Veiik Moos Pod Elektronik Sigara

 0,00

Veiik Moos Pod  Kutusunda Neler Var? 

1  Moos Pod E Sigara Cihazı
2 Moss Pod Kartuşu
1 Şarj Kablo
1 Kullanıcı El Kiapçığı
1 Sertifikasyon

Veiik Moos Pod Elektronik Sigara şık tasarımı, avuca sığar boyutu, çeşitli renklerde  pod mod e sigara modellerimiz arasında yerini almıştır.

Pod mod elektronik sigara modelleri  bu sektörün en yeni ürünleri arasında bulunmaktadır. Kendi modeline uygun kartuş, bir başka deyişle pod, ile çalışan bu ürünlerden bazıları ise yeniden doldurulabilen likit haznelerine sahiptir.

Pod haznesinde yer alan e-likit içeriği; atomizer ile buharlaştırılmaktadır. Bunun yanı sıra, pod mod elektronik sigara modelleri; bir sigara dalı kadar buhar üretmektedir. Kullanıcıların nikotin ihtiyaçlarını karşılamak ve boğaz vurumu sağlamak adına yüksek PG ve nikotin değerine sahip olan e-likit içerikleriyle beraber kullanıldığına vurgu yapmak gerekir.

Sonuç olarak, pod mod elektronik sigara kullanmak, gerçekten çok avantajlıdır. Bu avantajı yaşamak adına Veiik Moos pod; tercihiniz olmalıdır. Kalitesi, ekonomik olması ve hoş tasarımı sayesinde bu modelin oldukça dikkat çektiğine değinmek gerekir.

Veiik Moos Pod İnceleme ve Satın Al Aşamaları

Veiik Moos satın al işlemleri adım adım sitemiz üzerinden gerçekleşmektedir. Güvenli ödeme yapmak için sitemizi tercih edebilirsiniz. Cihazı satın almak için sitede alışveriş esnasında otomatik üyelik oluşmaktadır. Ardından, ürün sepetine eklemeler yaparak alışverişi tamamlayabilirsiniz.

Veiik Moos pod mod e sigara kutusunun içerisinde bir adet Moos pod e sigara cihazı, iki adet Moos pod kartuşu, bir adet şarj kablo, bir sertifikasyon ve bir adet kullanıcı el kitapçığı yer almaktadır.

Ürünü, sitemiz üzerinden satın almayı tercih ettiğiniz takdirde kampanyalardan ve indirimlerden faydalanma şansına sahip olacağınızı bilmelisiniz.

Veiik Moos Pod Elektronik Sigara Kullanıcı Yorumları

Veiik Moos yorum detaylarına bakıldığında bu ürünün ne kadar kaliteli olduğuna dair net bir fikir vermektedir. Cihazın oldukça şık bir görüntüsü bulunmaktadır.

Tasarımının avuca sığar nitelikte olmasının çok büyük bir avantaj olduğunu vurgulamalıyız. Bunun yanı sıra, çeşitli renk seçenekleri sayesinde ürünün her yaştan müşterinin ilgisini çektiğini vurgulamak gerekir.

Veiik Moos pod kullanıcı yorumları incelendiğinde kullanıcıların ürünü sevmelerinin en önemli nedenlerinin başında fiyatının geldiğini söyleyebiliriz. Türkiye’de sigara fiyatlarına sürekli olarak zam geldiğini hesaba katarsak pod elektronik sigaralar sayesinde normal sigarayla eş değer nikotin ihtiyacını çok daha uygun fiyata karşılamak mümkün olmaktadır.

Veiik Moos Pod İnceleme

Veiik Moos inceleme işlemi sırasında öncelikli olarak ürünün teknik özelliklerinden bahsetmeliyiz. 95(H)x 13(W)x 32(D)mm boyutları bulunmaktadır. Cihazın dahili batarya kapasitesi; 1100mAh olarak bilinmektedir. Bu bağlamda, oldukça güçlü bir batarya kapasitesinin olduğuna vurgu yapmalıyız.

Bu cihaz sayesinde tüm gün vaping yapabilirsiniz. PCTG malzemesi kullanılmaktadır. Bu sayede, cihazın çok daha kolay bir şekilde çalışması mümkün hale gelmektedir. Buna ek olarak, kullanıcıya çok daha iyi el hissi veren bir üründür.

Veiik Moos pod incelemesi yaparken çinko alaşımlı malzeme ve parlak metalik boyanın ne kadar faydalı olduğuna değinmeliyiz.

Aşınmaya dayanıklı ve korozyon önleyici etkileri bulunan bir üründür. Zengin ağız hissi kazandıracak bu cihaz sayesinde yoğun bulutların yanı sıra zengin bir ağız hissi yaşamak mümkün olmaktadır. Çünkü, cihazda 1.2ohm seramik bobin kullanılmaktadır.

Görsel olarak da en yeni modaya uygun bir tasarımının olduğuna değinmek gerekir. Kullanıcılara farklı bir görüş duygusu veren üründür.

Beş farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Cihazın kaliteli ve narin bir görüntüsü vardır. Ergonomik boyutlara sahip olmasından dolayı kullanıcılar tarafından istenilen her yere taşınması mümkün olmaktadır.

Gerek evinizde, gerek işyerinizde, gerekse de tatilde veya farklı ortamlarda bu cihazı kullanarak hayalinizdeki gibi bir vaping deneyimi yaşayabilirsiniz. Buna ek olarak, güçlü batarya ve diğer özelliklerinden dolayı cihazı uzun yıllar boyunca kullanmanız mümkündür.

Veiik Moos Pod Fiyatı

Veiik Moos fiyat bilgisi almak istiyorsanız sayfamızın hemen üst tarafında yer alan ürün fiyatı ile ilgili bilgiye bakmalısınız. Sitenin anasayfasında pod mod elektronik sigara kategorisine ulaşabilirsiniz. Ürünün üzerine tıklamanızla beraber güncel fiyatı öğrenebilirsiniz.

Benzer sitelere kıyasla en uygun fiyatla güvenli ödeme seçenekleri ile satılmaktadır. Ürünün herkesin bütçesine hitap ettiğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra, cihazın kullanım ömrü, oldukça uzundur.

Fiyat performans kriterine göre en üst seviyelerde yer alan bir ürün olduğuna değinmeliyiz. Sigara fiyatlarının ve vergilerin sürekli arttığı ülkemizde pod mod elektronik sigaraların uygun fiyatlara sahip olması; nikotin ihtiyacını ekonomik olarak karşılamak isteyen kişileri sevindirmektedir.

Veiik Moos Pod Kullananlar

Veiik Moos kullananlar; cihazın oldukça küçük olmasından dolayı oldukça mutludurlar. Bu sayede, günlük kullanımda büyük avantajlar sağlanmaktadır. USB bellek veya çakmak boyutlarında olmasının istenilen her yere götürülebilmesinde etken olduğunu vurgulamak gerekir. Bunun yanı sıra, cihazın kullanımı oldukça kolaydır. Cihaz, sabit bir watt değeriyle çalışmaktadır. Ekran bulunmaz. Ancak, şarj durumuna dair göstergeler bulunmaktadır. Cihazın bas çalıştır mantığına sahip olduğunu da eklemek gerekir.

Sonuç olarak, Veiik Moos pod sistemi %100 orijinal bir pod kit olmakla birlikte güçlü boğaz vurumu ve daha az likit tüketilmesi gibi avantajlardan dolayı cihazı her zaman severek kullanmaktadırlar.

Diğer e sigara cihazlarımıza bakıldığında veiik airo pod, smok nord pod sistemi, aspire zq vi gibi pod sistemleri bünyemizde bulabilirsiniz.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Veiik Moos Pod Elektronik Sigara” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top