İnsomnia Pancake Salt Likit 30ml

 150,00

İnsomnia Pancake Salt Likit 30 ml, 18 Mg, 24 Mg ve 36 Mg nikotin oranları ile pod mod cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

İnsomnia Pancake Salt Likit, birinci sınıf malzemelerle üretilen lezzetli bir elektronik sigara likitidir. Bu likit, taze, kabarık ve lezzetli pankeklerin tadını anımsatan bir aroma sunar. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu likit, sıcak ve tatlı bir aromaya sahiptir.

Salt likit formu, daha yüksek nikotin dozajlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar için ideal bir seçenektir. İnsomnia Pancake Salt Likit, 18mg ve 24mg 36mg nikotin seçenekleri ile sunulmaktadır.

İnsomnia Pancake Salt Likit, kaliteli aroma çeşitliliği ve yoğun lezzetiyle, elektronik sigara kullanıcıları arasında çok popülerdir. Bu likit, çoğu elektronik sigara cihazı ile uyumlu olan 70VG/30PG oranına sahiptir.

İnsomnia Pancake Salt Likit, kaliteli aroması ve tatlı tadı ile kahve molası veya tatlı krizleri sırasında harika bir seçimdir. İnsomnia’nın kaliteli ürünleri arasında yer alan bu likit, birçok elektronik sigara kullanıcısının favorilerinden biridir.

Sonuç olarak, İnsomnia Pancake Salt Likit, kaliteli malzemelerden üretilmiş, taze ve lezzetli bir pankek aromasına sahip yüksek kaliteli bir elektronik sigara likitidir. Sıcak ve tatlı bir aroması olan bu likit, elektronik sigara kullanıcıları arasında oldukça popülerdir ve tatlı krizleri sırasında harika bir seçimdir.

İnsomnia Pancake Salt Likit 30ml Kek, Muz, Vanilya ve Muhallebi aromalarının özel karışımları ile hazırlanarak premium aromalı likitler elde edilmektedir. Elektronik sigara cihazlarınızda güvenle kullanabileceğiniz likit. Antalya ve Türkiye’ye her gün teslimatımız vardır.

MG (Nikotin Oranı)

18 Mg, 24 Mg, 36 Mg

Marka

İnsomnia Likit

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“İnsomnia Pancake Salt Likit 30ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top