Zeltu X Pod Sigara

 0,00

Zeltu X Pod Sigara Kutu İçeriği

1 Adet – Zeltu X pod  pil
1 Adet – 2 ML Doldurulabilir Zeltu X Pod Sigara
1 Adet Mikro Usb Şarj Kablo
1 Adet Kullanıcı Kılavuzu

Zeltu X pod sigara bilhassa elektronik sigaraya yeni başlayanlar için oldukça mantıklı bir tercih olacaktır. Zeltu X elektronik sigara; İngiltere’de tasarlanmasından dolayı dikkat çekmektedir. Entegre 1000mAh şarj edilebilir pile sahip olması büyük bir avantajdır.

Buna ek olarak, draw- aktive atış mekanizması bulunmaktadır.  Koruyucu özelliklerinden dolayı çok saıyda tüketici tarafından tercih edilmektedir. Koruyucu üst kapak özelliği sayesinde Zeltu X pod sigaranın rahat ve kolay bir kullanım özelliğine sahip olduğunu söylemek mümkündür.

Cihazın içeriğinden bahsetmek gerekirse entegre 1000mAh pil, koruyucu üst kapak ve tekrar doldurulması mümkün olan iki ml yedek pod bulunmaktadır. Zeltu X pod sigaranın son zamanlarda daha da popüler hale gelen yenilikçi kapsül sistemi olduğunu söylemek mümkündür.

Zeltu X pod e sigaranın şarj edilebilir bataryasının kapasitesinin oldukça yüksek olduğunu söylemek söz konusudur. Bataryanın tekrar şarj edilme özelliği sayesinde uzun vape oturumları için uygun bir ürün haline gelmektedir.

Çizimin devreye girmesiyle beraber ayar düğmelerine duyulan ihtiyacı ortadan kaldırmaktadır. Buna ek olarak hem iç hem de dış yapısının temiz olması mümkün olmaktadır.

Fırçalanmış metal yüzeye sahiptir. Koruyucu üst kapak ise herhangi bir tozun damla ucuna girmesini engeller. Sahip olduğu iki ml doldurulabilir  yedek kapsülün plastikten üretilmesi önemli bir avantajdır. Buna ek olarak, bobin başına maksimum 15 yedek bulunmaktadır. Bu sayede, pod uygun bakım işlemlerinin yapılması mümkün olmaktadır.

Zeltu X pod cihazı özellikleri arasında pod bobin direnci bulunmaktadır. Ürünün pod bobin direnci; 1.2 ohm veya 1.6 ohm olarak bilinmektedir. Ürünün paketinin içerisinde MicroUSB şarj kablosu bulunmaktadır. Pil ve doldurulabilir yedek kapsül dışında ürünün nasıl kullanılacağını gösteren kullanıcı kılavuzu bulunmaktadır.

Zeltu X pod sigara almak istiyorsanız tasarım açısından farklı renklere sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. Siyah, gümüş veya altın renginde olan bu pod sigaranın satın alınması mümkün olmaktadır. Zeltu X pod sigarayı satın almak istiyorsanız en doğru tercih; Saltlikitim.com olacaktır. Saltlikitim.com’da ürün hem hesaplı hem de kaliteli bir şekilde tüketicilerin karşısına çıkarılmaktadır.

Zeltu X Pod İnceleme ve E Sigara Özellikleri

Zeltu x inceleme detaylarına baktığımızda bilhassa elektronik sigaraya yeni başlamış kişiler için oldukça ideal bir üründür. Vape başlangıç kiti olarak bilinmektedir. Bu ürün, özellikle vapinge geçmek isteyenler için mantıklı bir tercih olacaktır.

Zeltu X pod cihazı yeni birçok özelliğinin bir avantaj olarak değerlendirildiğini söylemek gerekir. Kompakt bir gövdesinin olması; kullanım kolaylığı yaratması açısından bir avantajdır. Geniş pil ömrünün olması ise kesinlikle fark yaratmaktadır. Birçok elektronik sigara cihazının pilinin erken bitmesi, kullanıcılar açısından sorun olmaktadır.

Pil ömrünün uzun olması sayesinde ürünün uzun süreli olarak kullanılması ve yolculuklara çıkarken yanında bulundurulması mümkün olacaktır. Koruyucu üst kapak ise ürünün dış etkilere karşı dayanıklı hale gelmesini sağlayacaktır. Bu e sigaranın sahip olduğu tüm bu özellikler sayesinde kullanıcının hareket halindeyken dahi kullanması mümkün olacaktır.

Zeltu X pod cihazı yeni kullanıcılar kullanırlarken bir düğme çalışması ve sabit bir watt çıkışına sahip olmasından dolayı avantaj sağladığını bilmelidirler. Bu sayede, çıkışın zeltu x’in eliquid ile doldurma dışında ürünün başka bir kuruluma ihtiyaç duymadan kullanılması mümkün olmaktadır.

Kısaca cihaz kurulum olmadan kullanılmasına izin verir. Beş tıklama cihazın açılıp kapanmasını sağlamaktadır. Cihazın açılması ve ateş edilmesi esnasında ise LED; pil ömrü göstergesi olarak işlevini yerine getirmektedir. MTL kullanıcıları için birebir olan bu ürün, Türkiye’de oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahiptir.

Neden Zeltu X Pod Sigara Kullanmalıyım?

Öncelikle Zeltu x yorum bakımından iyi bir cihaz olduğu kullanıcılar tarafından söylenmekte bu durum cihazı kullanmak isteyenler için ilham kaynağı olmaktadır.

Elektronik sigaraya yeni başladıysanız tercihiniz hiç şüphesiz bu ürün olmalıdır. Artık bu ürünü kullanmak için birden çok sebebiniz bulunmaktadır. Her şeyden önce, bu cihazın hafif ve ergonomik yapısı bulunmaktadır.

Diğer elektronik sigaralara kıyasla boyutlarının daha küçük olduğunu ve bu sayede daha kullanışlı olduklarını ifade etmek gerekir. Cihazın küçük olmasından mütevellit gömlek cebinde taşınması dahi mümkündür.

Zeltu X pod fiyat bakımından ve e sigaranın avantajlarına bakıldığında kolay kurulumu olarak gösterilmektedir. Cihazın kutusundan çıkartılmasıyla beraber kullanılması için herhangi bir engel bulunmaz. Buna ek olarak, tel sarımı yapmaya gerek yoktur.

Ayrıca, pratik bir şekilde dolum işlemleri yapılmaktadır. Kartuşların alt veya üst kısmında bulunan deliklerden dolum yapılması mümkündür.

Kullananların bir diğer avantajı ise hızlı ve pratik şarj imkanına sahip olmalarıdır. Cihazın oldukça küçük olmasına ve batarya kapasitesinin sınırlı olmasına rağmen uzun süre şarj vermesi mümkündür. Cihazın her yere uygun şarj kablosu sayesinde birçok şekilde şarj edilmesi söz konusudur.

Zeltu X pod sigara kullandığınız takdirde elektronik sigara deneyiminiz bir üst seviyeye çıkacaktır. Cihazın nikotin oranının oldukça ideal olmasından mütevellit kullanıcıların normal sigarayı bırakması veya azaltması söz konusu olacaktır.

Buna ek olarak, elektronik sigaralar, bol buhar çıkartmalarından dolayı dikkat çekerler. Normalde sıkıntı yaratmayan bu durumun bilhassa çok kişinin olduğu ortamlarda rahatsızlığa yol açması mümkündür. Ancak bu  pod sigarada kesinlikle böyle bir sorun yoktur. Çünkü, diğer elektronik sigaralara kıyasla buhar oranı daha azdır. Bu sayede, dışarıda rahatlıkla bu cihazı kullanmak mümkündür.

Sigarayı bırakmak istiyorsanız  kullanmayı mutlaka denemelisiniz. İçerisinde bulunan nikotin oranının ideal seviyede olmasından dolayı nikotin ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayacaksınız. Zeltu X pod sigara kullanıcılarının normal sigarayı bıraktığı veya çok aza indirdiği herkes tarafından bilinmektedir. Bir başka deyişle bu cihazla  yepyeni bir elektronik sigara deneyimi yaşamış olacaksınız.

Geçmişte, elektronik sigara kullanmayanlar için Zeltu X pod sigara önemli bir başlangıç alternatifi olarak bilinmektedir. Nikotin seçeneklerinin tercihe göre belirlenmesi sayesinde istediğiniz nikotin oranını seçerek kullanıma başlayabilirsiniz. Cihazın kartuş kapasitesi oldukça idealdir. Buna ek olarak, kartuşların doldurulması veya pamuklarının değiştirilmesi mümkündür.

Zeltu X pod sigaranın geliştirilmiş tasarımlarından dolayı hafif olması söz konusudur. Likit tankının bulunmaması; hafifliğin sağlanması konusunda önemli bir avantajdır. Kullan at likitler; sigaranın sahip olduğu avantajlardan bir diğeridir.

Standart modellerde tank dolumunun yapılma zorunluluğu düşünüldüğünde kullan at likitlerin farkı anlaşılacaktır. Likitlerin bitmesinin ardından her defasında yenisiyle değiştirilmesi bu pod sigaranın farkını ortaya koymaktadır.

Yeni nesil podmod elektronik sigaranın tüm özellikleri, pod sisteminin sahip olduğu tüm yenilikçi detaylar  Zeltu X pod sigara içerisinde bulunmaktadır.

Damak tadına hitap etmesi ise başka bir ayrıcalıktır. Çünkü, likitlerden gelen tadın birçok kişinin damak tadına net bir şekilde hitap ettiği bilinmektedir. Bilhassa meyve, gofret ve çikolata aromalı likitlerin kesinlikle bu ürünü öne çıkardığından bahsedilebilir.

Zeltu X pod sigaranın şarj süresinin uzun olmasından dolayı kullanım süresi de oldukça uzundur. Bu ürünü, hiçbir sorun yaşamadan uzun süre kullanmak mümkün olmaktadır. Kendine özgü yapısıyla dikkat çeken Zeltu X fiyat kısa süreli indirimde sitemizden sipariş geçmeniz halinde aynı gün kargo hizmetimiz devreye girmektedir.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Zeltu X Pod Sigara” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top