Uwell Crown Pod Mod Kit Elektronik Sigara Antalya

 0,00

Uwell Crown Pod en kaliteli pod mod markaları arasında bulunan Uwell markasının harika bir içim deneyimi yaşamak isteyenler için özel ürettiği cihazlardan biri.

Uwell Crown Pod mod için kolay satın al seçeneklerinden biri ile cihaza sahip olabilirsiniz. Kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilir dilerseniz paket içeriğine bakarak kargoyu teslim alabilirsiniz. Stokta yok gibi bir durum söz konusu olduğu zaman destek hattımızdan da teyit etmenizi tavsiye ederiz. Genel itibari ile duruşu ve zerafeti farklı bir tasarım ile sunulan cihazın çoğu zaman kullanıcıların olumlu yorumlarına yansımaktadır. Elbette gerçek kullanıcı yorumlarına forumlar ve sitemizin yorum bölümüden ulaşabilirsiniz.

Uwell Crown Pod Mod Elektronik Sigara

4 ana bileşenden oluşan cihaz micro usb girişi olan parça gövdede led ekran ışığı, başlat çalıştır butonu yer almaktadır. Başlık kısmı ise iki anabileşenler oluşmaktadır. Elde duruşu rahat kullanımı ise ferahtır. Yer kaplamayan bir özelliğe sahiptir. Cihazın gövde tarafını incelemek gerekirse aşağıdaki resime bakarak fikir edinebilirsiniz.

uwell crown pod
uwell crown pod elektronik sigara

Uwell Crown Pod İncelemesi & Cihazın Özellikleri Nelerdir?

Uwell Crown incelemesi yaparken ürün hakkında dikkat çeken detaylardan birisi ürünün sahip olduğu şık ve minimalist tasarım olmaktadır. Ürünün istenilen her yere taşınması mümkündür. Bunun yanı sıra, yapımında PCTG ve alüminyum malzeme kullanılmıştır.

crown pod salt likit dolumu

Buna ek olarak, daha hızlı ve rahat çalışması adına 3 ml doldurulabilir kapsül kartuşu ile beraber gelmektedir. Ayarlanabilir hava akımı sağlaması ile de kullanıcıların bireysel isteklerine cevap vermektedir.

uwell crown
crown pod batarya pil kapasitesi

25W maksimum çıkışa sahip 1250 mAh dahili pil ile güçlendirilen bu ürün; aynı zamanda kullanıcılarına mükemmel bir buhar deneyimi sunmaktadır. Bu bağlamda, PRO-FOCS lezzet testi teknolojisine sahip olduğunu da ifade etmek gerekir. Uwell Crown Pod; güçlü pil kapasitesi ile beraber sahip olduğu farklı renk seçenekleri sayesinde de beğeni toplamaktadır.

Neden Uwell Crown Pod Fiyat ve Renk Seçenekleri

Uwell Crown fiyat seçeneklerinin de oldukça uygun olduğu bilinmektedir. Cihazı kampanya kapsamında indirimli olarak satın alabilirsiniz.

uwell crown renkleri
uwell crown pod renkleri

Siyah, kırmızı, gri ve mavi renklerinde olan bu ürün; birçok kişinin hayallerini süslemektedir. Doldurulabilir kartuş olmasından dolayı kullanımının oldukça uygun maliyetli olduğu bilinmektedir. Buna ek olarak, hızlı ve rahat kullanılabilmesi adına üstten dolum yöntemi tercih edilmektedir.

Uwell Crown Pod Kutu İçeriği

Ürün paketinin içerisinde bir Crown podun yanı sıra önceden yüklenmiş 1.0 ohm Crown kartuş yer almaktadır. Ayrıca, 1 adet 0.6 ohm Crown pod kartuş ile beraber mikro usb kablosu ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Son yılların gözdesi haline gelen bu gibi pod mod elektronik sigaralar sayesinde çok daha rahat ve kaliteli bir vaping deneyimi yaşayabilirsiniz.

Pod E Sigara Modellerine Genel Bakış

Bilindiği üzere sigara içeriğindeki binlerce zararlı madde var ve bunların her birinin yanması sonucunca hava yollarına zarar vermektedir. Hava yollarıyla emilen ürünler dolaşım sistemiyle sistemik etkiler oluşturabilmektedir. Sigara bilinen zararlarıyla birçok rahatsızlığın etiyolojisinde yani altında yatan faktörlerdendir. Sigara bırakma yöntemleri bu sebeple son dönemde her yerde dile gelmektedir. Sigara bırakma yöntemlerinden birisi olan pod elektronik sigara ile sigaranın zararlı etkilerinden kurtulmak mümkündür.

Zararlı içeriklerin içe çekilmesi yani inhalasyonu sigaranın bilinen en önemli zararıdır. Pod e sigara likitinde salt nikotin, PG ve VG bulunmaktadır. Bu maddelerden PG ve VG hakkında vücuda zararlarıyla ilgili bir husus bildirilmemiştir. Nikotin ise her iki üründe de bulunmaktadır. Bunun sonucu olarak sigaraya oranlandığında çok ciddi yararları elde etmek mümkündür. Pod modlar arasında en çok tercih edilen modeller arasında uwell crown pod bulunmaktadır. Bunun sebebi, cihaza eklenen devrim niteliğindeki yenilikler olarak bilinmesidir.

Podu kullanmak için birçok sebep bulunmaktadır. Sigara kullanımının bilhassa etrafa kötü koku yayması açısından birçok dezavantajının olduğunu söylemek gerekir. Bilhassa yeni özelliklerinden dolayı birçok kişinin ilk tercihi olmaktadır. Bu bağlamda, güçlendirilmiş koruyucu ağız tabakası sayesinde kullanıcının cihazı kullanırken herhangi bir zarar görmesinin önüne geçilmektedir. Buna ek olarak, birçok elektronik sigaranın buhar yolu borusunun kalitesiz olmasından ve iç düzeneğinin yetersiz olmasından dolayı püskürtme yaptığı bilinmektedir. Ancak cihaz için bu durum geçerli değildir. Çünkü, içerisinde buharın çıkış yolunun üzerine püskürtmeyi engelleyen malzemeler konmuştur. Buna ek olarak, buhar dışındaki parçaların çıkışını engelleyen malzemeler de bulunmaktadır.

Crown pod mod indirimli fiyatı ile kullanıcılar tarafından en çok satın alınan ürünlerden biri olmayı başarmıştır.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Uwell Crown Pod Mod Kit Elektronik Sigara Antalya” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top