Zeltu X Pod Kartuş

 0,00

Zeltu X Pod  Kartuşu

Pod mod kartuşlar için yerini alan zeltu x pod kartuş farklı bir tasarıma sahiptir. Pod mod elektronik sigaralar; normal elektronik sigaralara kıyasla çok daha avantajlıdır. Boyutlarının ideal olmasından dolayı istenilen her yere götürülmesi, çok rahat şarj edilebilmesi, farklı aromalı likitlerle değişik damak tatları yaratması gibi avantajları bulunmaktadır.

Pod mod elektronik sigaralardan bahsederken sizleri oldukça kaliteli bir ürünle tanıştırmak istiyoruz. Zeltu X pod sigara pod mod elektronik sigaralar içerisinde sahip olduğu özelliklerle dikkat çekmektedir.

Zeltu X Pod Kartuş İnceleme

Zeltu X pod sigara kullananların ihtiyaç duyduğu yedek parçalar arasında Zeltu X pod kartuşu bulunmaktadır.  Zeltu X pod kartuşun bir özelliği olarak iki ml kartuş kapasiteli paket halinde satılmaktadır. Buna ek olarak, fiyat olarak oldukça hesaplı bir üründür.

Zeltu X  kartuşu sitemizden satın aldığınız takdirde Türkiye illerine ücretsiz olarak sunulan teslim avantajından faydalanabilirsiniz.

Bunun için Zeltu X kartuş sipariş sayfamızdan adres ve bilgilerinizi girmeniz yeterli. Doğru bilgilerinizi girmeniz doğrultusunda adetler halinde sipariş verdiğiniz Zeltu X pod kartuşları sorunsuz olarak teslim edecektir.

Ürünün kartuş ohm kapasitesi 1.6 ohm olarak bilinmektedir. Kartuş kapasitesinin iki ml olması; ürünün uzun süreli kullanımı açısından önemli bir fırsattır. Buna ek olarak, ürünü farklı renklerde bulmak mümkündür.

Gri, siyah ve rose gold gibi her müşterinin kişisel beğenisine hitap eden renk alternatifleri bulunmaktadır.

Zeltu X için tasarlanmış, iki ml yeniden doldurulabilir kapasiteye sahip olan, entegre 1.6 ohm bobine sahip ve her bir bölmeyle beraber yeni bir damlama ucunu barındıran dinamik atomizer kartuş olarak bilinmektedir. Satın alınmasının ardından bir kartuş şeklinde gelmektedir.

Zeltu X kartuşu  pod mod elektronik sigara modellerinde sarf malzemesi olarak kullanılan bir parçayı temsil etmektedir. Pod mod elektronik sigaralarda bulunan e-likit haznesinin coil ve diğer elementlerinin birleştiği kısmına pod kartuş adı verilmektedir. Coil ve e-likit tankının bu kartuşun içine sığması söz konusu olmaktadır. Bir başka deyişle, pod kartuş; coil ve e-likit tankının yerini tutmaktadır.

Zeltu X kartuş kullanımı  birçok avantajı olduğunu söylemek gerekir. Her şeyden önce normal elektronik sigaralar gibi sızıntı yapmaları mümkün değildir. Pod e-sigaranın buharlaştırdığı e-likit; pod kartuş haznesinde bulunduğu için sızıntı gibi sorunlar yaşanmaz. Çünkü, sızıntı yapmayacak derecede sıkı bir alanda e-likitin bulunması söz konusudur.

Zeltu X  yedek kartuş içerisinde coil ve diğer buharlaştırma elemanları yer almaktadır. Zeltu X pod sigaranın düşük derecede watt seviyesinde kullanılmasından dolayı coil yanması, e-likit sızıntısı ve benzeri problemlerin yaşanması söz konusu değildir.

Zeltu X kartuş ile çalışan Zeltu X pod sigaranın watt ayarlarının sabit olması farklı bir avantaj olarak göze çarpmaktadır. Bu sayede, karışık işlemci alt yapılarının varlığı ortadan kalkmaktadır. Normal elektronik sigaralarda düşük watt ayarından tutun da kısa devre koruması gibi birçok sorun ortaya çıkmaktadır. Ancak bu kartuş sayesinde bu sorunların hiçbirisi yaşanmaz.

Elektronik sigara; sigara bağımlıları için tasarlanmış oldukça faydalı bir üründür. Elektronik sigaranın sağlığa zararlı hiçbir yönü bulunmaz. Kullanıcılar, elektronik sigara içerisindeki nikotin oranını ayarlama şansına sahiptirler.

En başlarda günlük sigara kullanımlarına denk bir nikotin oranına elektronik sigara içerisinde yer verirken zaman geçtikçe sıfır nikotinli olarak kullanarak nikotinin zararlı etkilerinden tamamen kurtulmuş olurlar. Zeltu X  kartuşu satın al sayfamızdan ödeme seçeneklerini kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Zeltu X Pod Kartuş” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top