Vaporesso PodStick Pod

 0,00

Vaporesso PodStick Pod elektronik sigara  akla ilk gelen markalardan birisi olan Vaporesso markasının geliştirmiş olduğu bir cihaz.

Vaporesso Podstick pod, bu markanın en güncel ve yeni tasarlanmış ürünleri arasında bulunmaktadır. Bu cihazda likit doldurma şartlarının oldukça basit olduğu bilinmektedir. Vaporesso Podstick; 900mAh dahili pil bataryaya sahiptir. Bunun yanı sıra, çocukların ulaşmasını engellemek adına çocuk kilidi kullanılmıştır. Ayrıca, entegre 900mAh şarj edilebilir pil barındırmaktadır. Hafif malzemelerden üretilen cihaz alüminyum şasi yapısına sahiptir. Tüm bunlara ek olarak, bu cihazın salt likit ile beraber kullanılması mümkündür. İki farklı coil seçeneği bulunmaktadır.

Vaporesso PodStick Pod
vaporesso pod stick pod kit

Vaporesso Podstick Pod Yorum

Vaporesso tarafından üretilen ve büyük beğeni toplayan cihazlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Salt likit kapasitesi 2ml olması bu cihazı farklı kılan detaylardan yalnızca birisidir. İçerisinde OMNİ kurulu mini yonga seti bulunmaktadır. Cihaz 0.6 ohm Meshed ile  birlikte gelir. Watt çıkış aralığı iki coil için farklılık göstermektedir.

Vaporesso Podstick Pod Fiyat

Vaporesso Pod stick pod mod; fiyat bakımından orta bir seyir izlemektedir. Kalitesinin yanı sıra sunmuş olduğu kullanım özellikleriyle de beğeni toplamaktadır. Led pil ömrü gösterge ışığı; beş farklı seviyesinden dolayı beğeni toplamaktadır. Tüm bunların yanı sıra göze çarpan diğer özellikler olduğundan fiyatı cazip bir cihaz denilebilir.

Vaporesso PodStick Pod ekle
podstick pod kit

CCELL coil; 9-12.5W olmakla beraber Meshed coil ise 17-22W aralığında değişen watt çıkış aralığına sahiptir. Tüm bunlara ek olarak, üç farklı güç seviyesi yer almaktadır. Kırmızı, mavi ve yeşil güç seviyesi olmak üzere üç farklı güç seviyesi bulunmaktadır. Alüminyum artı PCTG şasi yapımı özelliği vardır. Sezgisel ateşleme düğmesi sayesinde kolay bir kullanımı bulunmaktadır.

Vaporesso Podstick Pod Mod

Vaporesso PodStick Pod alışveriş listeme
podstick fiyat ve özellikleri

Doldurulabilir ve değiştirilebilir bobin özelliklerinden mütevellit kaliteli kullanım özelliklerine sahiptir. 2ml likit kapasitesiyle uzun süreli kullanım vaat etmektedir.

Sürgülü çocuk kilit sistemi ile çocukların erişiminin önüne geçmektedir. Dolum için patentli pres dolum sistemi kullanılmaktadır. Snap-In bağlantısı ve Micro USB bağlantı noktası ile kullanıcıların birçok avantajdan faydalanmasını sağlamaktadır. 0.6ohm örgülü; 17-22W için derecelendirilmiştir. 1.3ohm CCELL ise 9-12.5W için derecelendirilmesiyle bilinmektedir.

Vaporesso Podstick Pod Kutu İçeriği

  • 1 adet pod stick mod
  • 1 x 1.6ohm MESHED pod,
  • 1 x 1.3ohm CCELL bölmesi,
  • 1 x likit suyu şişesi,
  • 1 x usb kablosu
  • 1 x kullanım kılavuzu (garanti kartı) yer almaktadır.

Vaporesso Podstick Pod Neden Beğeniliyor?

Vaporesso Podstick pod; bilhassa kalem tarzı tasarımından dolayı beğeni toplamaktadır. Bu sayede, hem kolay bir şekilde taşınması hem de güçlü bir performans sunması söz konusu olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra, 5 seviyeli Led ekranı ile pil seviyesini anlık olarak kullanıcıya göstermektedir.

Üç farklı voltaj ayarının olması cihazı özel kılan detaylar arasında bulunmaktadır. Sonuç olarak, minimal boyutlarda maksimum buhar keyfi yaşanması noktasında tercih edilebilecek cihazdır.

Vaporesso PodStick Pod sigara ekle
kategoriler içinde en iyi cihaz vaporesso podstick yorumlar

Vaporesso Podstick Neden Tercih Edilmeli?

Vaporesso Podstick; her şeyden önce normal sigara deneyiminden farksız bir deneyim yaşatmaktadır. Birçok kişinin tercihi olan mod cihazlar; tüketicinin nikotin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Bu sayede, sigarayı bırakmak veya azaltmak söz konusu olabilir. Mod cihazın sağlığa zararlı hiçbir etkisi yoktur. Vaporesso Podstick fiyat ve performans kriteri bakımından en iyisini vaat etmektedir. Likit kapasitesi kalem tarzı bir görünüme sahip 900mah dahili pil göstergesi olan cihazı güvenli kargo hizmetimiz ile hızlı sipariş verebilirsiniz. Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı ilk siz yapabilirsiniz. Sigarayı bırakanların tercihi bu cihaz olacak kalem tarzı farklı tarz.

Sitemizde bu cihazın ek olarak yedek parça, kartuş, atomizer çeşitleri ve güvenle kullanabileceğiniz salt likit marka ve çeşitlerimiz yer almaktadır. Diğer marka modellerinden de smok, justfog daha fazla buhar sağlayan diğer cihazlar ile karşılaştırma yapabilirsiniz. alışveriş aşamasında indirim kodu kullanabilir tl üzerinden kolay ödeme yapabilirsiniz. Sitemizin kategoriler içinde yer alan ürünler tamamen orijinaldir.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Vaporesso PodStick Pod” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top