Veiik Airo Pro Pod Sigara Antalya

 0,00

Veiik Airo Pro Pod satın alma düşüncesinde olanlar için her şeyden önce geliştirilmiş bir cihaz alacaklarını bilmeliler. Uygun fiyat ve güvenli kapıda ödeme seçenekleri ile aynı gün kargolanmaktadır.

Veiik Airo Pro indirimli fiyat seçeneği kısa sürede pasif hale gelecektir. Cihazın bir önceki versiyonundan çok daha iyi olduğunu söylemek gerekir. Pod elektronik sigara satın almak isteyenler için en doğru seçeneklerden birisi bu üründen yana olmaktadır. CihazınfFiyat performans oranı bakımından en iyisini vaat eden pod mod ürünler ile kaliteli bir vaping deneyimi yaşamak söz konusu diyabiliriz.

Veiik Airo Pro Pod Yorum ve Cihaz Özellikleri Nelerdir?

Veiik Airo Pro Pod kit; dış gövde üzerine yerleştirilmiş deri görünümü sayesinde beğeni toplamaktadır. Hafif ve ergonomik oluşu ile kaliteli bir e sigara deneyimi yaşatmaktadır. İki ml likit kartuşunun yanı sıra 1200mAh pil kapasitesine sahiptir. Bu noktada, bilhassa 1200mAh pil kapasitesine sahip olmasının gün boyu ve kesintisiz bir vaping deneyimi yaşatacağını ifade etmek gerekir.

Veiik Airo Pro inceleme yaparken ürünün kolay taşınabilir oluşuna vurgu yapmak gerekir. Bu sayede, ürün, istenilen her yere rahatlıkla götürülmektedir. Bunun yanı sıra, klas görüntüsü sayesinde beğeni toplamaktadır. Bir başka deyişle, 1200mAh pil ile sağlanan yüksek performans özelliklerinin dışında Airo Pro Pod renk seçenekleri ve tasarımıyla da dikkat çektiğini söylemek gerekir. Ürünün basit kullanıma ve basit buhar deneyimine sahip olması ise farklı bir avantaj olarak dikkat çekmektedir.

airo pro pod renkleri
veiik airo pro renk seçenekleri

Veiik Airo Pro Pod; beş farklı renk seçeneğine sahiptir. Mavi, siyah, kahverengi, gri ve koyu siyah olmak üzere farklı renk seçenekleri sayesinde beğeni toplamaktadır.

Neden Veiik Airo Pro Pod Tercih Edilmelidir?

Veiik Airo Pro Pod kiti; Veiik markasının kullanıcılara sunmuş olduğu en büyük yenilik olarak dikkat çekmektedir. Bu kitin Veiik Airo kitten çok daha ileride olduğunu söylemek gerekir. Bu kit sayesinde kullanıcılara hem güçlü hem de uzun bir içme deneyimi sağlanmaktadır. Ürün; 1.2 ohm/ 0.6 ohm değiştirilebilir coil benimsemektedir. Buna ek olarak, Veiik Airo Pro Pod; sahip olduğu yan doldurma sistemi ile doldurmayı da daha kolay hale getirmektedir.

Veiik Airo Pro Pod; çinko alaşımı PU PCTG malzemesinden yapılmaktadır. Bunun yanı sıra, zarif PU paneller sayesinde beğeni toplamaktadır. Uzun süre içim imkanı sunan bu ürün; gelişmiş alt hava tahrikli sistemi ile ideal özellikler taşıdığını ispat etmektedir. Airo Pro Pod mod LED pil ömrü göstergesi sayesinde kullanıcıların ihtiyacı olan her bilgi önlerine sunulmaktadır. Pilin durumuna göre farklı renklerde yer alan uyarılar sayesinde kullanıcının cihazın durumu hakkında bilgi alması sağlanmaktadır.

Paket içerisinde bir Veiik Airo Pro Pod elektronik sigara, iki adet iki ml yedek kartuşlar, bir adet mikro usb kablosu ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Veiik Airo Pro Pod kit; hem dünyada hem de Türkiye’de hatrı sayılır kullanıcı kitlesine sahiptir.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Veiik Airo Pro Pod Sigara Antalya” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top