İnsomnia Snake Blood Salt Likit 30ml

 130,00

İnsomnia Snake Blood Salt Likit 30 ml, 18 Mg, 24 Mg ve 36 Mg Nikotin oranları ile elektronik sigara cihazlarınızla kullanmak için premium likit.

Çilek, Hindistan Cevizi, Viski Aroması, Bavyera Kreması ve Pamuk şeker aromalarının keyfini almanız için özel likit.

İnsomnia Snake Blood Salt Likit 30ml Çilek, Hindistan Cevizi, Viski Aroması, Bavyera Kreması ve Pamuk şeker aromalarıyla özel karışım ile elde edilen likit. Elektronik sigara cihazlarınız ile tam uyumlu özel premium likit.

İnsomnia Snake Blood Salt Likit 30ml

Antalya Bölgesinde en çok sevilen ve Türkiye genelinde de tercih edilen likitlerimiz ile, kaliteli elektronik sigara aromaların keyfini çıkartabilirsiniz. Tamamen orjinal olan ürünlerimizi çok seveceksiniz.

İnsomnia Snake Blood Salt Likit: Yaban Mersini ve Nane Harmanı

İnsomnia Snake Blood Salt Likit, yaban mersini ve nane harmanının harika bir kombinasyonunu sunar. Bu likit, elektronik sigara kullanıcılarına taze ve ferahlatıcı bir tat sunarken, pürüzsüz bir nikotin içimi sağlar.

Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen İnsomnia Snake Blood Salt Likit, zararlı maddeler içermez. Likit, salt likit formülasyonu sayesinde daha pürüzsüz bir nikotin içimi sağlar. Nikotin seviyeleri farklı seçenekler sunarak, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun bir seçim yapmalarını sağlar.

Dolum şişesi, likiti kolayca doldurmanızı ve sızıntı yapmamasını sağlar. Likitin uyumlu olduğu cihazlar, elektronik sigara kullanıcıları için kolay bir kullanım sağlar.

Sonuç olarak, İnsomnia Snake Blood Salt Likit, yaban mersini ve nane harmanı ile harika bir tat sunar. Kaliteli malzemeler kullanılarak formüle edilmiş bu likit, zararlı maddeler içermez ve pürüzsüz bir nikotin içimi sağlar. Dolum şişesi, likiti kolayca doldurmanızı sağlar ve sızıntı yapmaz. Eğer ferahlatıcı ve taze bir tat arıyorsanız, İnsomnia Snake Blood Salt Likit sizin için ideal bir seçenek olabilir.

Elektronik Sigara Cihazlarınızda kullanabileceğiniz salt likit çeşitleri.

MG (Nikotin Oranı)

18 Mg, 24 Mg, 36 Mg

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İnsomnia Snake Blood Salt Likit 30ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Scroll to Top

dikkat edin!

uyarı!

18 Yaşından küçüklere satışımız yoktur. Ayrıca elektronik Sigara Atomizerleri, Coilleri, Kartuş, Tel, Pamuk vb Satışı Yasal Olmayan Ürünleri Satmıyoruz.