Vaporesso Renova Zero Pod Sigara

(1 müşteri değerlendirmesi)

 0,00

Vaporesso Renova Zero Pod Sigara  Kutu İçeriği

1 Adet Vaporesso Renova Zero Pod 650mAh
1 Adet 2ml Doldurulabilir Pod (1.0ohm)
1 Adet Likit Dolum Şişesi (10ml)
1 Adet USB Şarj Kablosu
1 Adet Kılavuz
1 Adet Garanti Kartı

Cihazın 9 renk seçeneği vardır. Beyaz, Koyu Mavi, Gümüş, Mavi, Mor, Yakut, Siyah, Turuncu, Yeşil

Vaporesso Renova Zero Pod  elektronik sigara hayranları için ideal ürünler tasarlayan Vaporesso firmasının kullanıcı  ile yeniden gönülleri fethetmektedir.

Vaporesso Renova Zero Pod Sigara’nın 650 mAh’lık sabit bir bataryası bulunmaktadır. Ürünün yalnızca 75mm boyunda olması önemli bir avantajdır. Bu sayede, ürünü istediğiniz her yere götürebilirsiniz.

Taşınmasının kolay olmasının yanı sıra kullanımının da kolay olması, bu ürünü farklı kılan etmenler arasındadır. Bu bağlamda, Vaporesso Renova Zero Pod Sigara’nın en kaliteli ve en hesaplı pod mod elektronik sigara modeli olduğunu söylemek gerekir.

Vaporesso Renova Zero Pod Sigara’nın batarya durumu büyük önem taşımaktadır. Çünkü, bataryanın dolu olup olmamasına göre yedi ile 12.5 watt arasında buhar üretimi söz konusu olmaktadır. Bu Pod Sigara’nın diğer pod mod elektronik sigara modellerinden farklı olarak kartuş kısmında bulunan tankın yeniden doldurulması mümkün olmaktadır.

Bu özelliği sayesinde ürün sahiplerinin ekonomik anlamda avantaja sahip olduğu söylenebilir. Ürünün kartuş kısmında yer alan e-likit haznesinin iki ml likit kapasitesine sahip olduğu bilinmektedir. Optimize edilmiş doldurma sistemi iyi çalışır durumdadır. Buna ek olarak, kartuş kısmında 10 Ohm’luk coil bulunmaktadır. Söz konusu coil sayesinde ürünün neredeyse gerçek bir sigaranın ürettiği dumana denk bir buhar üretmesi mümkün olmaktadır.

Bunlar dışında pod sistemleri içinde Vaporesso Renova Zero pod elektronik sigara farklı özellikleri ile yer almaktadır. Her şeyden önce, gövdesi üzerinde LED göstergeler bulunmaktadır. Bu sayede, ürün sahiplerinin istedikleri her an batarya seviyesini görme şansları vardır. Tüm bunlara ek olarak düşük likit ve batarya göstergesine sahip olduğu bilinmektedir.

Vaporesso Renova Zero Pod Sigara’nın oldukça avantajlı özellikleri bulunmaktadır. Likit dolumunun düşük olduğu zamanlarda uyarı verme özelliği yer almaktadır. Aşırı şarj olduğu durumlarda koruma sistemi devreye girmektedir. Diğer ürünlerde olduğu gibi bataryanın düşük olduğu zamanlarda uyarı verilmektedir. Ürünün kısa devre yapma ihtimaline karşılık olarak koruma sistemi devreye girmektedir.

Sonuç olarak, e sigara kapsamında  kullanımının kolay olması, pratik özellikler barındırması, likit sızıntısı yapmaması, aynı zamanda hafif olması gibi sebeplerden dolayı günümüz şartları içerisinde kesinlikle en ideal pod mod sigara ürünlerinin başında geldiğini söylemek gerekir.

Vaporesso Renova Zero İnceleme

Vaporesso Renova Zero Pod e sigara‘nın her yaştan insan için ideal bir ürün olduğunu söylemek gerekir. Elektronik sigara kullanmaya yeni başlayacak olanlar, elektronik sigara kullanmaktan korkanlar dahil olmak üzere her elektronik sigara meraklısının bu ürünü kullanması gerekir. Her şeyden önce, bu ürünün oldukça hafif ve pratik olması önemli bir avantajdır. Bu sayede, ürün sahibinin istediği her yere rahatlıkla götürmesi mümkün olmaktadır.

Mod elektronik sigara modelleri, birçok kullanıcı tarafından kullanımı zor ürünler olarak tasvir edilmektedirler. Buna ek olarak, bu ürünlerin karmaşık olduğu ve fiyatlarının çok yüksek olduğu iddia edilmektedir.

Ancak, Vaporesso Renova Zero Pod Sigara; mod elektronik sigara hakkındaki önyargıları boşa çıkaracak kadar kaliteli bir üründür. Vaporesso Renova Zero Pod Sigara satın alarak eşsiz bir elektronik sigara deneyimi yaşamak istiyorsanız Saltlikitim.com’u tercih etmelisiniz. Saltlikitim.com sayesinde hem kaliteli hem de hesaplı olan bu ürüne istediğiniz fırsatlarla erişme şansına sahip olabilirsiniz.

Vaporesso Renova Zero Pod kullananlar bilir  bu e sigara sayesinde normal sigara deneyimine benzer bir deneyimi yaşama şansını yakalarsınız. Tüm bunlara ek olarak, Vaporesso Renova Zero Pod Sigara’nın kartuşundaki likit haznesinin bitince doldurulması mümkün olmaktadır. 10ml gibi bir içeriğin yeniden alınmadan tekrar doldurulması; ekonomik açıdan oldukça önemli bir avantajdır.

Vaporesso Renova Zero Pod Sigara paket halinde satılmaktadır. Paket içerisinde bir adet ZERO Mod 650mAh, bir adet iki ml doldurulabilir pod, bir adet USB şarj kablosu, bir adet e-likit dolum şişesi bulunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, bir adet garanti kartı ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Vaporesso Renova Zero Pod Sigara’yı sitemiz üzerinden satın aldığınız takdirde oldukça kaliteli bir ürüne sahip olmakla beraber ihtiyacınız olan her şeye bir paket içerisinde erişme fırsatı yakalarsınız. Bilhassa, ürünü nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız kullanım kılavuzuna bakarak öğrenebilirsiniz.

Ürünün teknik özelliklerinden bahsetmek gerekirse, doldurulabilir tank kapasitesinin iki ml olduğunu belirtmek gerekir. Ürünü siyah, beyaz, gri, mor, turuncu, mavi, yeşil, kırmızı, sarı gibi farklı renklerde satın alma şansına sahip olabilirsiniz.

Neden Vaporesso Renova Zero Pod Satın Almalıyım?

Vaporesso Renova Zero Pod Sigara satın almak istiyorsanız kesinlikle birçok mantıklı sebebiniz olacaktır. Her şeyden önce bu ürünün yeniden doldurulabilir pil ve e-likit doldurma sistemine sahip olması büyük bir avantaj teşkil etmektedir. Kolay doldurma özelliği; bilhassa ürünü yeni kullanmaya başlayan kişiler için büyük bir avantajdır. Buna ek olarak, gelişmiş sızıntı önleme sistemine sahip olması, ürün sahiplerini korumaktadır.

Vaporesso Renova Zero Pod Sigara’nın eşsiz CCELL bobini; diğer elektronik sigaralarda olmayan bir özelliğe sahiptir. Bu bobin sayesinde yüksek nikotin memnuniyetinin sağlanması mümkün olmaktadır. Birçok elektronik sigara kullanıcısı, normal sigaradaki gibi nikotin ihtiyacının karşılanmamasından şikayet eder. Ancak, Vaporesso Renova Zero Pod Sigara, kesinlikle bu soruna çözüm bulmaktadır.

Omni Board Mini sayesinde otomatik sıcaklık kontrolü yapmak mümkün olmaktadır. Ayrıca, bu sistem çoklu korumaları birleştirmektedir. Vaporesso Renova Zero Pod Sigara’nın sahip olduğu 650mAh pil yerleşik özelliğe sahiptir. Neden Vaporesso Renova Zero Pod almalıyım diye düşünüyorsanız kesinlikle hızlı şarj olma özelliği hakkında fikir sahibi olmanız gerekir.

Ürünün kolay kullanımı ve boyutlarının küçük olmasından mütevellit istenilen her yere götürülmesi mümkün olmaktadır. Bir başka deyişle, ürünü hem istediğiniz yere götürebilir hem de her yerde rahatlıkla şarj edebilirsiniz. Doldurmak için Kolay Pres (PTF) sistemine sahip bir üründür. Pil göstergesiyle kolay bir düğme kullanımı; bu ürünü neden almanız gerektiği konusunda önemli bir referans olacaktır.

Vaporesso Renova Zero Pod Sigara İnceleme

Ürünün hem içerik hem de teknik olarak kalitesinden bahsetmek gerekir. Fiyat performans kriteri bakımından ürünün en çok tercih edilen ürünlerin başında geldiğini hatırlatmak gerekir. Ürünün sahip olduğu otomatik korumalar arasında fazla mesai, geçiş, aşırı yük, düşük direnç ve kısa devre koruması yer almaktadır. Bir başka deyişle, ürünü eksik veya hatalı kullandığınız takdirde bile ürünün koruma sisteminin devreye girmesinden dolayı uyarı alırsınız.

Bunun dışında, Vaporesso; elektronik sigara dünyası için oldukça ünlü bir markadır. Sıradanlıktan kurtulmak isteyenlerin mutlaka bu markanın ürünlerini denemesi tavsiye edilmektedir. Vaporesso Renova Zero Pod Sigara’nın bilhassa Türkiye pazarında oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahip olduğunu söylemek gerekir. Buna ek olarak kendisini sürekli olarak yenileyen bir firmadır.

Bu bağlamda, ürünlere eklenen yeni özellikler, dikkat çekici olmaktadır. Yıllardır elektronik sigara sektöründe yer alması, keyif ve dinlenme amaçlı deneyimlere imkan vermesi kesinlikle tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.

Tüm bunlara ek olarak, bir an önce sigarayı bırakmak istiyorsanız tercihiniz Vaporesso Renova Zero Pod Sigara olmalıdır. Vaporesso Renova Zero Pod Sigara’yı en avantajlı koşullarla satın al sayfamızdan satın alabilirsiniz. Pod sistemi içinde stabil çalışan bu cihazın için salt likit kategorisi içinden seçim yapabilirsiniz.

Vaporesso Renova Zero Pod Sigara için 1 değerlendirme

  1. Yıldıray

    Ürün elime dün ulaştı ilgilendiğiniz için teşekkür ayrıca video gönderimi etkili oldu dünden bugüne Sigara içmedim teşekkür ederim

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top