Voopoo Argus 40W Pod Mod Kit Antalya

 0,00

Voopoo Argus X 80W Pod Mod Antalya

Voopoo Argus 40W Pod Mod Kit Antalya 1500mAh Voopoo bir elektronik sigara markası olup Smok tarafından üretimi yapılmıştır. Argus serisi içerisinde yer alan model e-sigara türü uzun süre sektörde kalıcı ve kararlı olmayı sürdürüyor.

Voopoo Argus 40W Pod Antalya markası oldukça hafif olması ve kolay taşınabilme özelliği sayesinde müşteriler tarafında çokça tercih ediliyor. İnce gövde yapısı sayesinde cep telefonları gibi kolay bir şekilde taşımasını sağlıyor. Argus 40w pod pil kapasitesi sayesinde uzun süren sigara keyiflerinizi yapabilirsiniz. Mükemmel teknolojisi ve güvenli özelliği sayesinde müşterilerin ilgi odağı haline gelmiştir.

Voopoo Argus 40W Pod Mod Kit Antalya Nedir?

Elektronik sigaralar her geçen gün kullanıcılar tarafından kullanılmasıyla yeni modelleri üretmesine de doğrudan etki ediyor. Antalya pod mod bayisi olarak smok’un yeni serisi içerisinde yer alan elektronik sigara türünü başta Antalya olmak üzere birçok bölgeye satışını yapıyoruz.

Voopoo Argus 40W Pod ve 1500 mAh kapasiteli dahili bataryası ile gün içerisinde uzun süre kullanımını sağlıyor. Sahip olduğu aksesuarlar sayesinde rahat bir şekilde taşınmasını sağlıyor. Çift delikli hava girişine sahip olan Voopoo Argus 40W Pod birçok renk seçeneğiyle müşterilere hizmet sunuyoruz.

Voopoo Argus 40W Pod Mod Kit Antalya Renkleri Nelerdir?

Elektronik sigaraların birçok kişi tarafından kullanılması ve beklenen yüksek düzeyde keyif sağlayan birçok özelliği ile tüketicilerin dikkatini çekiyor. Özellikle Argus 40W Pod geniş renk yelpazesi ile neredeyse her alana yayılmıştır. Argus 40W Pod mavi, kırmızı, siyah, gümüş ve metalik renk seçenekleri ile müşterilerin tercih yapmalarını da mümkün kılmıştır.

Elektronik sigara kullanıcılarının hem kendi tarzlarını yansıtan hem de uyumlu kombinler oluşturması için Argus 40W Pod e-sigara türünü rahatlıkla tercih edebilirler. Voopoo Argus 40W Pod Antalya ili ve ilçelerinde yer alan müşterilerine ücretsiz kargo seçenekleri ile de hizmet sunuyoruz. Antalya elektronik sigara satış bayisi olarak elektronik sigaralarda kullanılan tüm sistem parçalarının satışını da yapıyoruz.

Voopoo Argus 40W Pod Mod Kit Antalya Özellikleri

Elektronik sigaraya farklı bakış açısı getiren ve tarzları yansıtan Voopoo Argus 40W Pod birçok özelliği bulunuyor. Sahip olduğu boyutları, estetik görünümü ve şarjlı olarak üretimi yapılıyor. Tüm pnp bobinleri ile uyumlu çalışma özelliği olan Voopoo Argus 40W Pod güçlü pil kapasitesi ile uzun süre kullanımına sağlıyor. Voopoo Argus 40W Pod sigara Antalya şık tasarım sayesinde ve barındırdığı özellikleri ile e-sigara kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen model olarak ön plana çıkıyor.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Voopoo Argus 40W Pod Mod Kit Antalya” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top