Vaporesso Swag 2 Kit Elektronik Sigara

Vaporesso Swag 2 Kit 80W çıkış gücü ile kullanıcısına yoğun buhar hazzını yaşatmaktadır. 3.5ml e likit kapasitesi sayesinde uzun süreli aroma tadını alabileceğiniz bir elektronik sigaradır.

Vaporesso Swag 2 zarif ince yapısı olması ve çok hafif bir kompakt tasarımı sayesinde el yormayan mükemmel bir cihaz olduğu gayet ön plandadır. Tek 18650 pil uyumluluğu ile gün içerisinde sizlere uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır.

Ürün içerisinde 1 adet vaporesso yağma 2 mod, 1 adet Vaporesso NRG PE tankı, 1 adet 0.15 ohm Gt4 önceden takılmış Fileli bobin, 1 adet 0.5 ohm GT CCELL coil bobin, 1 adet micro usb kablosu, 1 adet kullanım kılavuzu ile beraber sizlere kutu içerisinde gönderilmektedir. Kutu açılımını yaptıktan sonra kullanım kılavuzunu dikkatli bir şekilde okuyunuz. Daha sonra kurulumu kılavuz da gösterildiği gibi yapınız. Vaporesso swag 2 kit fiyat açısından gerçekten kendisini elit hissetmek isteyen tüm elektronik sigara kullanıcıları için uygun bir fiyat bütçesi ile karşınıza çıkmaktadır.

Vaporesso Swag 2 Kit İnceleme

Çeşitli renk ve istenilen renkleri kişiye özel şekilde üretimi yapılmaktadır. Cihaz üzerinde parmak izi bırakmaz ayrıca çizilmeye dayanıklı yapısı sayesinde yere düşme olması ya da ezilme gibi bir durumlarda asla ürün içerisinde çizik bulundurmamaktadır.

Ürün aroma dolumu için üst kısım içerisindeki coil (bobin) kısmı likit aroması ile güzelce sağa sola taşırmadan yapılabilir. Gerçekten boyutlarına rağmen dolum yeri büyüktür. Dolum yapılmadan önce pamuk aroma ile ıslatılmalıdır. Islatıldıktan sonra bir kaç dakika beklemek gerekmektedir.Çünkü aromayı emmesi gerekmektedir. Tabi bu işlem çok zamanınızı almaz. Hazır olunca zevkine doyamayacağınız yumuşak içimli bir elektronik sigaradır.

Vaporesso Swag 2 Kit Yorum

Sony vtc6 18650 pil gerçekten çok iyi bir şarj kapasitesi ile göz dolduran bu ürün çok satıldığından dolayı çoğu zaman stok durumu yok olarak görünmektedir. Ancak rehavete kapılmayın her zaman stok durumu güncellenmektedir. Daha öncelerden bu yana bu ürünü kullanan kullanıcı kişiler yorumlarını burada belirtmektedirler. Bu konuda kullanıcılarından tam not alan vaporesso swag 2 kit elektronik sigara her zaman tercih edilen bir üründür. Kullanıcılar tarafından yazılmış olan yorumları okuyup sizler de bu elektronik sigara ile tanışabilirsiniz.

Yedek Parçalar

Vaporesso Swag 2 Kit 80W modu sony vtc6 18650 tek pil ile çalışmaktadır ve bu pil ayrı olarak satılmaktadır. Kauçuk kaplaması sayesinde görünüş açısından gerçekten güzel ve göze hoş hitap eden bir tasarım şekli bulunmaktadır. Ayrıca kauçuk kaplaması ile el içerisinde kayma gibi bir durumu ortadan kaldırmış olmaktadır. AXON yonga seti ile 0.91 OLED ekran sayesinde cihaz içerisindeki önemli bir çok bilgiye kısa sürede sahip olabilirsiniz. Tek ateşleme düğmesi ile tek bir basımda ortalığı adeta dumana çevirebilirsiniz.

Cihaz üzerinde 2 adet ayar düğmesi bulunmaktadır ayrıca darbe modu özelliği ile boğaza en etkili dumanı çekebilirsiniz. 2A hızlı şarj sayesinde çok çabuk kısa sürede size göndermiş olduğumuz mikro USB bağlantı ile şarj yapımı gayet çok kolaydır. Vaporesso NRG PE tank özelliği sayesinde geniş bir tank kapasitesi bulunan swag 2 kit meyve aromalarının hazzını sonuna kadar yaşayacaklardır.

Vaporesso NRG PE Tank Özellikleri

3.5 ml likit aroma kapasitesi sayesinde gerçekten de doyumsuz bir meyve aromalarını alabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Dalrin damla ucu ile Slide N FİLL üst kapak yerinden likit aromanızı kolayca doldurabilirsiniz. Dişli coil bobin montajı ile çift oluklu hava akımı kontrol halkası buhar artışı fazla olan bir üründür.

Swag 2 Kit Özellikleri

Vaporesso Swag 2 80W Mod, boyutu 75mm x 50mm x 25mm, tanklı şekildeki hazır boyutu 108mm x 50mm x 25mm, pil tek 18650 Pil (ayrı satılır), güç aralığı 5W – 80W, direnç aralığı 0,03 ohm – 5,0 ohm, sıcaklık aralığı 200 derece Fahrenheit – 600 derece Fahrenheit / 100 derece Santigrat ile 315 derece Santigrat, Diş çekme: 510

Vaporesso NRG PE Tankı Ölçüleri

Boyutlar: 45mm x 25mm, kapasitesi 3.5ml, diş çekme: 510, nrg bobinler için Vaporesso NRG GT bobinleri ile tank ölçüleri tamamen kullanıcılarına özeldir.

Vaporesso Swag 2 Şarj Etme

Aslında elektronik olan bir çok ürün gibi elektronik sigara da kolaylıkla şarj yapılabilir. Kargo ile gönderilen paket içerisinde mikro Usb kablosu bulunmaktadır. Dilerseniz normal olarak priz ile şarj yapabilirsiniz. Diyelim ki iş yerindesiniz veya bilgisayar başındasınız priz size uzak ise Usb kablosunu bilgisayarınıza takabilir oradan da cihazınızın şarjını yapmayı gerçekleştirmiş olursunuz. Diyeli ki ne priz var yanınızda ne de bilgisayar başındasınız. Bu sefer de power bank ile şarj işlemini yapmanız mümkündür. Yani Usb ile şarj edebileceğiniz her yerde rahatlıkla şarj edebilirsiniz.

Kullanıcılarımıza şarj konusunda bir uyarımız bulunmaktadır. Teknolojik ürünlerin bir çoğunda olduğu gibi oled ekran kısmını takip etmeniz gerekmektedir. kullanmış olduğunuz elektronik sigara üzerindeki şarj göstergesi yerinde sizlere şarja takma zamanının geldiğini gösterdiği zaman şarja takınız. Daha sonra kesinlikle şarj halindeyken kullanmayınız. Şarj tamamen full olduktan sonra çıkartınız. Eğer şarjda ve şarj yarımda iken çıkartırsanız cihazınızın pil ömrünü kısaltmış olursunuz. Bu da sizlere ekstra bir külfet olarak tekrar dönecektir.

Kargo İle Sipariş Verme

Ürün bir çok renk kategoriler ile karşımıza çıkmaktadır. Ana renkler olarak kırmızı, mavi, gümüş ve siyah renklerine sahiptir. Siz de istediğiniz bu renklerinden birini sepete ekle diyerek seçiniz. Daha sonra eklemiş olduğunuz bu ürünü almak için ödemeler kısmına yönlendirilirsiniz.

Burada kişisel kartınız ile güvenli bir alışveriş sağlayarak ürününüz için belirlediğiniz adresinize kargo ile teslim edilir. Dilerseniz kargonuz şeffaf olarak da kapınıza getirilir. Ayrıca ödeme işlemlerini kapıda yapmak isteyen kullanıcılar da bulunmaktadır. Bu kullanıcılarımız diledikleri zaman ister nakit şeklinde isterseler de kapıda kredi kartları ile ödeyebilirler.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Vaporesso Swag 2 Kit Elektronik Sigara” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top