Think Vape Asteroid Pod Kit

 0,00

Think Vape Asteroid Pod Kit 420mAh Kutu İçinde Neler Var?

1 Adet Think Vape Asteroid Cihaz
1 Adet USB Kablo
1 Adet Kullanım Kılavuzu
1 Adet Hediye Kutusu Ambalajı

Think Vape Asteroid Pod  yepyeni tasarım harikası ile pod kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. İçerisinde bulunan 420mah batarya ile çalışmakta ve  micro 5 pin usb portu ile şarj edilmektedir. Şık tasarımı tıpkı justfog minifit podu andırmaktadır.

Uzun pil ömrü, sağlam gövdesi, kuvvetli çekim gücü ile Think Vape Asteroid pod kit  diğer pod e sigaralara göre biraz daha ufak boyutlara sahiptir.

Think Vape Asteroid Pod Kit İnceleme

Boyut: 85 x 20 x 13.5mm
Pil Kapasitesi: 420mAh
Bobin Direnci: 1.6ohm

Kuvvetli çekim gücü sizleri tatmin edecek bir model. Bilindiği üzere pod e sigaralarda çekim kalitesini en yüksekte tutan özelliklerden bir tanesi cihaz çıkış gücüdür. Pod e sigaralarda çekim zevki oldukça önemlidir. Çekim kuvveti ne kadar yoğun olursa o kadar tat alacaksınız anlamına gelmektedir.

Think Vape Asteroid cihazın çıkış gücüne bakıldığında 3.7v çıkış gücü sizlere yoğun buhar keyfi sağlamaya yetmektedir.

Think Vape Asteroid kit uzun pil ömrü ile tutulan bir cihaz denilebilir. Dayanıklı batarya ve uzun pil ömrü, kullanıcıların kesintisiz bir vape keyfi yaşamaları için pod cihazlar için oldukça önemli bir özelliktir.

420 Mha pil ömrü ile rahat ve uzun kullanım için bire bir olan Think Vape pod kit denenmeye değer bir cihaz.

Cihazda dijital ekranın olması kolay kullanım sağlayarak sizlere extra yardımcı olacaktır. Dijital bir ekran pod kitlerde önemli faktörlerden biridir. Her şey avuç içinde kolayca yönetilmelidir. İşte bu özelliği sevenler için ekrandan özellik çıkış gücü ayarlama, pil durumu kontrol etme gibi kolaylıklar yer almaktadır.

Eğer manüel ayarlamalar ile uğraşmak istemiyorsanız dijital ekranlı ürünleri kullanmamanızı tavsiye ederiz.

Diğer pod kitlere nazaran daha ufak boyutlara sahip olan Think Vape Asteroid kit her yerde kolayca taşıma imkânı sağlamaktadır. Cebinizde çantanızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

E sigara geçiş normal sigarayı azaltmanızda ve tamamen bırakmanızda sizlere destek olacaktır.

Elektronik sigaralar normal sigaralar gibi zararlı mı? Tam aksine tütün sigaralarda yanarken açığa çıkan zift katran gibi zehirli maddeler pod e sigaralarda kesinlikle bulunmaz. Pod kitler sizlere her zaman yumuşak ve zararsız bir içim sağlar.

Pod e sigara kadar kullanılacak likit aroması ve likit markasıda önemlidir. Likit konusunda dikkat edilmesi gerekenlerden biride orijinal olması. Bir likitin son kullanım tarihi, ambalaj kağıdında hologram olmalıdır. Ayrıca fotokopi makinası ile basılmamalıdır.

Bir başka kriter, aroması ağız tadına hitap etmeli. Doğru likit markaları pod cihazların uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Aksine kalitesiz bir likit alırsanız ağız tadınızı ve sağlığınızı bozacağı gibi kullandığınız cihaza zarar verecektir.

Sizlere ürünümüzün özellikleri başta olmak üzere genel olarak bilgi vermeye çalıştık. Cihaz hakkında sormak istediklerinizi yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

Sigara bağımlısı olup terk etmek isteyenler için çözüm niteliğinde olan Think Vape Asteroid pod mod kit e sigara geçiş yapmanızda ve bağımlılıktan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Normal sigarayı pod e sigara ile değiştirin sağlığınızı korumanızda yardımcı olun. Think Vape Asteroid pod e sigara ile içim zevkinizi korumak için en kısa zamanda tanışın deriz. Bu cihaza Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz.

Şimdiden siz değerli kullanıcılarımıza kaliteli bir kullanım ve zehirli tütünlerden kurtulmanızı diliyor Think Vape Asteroid ile keyifli bir içim temenni ediyoruz.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Think Vape Asteroid Pod Kit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top