Smok RPM40 Pod

 0,00

Smok RPM40 Pod E Sigara farklı renk seçenekleri olumlu kullanıcı yorumları ile kendinden sıkça söz ettiren Smok firmasının gözde cihazı rpm40 karşınızda.

Smok rpm40 pod kullananlar tarafından çokça yorum yapılan cihazlardan biri olmayı başarmış durumda. Elektronik sigara kullanarak zararlı sigara alışkanlıklarınızdan kurtulma şansına sahip olabilirsiniz. Sağlığınız, her şeyden önce gelmektedir. Bu noktada, tercihiniz, her zaman elektronik sigara olmalıdır.

Ancak, elektronik sigaraların yaygınlaşmasıyla beraber farklı alternatifleri ortaya çıkmıştır. Pod mod elektronik sigaralar sayesinde hem daha az kullanım hem de daha yüksek nikotin tatma şansına sahip olursunuz.

Smok rpm 40 özellikleri ve fiyat bakımından kendisinden çokça bahsettiriyor. Sigara fiyatlarının sürekli olarak arttığı ülkemizde pod mod elektronik sigara kullanımının ne kadar değerli olduğunu bir kere daha ifade etmek gerekir.

Smok RPM40 Pod Kutusuda Neler Var?

  • 1 RPM40 Pod Cihaz (1500mAh)
  • 1 RPM Standart Pod (RPM Mesh 0.4ohm coil) – (4.3ml)
  • 1  RPM Nord Pod (Nord DC 0.6ohm coil) – (4.5ml)
  • 1 USB Şarj Kablosu
  • 1 Kullanıcı El Kitapçığı

Pod mod elektronik sigara kullanmak istiyorsanız tercihiniz Smok markası olmalıdır. Smok markasının birbirinden kaliteli ve ekonomik pod mod e sigara modelleri bulunmaktadır. Smok RPM40 pod e sigara; birçok kişinin severek kullandığı pod e-sigara modellerinin başında gelmektedir.

Smok RPM40 Satın Al Ödeme Seçenekleri

Smok RPM40 satın al işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız hemen üst kısımda yer alan satın al butonunu tıklayarak ödeme işlemleri adımı ile devam edebilirsiniz. Satın alma işlemi gerçekleştirdiğiniz andan itibaren siteye otomatik olarak siparişiniz düşmektedir.

Smok RPM40 pod mod kutusunun içerisinde bir adet cihaz,  bir adet USB şarj kablosu ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır. İşlemlerini sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz takdirde farklı dönemsel kampanyalarla ve avantajlarla karşılaşabilirsiniz.

Smok RPM40 Pod Yorum

Smok RPM40 yorum kısımlarına bakıldığında genel olarak olumlu yönde seyreden bir iğme ile karşılaşırsınız. Farklı renk seçeneklerinin varlığından dolayı ürünün adından çok söz ettirdiğini belirtmek gerekir. Özellikleri ve uygun fiyatından dolayı bu ürünün tüm kullanıcılar tarafından çok sevildiğini eklemek gerekir.

rpm40 pod renkleri
smok rpm40 pod renk seçenekleri

Ürünün siyah, yeşil, kırmızı, beyaz, gökkuşağı, altın, turuncu, gri gibi renk alternatifleri yer almaktadır.

Smok RPM40 kullanıcıları tarafından  bu kadar sevilmesinin sebepleri arasında hiç şüphesiz sahip olduğu kolay taşıma özellikleri gelmektedir. Ürünü istediğiniz her yere beraberinizde götürebilirsiniz.

Çantanızda ve gömlek cebinizde taşımanız mümkündür. Ergonomik yapısı, sizlere bunu vaat etmektedir.

Smok RPM40 kullanıcı yorumları dikkate alındığında ürünün şarj olma özelliklerinin fazla olduğu dikkat çekmektedir. Kutuyla beraber gelen USB kablosu sayesinde ürünü, Powerbank veya bilgisayar aracılığıyla şarj edebilirsiniz.

Smok RPM40 Pod İnceleme

Smok RPM40 inceleme yapıyor olduğumuzda karşımıza öncelikli olarak ürünün küboid şeklinde bir tasarıma sahip olduğuna vurgu yapmalıyız. Küçük ve minimal tasarımı; ürünün istenilen her yere taşınmasını sağlamaktadır.

Buna ek olarak, ürünün küçük olmasına rağmen oldukça güçlü ultra taşınabilir pod mod ve box mod olduğuna değinmeliyiz.

smok rpm40 pod mod
smok rpm40 pod şarz dolumu

Cihazın 1500 mAh’lik pil kapasitesi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, ayarlanabilir 40W çıkış gücü yer almaktadır. Dahili IQ-R yongası sayesinde ateşleme süresini 0,001 saniyeye ve şarj etme süresini iki saate kadar kısalttığını söylemek mümkündür.

Piyasada bulunan tüm pod mod elektronik sigaralar arasında en güçlülerinin başında geldiğini söylemek gerekir.

Smok RPM40 kit e sigara; 0,96 inçlik ekrana sahiptir. Buna ek olarak, watt miktarı, direnç, voltaj, puff sayısı, pil seviyesi ve ekran rengi gibi verileri ekranda görme şansınız bulunmaktadır. Bu sayede, ürünü herhangi bir risk altına girmeden güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yeni tasarlanmış RPM Mesh 0.4ohm coil sayesinde en iyi lezzet ve mükemmel buhar üretimine sahip olursunuz. Bu cihaz sayesinde aroma ve buhar keyfinizi en üst seviyeye taşıyacaksınız.

rpm40 pod
smok rpm40 pod likit dolumu

Smok RPM40 pod  incelemesi yaparken ürünün teknik özelliklerinden de bahsetmek gerekir. 25x25x99 mm boyutları bulunmaktadır. Standart versiyonlarında 4.5ml salt likit kapasitesi vardır.

Smok RPM40 Pod Fiyatı

Smok RPM40 pod  fiyat bilgisi devamlı güncellenmektedir. Siteye üye olmadan da anasayfadaki ürünler kategorisine tıklayarak ürüne erişebilirsiniz.

Ürünün güncel fiyatı her zaman stoklarda bulunmaktadır. Pod mod elektronik sigaraların diğer elektronik sigaralara kıyasla çok daha uygun fiyatlı olduğunu belirtmeliyiz.

Bu yüzden cihazı bütçenizi sarsmayacak şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca, ürünün oldukça uzun ömürlü olduğuna vurgu yapmalıyız.

Az kullanımla yüksek nikotin doyumu sağlamasından dolayı üründen uzun yıllar boyunca faydalanmak mümkündür. Bir başka deyişle, fiyat ve performans açısından oldukça kaliteli bir cihazdır.

Performansı, kalite gibi özelliklerin hepsini sağlayan bu ürün sayesinde oldukça mutludurlar. Ürünün sahip olduğu en önemli özelliklerin başında daha az kullanım ile daha yüksek nikotin doyumu sağlaması gelmektedir.

Birçok kişi, günlük nikotin ihtiyacını karşılayamayacağı düşüncesiyle elektronik sigara kullanmak istemez. Ancak cihazı  kesinlikle böyle bir sorunla karşılaşmazlar.

Nikotin ihtiyacı; en üst seviyede karşılanmaktadır. Buna ek olarak, gerçek sigaraya en yakın tat alınmış olmaktadır. Bu bağlamda  kısa süre içerisinde gerçek sigaraya olan bağımlılıklarından kurtulma şansına erişirler.

Smok RPM40 Pod için 1 değerlendirme

  1. Metin

    Kapandı açılmıyor ne yapmalıyım

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top