Uwell Caliburn Pod E Sigara Antalya

 0,00

Uwell Caliburn pod e sigara; tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılamaktadır. Pod mod elektronik sigara tercihi yapmak istiyorsanız tercihiniz hem Türkiye’de hem de dünyada çok fazla tercih edilen Uwell markası olmalıdır.

Uwell Caliburn pod mod ince narin yapısı ile dikkat çekerken kullanıcıların bir hayli olumlu yorumları ürünü cazip kılmaya devam ediyor.

Uwell Caliburn Pod E Sigara Kutusunda Neler Var? 

1  Uwell Caliburn Pod  E Sigara
1 Kartuş
1  USB Kablo
1 Kullanıcı El Kitapçığı

Geleneksel sigaralar; yerlerini elektronik sigaralara bırakmaktadır. Güncel elektronik sigara satış rakamlarına bakarak bu durumu rahatlıkla görebiliriz. Buna ek olarak, pod mod cihazlar; tüm elektronik sigara modelleri içerisinde en çok tercih edilen olmasıyla bilinmektedir.

Pod mod elektronik sigaraların standart e-sigaralara kıyasla çok daha küçük ve hafif bir tasarıma sahip olduğunu vurgulamak gerekir.

Pod mod elektronik sigaralarda yalnızca salt likit kullanımı mümkün olmaktadır. Salt likit içerisinde baz nikotin yerine nikotin tuzu bulunmaktadır. Bu bağlamda, pod mod cihazlar kullandığınız takdirde çok daha yoğun bir nikotin tadı alacaksınız.

Uwell Caliburn Pod Satın Al İşlemleri

Pod mod elektronik sigaraların çok fazla talep gördüğü bilinmektedir. Ancak, bu ürünleri satan güvenilir bir site bulmak kolay değildir. Çünkü, birçok sitede, orjinal olmayan cihazlar satılmaktadır.

Bu noktada, orjinal ve A kalite ürünler satan bir site arıyorsanız tercihiniz kesinlikle Saltlikitim.com olmalıdır. Saltlikitim.com sitesine üye olduğunuz takdirde alışveriş sepetine bu cihazı ekleyerek Uwell Caliburn satın al işlemlerini gerçekleştirmiş olursunuz.

Buna ek olarak, ürünü en uygun fiyatla Saltlikitim.com’da bulabilirsiniz. Dönem dönem avantajlı indirim kampanyaları düzenlenmektedir.

Uwell Caliburn Pod Kullanıcı Yorumları

Uwell Caliburn yorum olarak oldukça pozitiftir. Cihazın ince ve narin yapısı dikkat çekmektedir. Bu sayede, kullanıcıların bu cihazı istedikleri her yere götürmesi mümkün olmaktadır.

Uwell Caliburn pod e sigara kutusu içerisinde bir adet cihaz, bir adet kartuş, bir adet USB kablo ve kullanıcı el kitapçığı yer almaktadır. Cihazın kolay bir kullanımı bulunmaktadır. Gömlek cebinde taşınacak kadar küçük olması önemli bir avantajdır.

Çakmak taşır gibi istenilen her yere götürülmesi mümkündür. Bu sayede, 7 gün 24 saat vaping deneyimi yaşamanın tadı çıkarılmaktadır.

Uwell Caliburn Pod İnceleme

Uwell Caliburn inceleme yaparken 520mAh pil gücü ve iki adet iki ml kartuşa sahip olduğunu belirtmek gerekir. Güçlü batarya özelliklerinden dolayı bu ürün, sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır.

Cihazın üzerinde hem ateşleme butonu hem de nefes sensörü bulunmaktadır. Bu sayede, cihazı istediğiniz gibi kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Ürünün son derece hafif ve narin yapısı sayesinde sunduğu tüm fırsatları kendisini unutturarak yaptığından bahsetmeliyiz. Oldukça farklı bir aroma ve buhar keyfi arıyorsanız tercihiniz her zaman Uwell Caliburn pod e sigara olmalıdır.

Cihazın altı farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Siyah, kırmızı, mavi, gri, pembe ve mor renkleri sayesinde her yaştan kadın erkek fark etmeksizin tüm kullanıcıların aradığı tasarımı bulması mümkün olmaktadır.

Uwell markasının geliştirmiş olduğu Pro-FOCS teknolojisini kullanan Caliburn kartuşları; hava akışını yoğunlaştırılmış lezzetle yüklemek adına atomizer çekirdeğinden çekilen hava akımını geri dönüştürmektedir.

Bu sayede, kullanıcının her zaman aynı kaliteye sahip olan aroma desteğini alması mümkün olmaktadır. Kuru vapinge imkan vermeden bu cihazın kullanılması söz konusudur. Cihazın ondan fazla kısa devre akım koruması bulunmaktadır.

Ayrıca, güç koruma ve uyarı özellikleri; en üst seviyededir. Led ışıklı pil durum bildirimleri sayesinde cihazın pil durumunu her an her saniye takip edebilirsiniz.

Uwell Caliburn Pod Fiyat

Uwell Caliburn fiyat bilgisi almak adına Saltlikitim.com adresini ziyaret etmelisiniz. Sitede güncel fiyat bilgisi bulunmaktadır. Ürünün oldukça uygun bir fiyata satıldığına vurgu yapılmalıdır.

Normal sigaraların sunmuş olduğu nikotini aynı oranda sunuyor olmasına rağmen fiyatı, normal sigaralara kıyasla çok daha uygundur.

Uwell Caliburn Pod Kullananlar

Uwell Caliburn kullananlar; ürünün sahip olduğu özelliklerden dolayı oldukça memnun bir pod mod e-sigara deneyimi yaşarlar. Cihazın USB kablosu sayesinde bilgisayar veya Powerbank üzerinden rahatlıkla şarj edilmesi mümkün olmaktadır.

Cihazda çift ateşleme mekanizması yer almaktadır. Çizim aktif veya düğme aktif olarak ifade edilmektedir. Alüminyum alaşımlı şasi yapımı olan cihaz; Led pil ömrü gösterge ışığına sahiptir.

Uwell Caliburn pod kit e sigara modelinde her yanda yana monte hava akış delikleri bulunmaktadır. İki ml kapasiteli suyu kabukları, 1.4ohm pod bobin direnci, Pro-Focs lezzet teknolojisi; ürünün öne çıkan özellikleri arasında bulunmaktadır.

Uwell Caliburn pod sistem e sigaranın şarjının tam dolu olduğundan emin olduktan sonra kullanıma başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken salt likit dolu kartuşu yerine yerleştirmektir. Ardından, cihazdan bir nefes alarak pod mod e-sigara deneyimine başlayabilirsiniz.

Elektronik sigarada geleneksel sigara deneyimi yaşamak istiyorsanız tercihiniz kesinlikle bu cihazdan yana olmalıdır.

Bu cihaz sayesinde sigara tüketimini azaltabilirsiniz hatta tamamen bırakabilirsiniz. Kolay taşınabilir kompakt tasarımının da Uwell Caliburn pod e sigara kullanma sebepleriniz arasında olduğunu ifade etmek gerekir.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Uwell Caliburn Pod E Sigara Antalya” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top