Smok RPM80 Pod Kit Elektronik Sigara Antalya

 0,00

Smok RPM80 pod smok firmasının son teknoloji olarak ürettiği ürünlerden birisidir. Bol buhar üreten kuvvetli çıkış gücü ve uzun süreli pil kullanımına sahiptir.

Smok RPM80 pod kit sistem cihazın boyutu 118 x 31,5 x 26 mm’dir. Pod cihazlarda önemli faktörler arasında yoğun buhar keyfi aranmaktadır. Bu kullanıcıları tatmin edici bir faktördür. Bu cihazın göz zevkinize hitap edebilecek 7 çeşit renk seçeneği bulunmaktadır. Hayat tarzını yansıtacak bir renk seçimi yapabilirsiniz.

Fluid gold, Red stabilizing wood renkleri ile içinizdeki canlılığı ortaya çıkaracaktır. Black stabilizing Wood, Black carbon fiber renklerinin mat görünümü ile asaletinizi her an göz önünde tutacak. Bu seçeneklerin yanı sıra Fluid blue, color resin renk seçenekleri spor bir görünümdedir.

Smok RPM80 İnceleme & Cihazın Özellikleri

Tek pil ile çalışan bu pod mod cihaz 18650 pil gücüne sahiptir. Pili cihaz ile birlikte ayrıca sipariş vermelisiniz. Pil paketin içerisine dahil değildir. Diğer özelliklerine bakıldığında 1-80W çıkış gücüne sahiptir.

Çıkış voltajı ise 0.5 – 4.0V’tır. Merak edenler için giriş voltajları 3.3V-4.2V bu değerlerdedir. Cihazın direnç aralığı ise 0.1-2.5 ohm’dir. Şarj çıkışına bakıldığında 5V / 2A bekleme akımı ise <200uA dir.

rpm80 pod inceleme
rpm80 podun likit dolumu

Likit dolum kapasitesi 5ml / 2ml arasıdır. Direnç RPM 0.4ohm meş bobin (25W)tır. Yeni rgc konik örgü bobin 0.17ohm, mesh bobin değerleri ise 40-80W değerindedir.

Smok RPM80 Kutu İçeriği

  • 1 X Rpm80 pod kit Cihazı
  • 1 X Rpm80 Rpm Pod (rpm Mesh 0.4 Bobin Önceden Takılı) (5ml)
  • 1 X Rpm80 Rgc Pod (rgc Konik Hasır 0.17ω Bobin, Nexmesh Önceden Kurulmuş Powered By) (5ml)
  • 1 X Usb Kablosu
  • 1 X Kullanım Kılavuzu

Maksimum 80W çıkış sağlamaktadır ve tek bir 18650 pil gücü ile güncellenmiştir. Fonksiyonel korumaları olan cihaz yeni akıllı IQ-80 yonga seti bulunmaktadır. Hava akışı ayarlanabilir bir konumdadır.

Uzun pil ömrü her cihazda olduğu gibi pod mod e sigara kullanıcıları içinde oldukça önemlidir. Bilindiği üzere kesintisiz vape keyfi için pil ömrü önemli kriterlerdendir.

18650 pil ile çalışan smok rpm80 cihaz 80W’lık maksimum çıkış değerine kadar da ateşleme özelliğine sahiptir. Pod cihazlarda çıkış gücünün önemine değinecek olursak bir cihazın çıkış gücü ne kadar yüksek olursa yoğun buhar çıkımı o oranda artmaktadır.

Smok rpm80 pod e sigara cihazın smok rpm80 pro seriside mevcuttur. Uzun süren pil ve hızlı şarj dolum imkanı sağlamaktadır. Smok rpm80 pod mod e sigara nexmesh ile güçlendirilmiş kuvvetli çıkış gücü, uzun süre kullanım sağlayan pil kapasitesi gibi özellikleri kullanıcıları tatmin edecek türden.

Pod Mod Elektronik Sigara İle İlgili Araştırmalar

Yapılan araştırmalara göre pod elektronik sigaralar zehirli tütünlere göre %98 daha az risk taşıdığını gösteriyor. Pod mod modeller yoğun duman sağlaması ile normal sigarayı aklınıza getirmez ve keyifli bir içim sağlar.

Sitemizde cihaz türlerinin çeşit çeşit olduğunu söylemekte fayda var. Pod mod cihazlar özellikle sigarayı bırakmak isteyenlerin tercihi ürünlerdir. Bu ürünlerden edinmek sigarayı bırakmaktaki atılacak önemli adımlardan birisidir. E sigara kullanıcıları arasında pod mod kullanıcılarının sigarayı bırakma oranları daha yüksek gözlenmiştir. Cihaz da temin edildikten sonra likit temini önemli bir konu haline gelmektedir.

Sağlık örgütleri e sigara hakkında görüş belirtmektedirler. Pod mod sayesinde sigarayı bırakan kişilerin olması sağlık örgütlerini bu alana yönlendirmiştir. Bu kişiler o kadar fazladır ki örgütler bu alanı hızla görebilmişlerdir. Dünya Sağlık Örgütünün de aralarında bulunduğu birkaç sağlık örgütü konu hakkında görüş belirtmişlerdir. Görüşlerinde elektronik sigarayı bir sigara bırakma yöntemi olarak gördüklerini belirtmişlerdir.

Sigara ve tütün bağımlılığının zararlarına dikkat çekmişlerdir. E sigara birçok ülkede sigara bırakma yöntemi olarak kullanılmaktadır. Gelişmiş ülkelerde kullanımı çok yaygındır. Ürünü kullanan kişiler sigara ya da tütün kullanımlarını azalttıklarını belirtmektedirler. Eşsiz bir deneyim yaşamanız için sizleri sabırsızlıkla bekliyor Salt Likitim firması olarak sizlere şimdiden keyifli ve kaliteli içimler diliyoruz.
Smok rpm80 pod fiyatı bakımından orta bir seyir izlemektedir. Smok rpm80 pod kiti kapıda ödemeli gönderilmektedir.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Smok RPM80 Pod Kit Elektronik Sigara Antalya” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top