kutu içerisinde bir Rpm 160 pod mod kit cihazın yanı sıra bir Smok Rpm pod, bir Smok Rgc pod, bir adet 0.4ohm Rpm mesh coil, bir adet Rgc konik mesh coil, bir micro usb şarj kablosu ve kullanım kılavuzu yer almaktadır.

Smok Rpm160 Fiyat bakımından ve bir çok özelliğinden dolayı tercih sebebi olmaktadır. Yüksek kaliteli buhar imkanı sunmasının yanı sıra oldukça hafiftir. Bu sayede, istenilen yere rahatlıkla götürülmektedir. Süper kullanışlı olması sayesinde arama motorlarında en çok arama yapılan pod mod cihazlar arasında yer almaktadır.

160w maksimum çıkış gücünün yanı sıra sezgisel 0.1 2.5ohm ateşleme düğmesiyle de ideal kullanım imkanları yaratmaktadır. Akıllı atomizer tanıma özelliğinin yanı sıra puf izleme sistemiyle de beğeni toplamaktadır. 0.96 “TFT Ekran ile kullanıcıların ihtiyaç duyduğu tüm bilgiler önüne getirilmektedir.

Ayarlanabilir hava akışı tasarımlı Rpm80 Rgc podun yanı sıra silikon kapaklı üst dolum sistemi ve yeni Rgc konik mesh coil; cihazın sahip olduğu diğer özellikler arasında bulunmaktadır.

Sonuç olarak, bu pod mod kit yeni başlamayı düşünenler için en doğru seçeneklerden birisidir. En uygun fiyat avantajlarıyla sunulmasına ek olarak ürün hakkında internette yapılan tüm yorumlar olumludur.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Smok RPM160 Pod Mod Sigara” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top