Voopoo Argus Pro E Sigara Antalya

hayallerinizdeki gibi bir e-sigara deneyimi yaşamak adına Voopoo Argus Pro E Sigara tercihinde bulunabilirsiniz.

Siz de elektronik sigara kullanmak istiyor ancak hangi ürünü tercih edeceğinizi bilmiyorsanız size ısrarla Voopoo Argus Pro E-Sigara Antalya ürününü tavsiye ediyoruz. Elektronik sigara kullanıcılarının memnuniyetini arttırmak adına her geçen gün yepyeni kit modelleri piyasaya sürülüyor.

Bu setlerden birisi de Voopoo Argus Pro E-Sigara Antalya Güçlü yapısıyla dikkat çeken bu ürünü yanlışlıkla yere düşürdüğünüz takdirde ezilmeyeceğini ve herhangi bir hasar görmeyeceğini söylemeliyiz. Her dokunuşta size farklı bir keyif veren bu ürünün her bir detayına hayran kalacaksınız.

Voopoo Argus Pro E Sigara Antalya Özellikleri Nelerdir?

Bu ürünü satın almak içi çok sayıda sebebiniz var! Avuç içine oturuyor oluşu sayesinde harika bir deneyim vaat ediyor. Bu sayede, ürünü kullanırken yolda düşürseniz dahi herhangi bir hasar yaşamadan yolunuza devam edebilirsiniz. Ürünün köşe sistemi de son derece dikkat çekici! Diğer elektronik sigara ürünlerinden farklı bir köşe sistemine sahip olan bu ürünün herhangi bir şekilde kayma yaşatmayacağını da ifade etmeliyiz. Bir başka deyişle, kolay kullanımı sayesinde size harika bir elektronik sigara deneyimi yaşatacaktır.

Ürünün dikkat çekici özelliklerinden birisi de alt kısmından en iyi doldurma özelliğine sahip oluşu! Bu özelliği sayesinde ürünün kenarlarına hiçbir şekilde sıvı akıtmadan doldurma yapma imkanı sunduğunu söylemeliyiz. Doldurma esnasında hiçbir sıkıntı yaşamayacağınız gibi etkili buhar performansıyla da sizi cezbedecektir.

Yoğun buhar oranıyla iyi bir elektronik sigara deneyimi yaşayabilirsiniz. Buhar oranını ürünün hemen alt bölümündeki led kısmı ile belirleyebilirsiniz. Yetersiz duman yoğunluğundan şikayet ediyorsanız ürünün alt kısmından duman yoğunluğunu arttırmanız mümkün!

Neden Voopoo Argus Pro E Sigara Satın Almalısınız?

Ürünü satın almak için çok sayıda sebebiniz bulunuyor. Ürünün teknik özellikleri oldukça yeterli! Maksimum 80W çıkışlı dahili 3000mAh pili ile size performans konusunda herhangi bir sorun yaşatmayacak. OLED ekranı sayesinde şarj bilgisi başta olmak üzere birçok konuda bilgi alabilirsiniz.

Çift ateşleme modu ile beraber manuel mod, akıllı mod, RBA modu gibi farklı seçenekleri yer alıyor. Ürünün kullanım kılavuzunu okuyarak her birisi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 4.5ml alt doldurma tasarımının yanı sıra büyük kapasite kartuşu da bulunuyor. Çift oluklu kayar hava akımı ayarı yaparak ürünü çok daha özgün bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ürünün bir de kısa devre koruması bulunuyor. Bu sayede, ürününüzü muhtemel tehlikelere karşı en iyi şekilde koruyacağını söylemeliyiz. Ayrıca, farklı güvenlik özellikleri de mevcut! Sıcaklık koruması ve düşük direnç koruması; ürünün dikkat çeken güvenlik özellikleri arasında yer alıyor.

Bunun yanı sıra, aşırı çalışma halinde ürünün kendisini korumaya alan farklı bir özelliğinin bulunduğundan bahsetmeliyiz. Buna fazla mesai koruması da denilir.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Voopoo Argus Pro E Sigara Antalya” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top