VooPoo Drag X Pod

 0,00

Voopoo Drag X fiyat performans oranı bakımından piyasadaki en iyi alternatiflerin başında gelmektedir.

Voopoo Drag X pod renk seçenekleri incelendiğinde böylesine kaliteli bir ürünü en uygun fiyat avantajlarıyla satın almanın mümkün olduğu görülecektir. Pod elektronik sigara kullanmak isteyenler için en doğru seçeneklerden birisi hiç şüphesiz Drag X cihazı olmaktadır. Voopoo markasının elektronik sigara kullanıcıları arasında çok popüler olduğu bilinmektedir. Hem kaliteli hem de güvenilir ürünlere sahip olan bu marka; aynı zamanda ekonomik seçenekler sunmaktadır.

Voopoo Drag X Pod İnceleme ve Cihaz Özellikleri?

Cihaz minimum bir adet 18650 model pil ile beraber çalışmaktadır. Ancak, söz konusu pil, kutu içeriğinde bulunmaz. Farklı bir yerden satın alınması gerekmektedir. Ürün; ideal boyutlara sahiptir. 95×32.5×28 mm boyutları sayesinde istenilen her yere taşınmaktadır. Çantada veya gömlek cebinde taşınması dahi mümkün olan bu ürün; ergonomik oluşu sayesinde beğeni toplamaktadır. Bir adet yüksek amper 18650 pil ile çalışmasından dolayı performans konusunda en iyisini sunduğunu söylemek gerekir. 5-80 watt çıkış aralığı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, 3.2-4.2V arası voltaj çıkış aralığı yer almaktadır. Direnç aralığı ise 0.1-3.0 ohm aralığında değişmektedir.

Bu ürün; birçok özelliğinden dolayı beğeni toplamaktadır. Bilhassa çinko alaşımlı şasi yapısı sayesinde hem dayanıklı hem uzun ömürlü bir kullanım vaat etmektedir. Sezgisel ateşleme düğmesinin yanı sıra 0.96 OLED ekran ile kullanıcıların ihtiyacı olan tüm bilgileri önlerine sermektedir.

Neden Drag X Pod E Sigara Kullanmalı?

İki ayar düğmesine sahip olan bu ürün; ayrıca 4.5 ml PnP pod tankı kapasitesiyle bilinmektedir. Silikon kapaklı alt dolum sisteminin varlığı ise ürünün kullanım noktasında kullanıcılarına herhangi bir sorun yaşatmayacağını ifade etmektedir. Tüm PnP coilleri ve RBA ile uyumlu olan bu ürünün güvenlik noktasında sunmuş olduğu birçok özellik bulunmaktadır. Manyetik pod bağlantısının varlığını da unutmamak gerekir.

Bu Cihaz Kullanım Olarak Güvenilir Mi?

Bu ürün; sahip olduğu birçok güvenlik koruması sayesinde benzer modellere kıyasla farkını ortaya koymaktadır. Fazla çalışma korumasının yanı sıra kısa devre koruması, aşırı şarj koruması, maksimum güç koruması, çıkış aşırı akım koruması, aşırı deşarj koruması, aşırı sıcaklık koruması, akü ters koruması gibi farklı koruma seçenekleri bulunmaktadır. MicroUSB Tip-C bağlantı noktası ile kullanıcılarına herhangi bir konuda sorun yaşatmaz.

Cihazın Renk Seçenekleri Nelerdir?

voopoo drag x pod kit satın al
voopoo drag x pod renk seçenekleri

Bu ürün; sahip olduğu güvenlik ve performans özelliklerinin yanı sıra tasarım detaylarıyla da beğeni toplamaktadır. Her şeyden önce, ürünün birçok farklı renk seçeneği yer almaktadır. Klasik, retro, karbon fiber, kestane, marsala, mashup, galaxy mavisi gibi renk alternatifleri sayesinde herkes kendisine uygun renge sahip ürünü satın alma şansına sahip olmaktadır.

Paket İçeriğinde Neler Var?

Ürün paketinin içerisinde bir adet Drag X pod cihazın yanı sıra bir adet 4.5 ml PnP pod tank, bir adet 0.3ohm PnP-VM1 coil, bir adet 0.15ohm PnP-VM6 coil, bir adet Type-C cable ve kullanıcı kılavuzu bulunmaktadır.

Sonuç olarak, pod mod kit cihaz kullanmak isteyenlerin tercihi olması gereken bu cihaz hakkında yapılan tüm yorumlar olumludur.

Elektronik sigara dünyası birçok ürün, birçok marka ve birçok çeşit içeren bir dünyadır. Bu dünyaya iyi bir araştırma yaparak girilmesi önerilir. Ürünler hakkında yorumları okumak bu konudaki önemli eylemlerden birisidir. Ürünlerin avantajları fazlasıyla göz önündedir. Ancak bunları diğer insanların yorumlarından da okumak ciddi bir güven oluşturur.

Bu dünyada kişilerin zevkleri ön plandadır. Sevilen tadı, beğenilen cihazdan almak mümkündür. Özgürlüğün yaşandığı bu dünyada sigara bağımlılığından özgür kılınmak mümkündür. Düzenli ve istekli bir çalışma sonucunda sigara isteğinin sıfırlandığını gören çokça kullanıcı vardır.

E sigara aracılığıyla sigarayı bırakmanın en önemli adımı istektir. İstek olmaksızın bu durumun gerçekleşmesi mümkün değildir. Elektronik sigara, sigaranın içerdiği zararlı binlerce maddeyi içermemektedir. Bu durum da vücudun yararına bir tablo oluşturmaktadır. Elektronik sigara ile sigarayı bırakmak mümkündür. Buna inanılmalı ve istekli olunmalıdır. Daha sonrasında yapılacak ilk işlem elektronik sigaranın seçimidir.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“VooPoo Drag X Pod” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top