Vaporesso Swag Kit 80 watt Elektronik Sigara Antalya

 0,00

Vaporesso Swag Antalya Antalya ilindeki müşteriler için indirimli çok yüksek alüminyum ve paslanmaz çelik ile üretilmiş bir elektronik sigara çeşididir.

Vaporesso Swag 80W TC kutusu mod NRG SE gelişmiş modern tasarımı ve SE tank the swag mod IML teknolojisini içeren bir elektronik sigara ürünüdür. 1 pc 18650 pil (sony vtc6)pil ve en yüksek maksimum çıkış kapasitesi 80w kadar duman yoğunluğu yine yükseltilebilir OMNI 2.0 yonga seti ve 0.96 inç ekranıyla birleşip, kolaylıkla okunup anlaşılabilen bir ekrana sahiptir. 0.05 ohm ye kadar düşüt dataya sahiptir. Supports direnci ise ayarlanabilir. Vaporesso swag kullanıcısına full set olarak gönderilmektedir. Bu ürün 1 adet 18650 pil (sony vtc6) ile çalışmaktadır.

Usb kablosu sayesinde her alanda şarj yapılabilir. Ayarlanabilir alt hava akışı ile 5 farklı ohm coil başlıkları getirilir. Buhar deneyiminin en üst seviyelere çıkartılması için seramik çekirdekleri içeren özelliği vardır. Bu sayede sizler de buhar deneyimini en üst seviyede yaşayabilirsiniz.

Vaporesso Swag Yorumları

Bu ürün gerçekten elektronik sigara kullanıcıları için tasarlanmış bir e sigara üründür. Bu ürünü almak isten tüketiciler farklı renk ve mevcut seçenekler renk kısmından kombinasyonları kendisinde barındıran ve gerçekten de hem bay hem de bayanların kullanabileceği bir üründür.

Bu ürün hafifliği ile ön planda olması sayesinde bayanlar tarafından da çokça tercih edilmektedir. Eğer eşiniz için bir sürpriz yapmak istiyorsanız özel günleriniz için gerçekten tercik edilebilecek tek ürün diyebiliriz. Eşsiz bir buhar performansı çıkışı ile etrafı adeta toz dumana katabileceksiniz. Ayrıca enerji tüketimi çok az olduğundan devamlı bir şarj probleminiz olmayacaktır. Ufak ve mini olmasına rağmen güçlü bir yapısı ile yere düşme ezilme gibi olaylara karşı çok dayanıklıdır. Bu ürünü başlangıç kiti olarak da görebilirsiniz.

Bir cihaz satın almak isteyen alıcılar genelde hep yaptıkları şey ilk önce ürün fiyat araştırması yapmak istemeleridir. Ürün fiyat araştırılması yapıldıktan sonra anca ürün içi özelliklere bakılmaktadır. Şüphesiz siz de bu şekilde düşünüyorsanız bu ürün için algılarınızı tamamen yıkın ve vaporesso swag fiyat açısından çok uygun bir cihazdır. Bu açıdan sizlere direkt ürün özelliklerine göz geçirin derim.

Özellikle swag kit ile beraber aromlarının her çeşidini kullanabileceğiniz bu ürün 30 ml likit aromalar ile buhar keyfinizi zenginleştirebilirsiniz. Bu üründen gayet memnun olduklarını her zaman burada dile getirmektedirler. Vaporesso swag kullananlar vaporesso swag yorum kısmında daha önce bu ürünü kullanan kişilerin yorumlarını da okuyabilir sizler de yorumlarınız katıp sizlerden sonra bu ürünü kullanmak isteyenlere ön ayak olabilirsiniz.

Vaporesso Swag İnceleme

Malzemesi elemünyum alışımından yapılan vaporesso swag modu kalite ve dayanıklılık açısından göz doldurmaktadır. Bir çok renk seçenekleri ile karşımıza çıkan bu ürün mavi, gümüş, siyah ve turuncu gibi renk içeriği bulunmaktadır. En iyi ve en çok satılan renkleri ile karşımıza çıkan vaporesso swag mod 75 x 48 x 25 mm boyutu ile yükseltilebilir yerleşik omni 2.0 yonga seti ve buhar çıkış watt olarak 5-80 w’tır. Direnç aralığı 0.05 ila 5.0 ohm arasında olup sıcaklık dereceleri ise 100 – 315 & 200 – 600 F dereceleri arasında çalışmaktadır.

Çalışma modu VW (H-N-S), CCW, CCT, VT (NI, TI, SS), (M1, M2), RTC, BYPASS ve 1 adet 18650 sony vtc6pil kapasitesi le çalışmaktadır. Bu arada pil ayrı olarak satılmaktadır. Ürün üzerinde bulunan 0.96 OLED ekran ışığı sayesinde gece gündüz ekran kontrolü sağlama mümkündür. 2A hızlı şarj edebilmesi ile ön planda olan bu elektronik sigara vaporesso swag diğer kit elektronik sigara çeşitlerine nazaran daha hızlı şarj yapımı sunmaktadır.

Vaporesso swag mod 100 gram ağırla sahiptir. Bu özgün ağırlığı ile rahatlıkla her alanda taşınabilir. Fonksiyon düğmesinin kombine tasarımı, fonksiyonel alanı çevirip çalıştırmak için daha uygundur. Damla ucu, üst kapak, cam tüp, bobin kafası, hava akımı sistemi, baz, güç düğmesi, OLED ekran ve yukarı /aşağı düğmesi bulunmaktadır.

Vaporesso Swag Kit Likit

Elektronik sigaralarda kullanılan birçok arama bulunmaktadır ve bu aramalar genelde bulunamayacak olan bazı tropikal meyve aromalarını içermektedir. Çoğu zaman bazı meyveleri bulamayız bunun nedenlerinden bir tanesi mevsimsel değişiklikler diğer nedenler ise yetişme ortamlarıdır. Örneğin Güney Amerika veya Meksika gibi bölgelerde zengin toprakların olması bir çok tropikal meyvelerin de buralarda yetişmesine yardımcı olmaktadır. Her zaman bu topraklara gidip bu meyvelere ulaşamayacağımız için bu aromalar piyasaya bizler bu ürünlere ulaşalım diye sunulmaktadır ve gerçekten de çok faydalıdır.

Her meyve anında ulaşamayacağımız için bizlere kolaylık sağlaması amacıyla likit aromaları piyasaya çıkmıştır. Bu aramalar genelde elektronik sigaralar da kullanılmaktadır. Elektronik sigaralar kullanılan bu aramalar kullanıcıya çeşitli hazları kendisinde bulunmaktadır.

Tropikal bir meyve aramasına kullandığınız zaman sanki tropikal bir bölgede yaşıyormuş gibi bir haz vermektedir. Ayrıca çıkarılan bu arama sayesinde çevreye kesinlikle kötü bir koku yayma gibi bir sorunu olmadığından aksine hoş bir koku yaygından dolayı her elektronik sigara kullanıcısı tarafından çok rağbet görmektedir.

Sipariş Ve Kargo Teslimi

1 adet NRG SE tank, 1 adet Swag mod, 1 adet önceden kurulmuş GT2 coil, 1 adet GT ccell coil baklık, 1 adet ekstra ohm tank camı, 1 adet mikro USB kablosu, 1 adet kullanım kılavuzu ile toplamda 7 parça kargo ile kutu içerisinde sizlere gönderilmektedir. Öncelikle stok durumu gözden geçirilmektedir. Eğer stokta yok vaporesso görebilirsiniz fakat devamlı vaporesso swag elektronik sigara bulunmaktadır. Sıklıkla bakmanızı tavsiye ederim.

Ürün var ise kendinizin beğenmiş olduğu renk seçiniz ve seçtikten sonra ayrıca bir adet 18650 pil bataryası seçmeniz gerekmektedir. Çünkü pil ürün içerisinde dahil değildir. Bu işlemlerden sonra adresinize kadar teslim edilmektedir. Stok durumunu kontrol ettikten sonra alışveriş sepetiniz boş kalmayacağından eminiz.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Vaporesso Swag Kit 80 watt Elektronik Sigara Antalya” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top