İnsomnia Cigar Salt Likit

 150,00

İnsomnia Cigar Salt Likit 30ml 18Mg, 24 Mg ve 36 Mg Nikotin oranı seçenekleri ile özel aromalı premium likit.

İnsomnia Cigar Salt Likit 30ml Tütün, Karamel, Graham Cracker, Kurabiye ve Vanilya aromaları ile özel karışım sonucu elde edilen yeni tat. Elektronik sigara cihazlarınızda kullanabileceğiniz premium salt likit.

İnsomnia Cigar Salt Likit, yüksek kaliteli tütün özlerinden oluşan muhteşem bir lezzet sunar. Elektronik sigara kullanıcılarına özel olarak tasarlanmış olan bu salt likit, geleneksel sigara içimi hissiyatını aratmayacak bir aroma sunar.

30 ml’lik şişesi sayesinde, uzun süreli kullanım için idealdir. Tüm elektronik sigara modelleriyle uyumlu olan bu likit, özel olarak tasarlanmış yüksek teknolojili cihazlarla üretilir.

İnsomnia Cigar Salt Likit, kaliteli ve doğal içeriklerden üretilir. Bu sayede kullanıcılarına sağlıklı ve lezzetli bir deneyim sunar. Şişesi, kullanımı kolay bir tasarıma sahiptir ve likidin sızmasını önleyen özel bir kilit sistemiyle donatılmıştır.

Bu muhteşem tütün aromalı salt likit, kullanıcılarına yoğun bir aroma ve doyurucu bir tat sunar. Elektronik sigara kullanıcıları, İnsomnia Cigar Salt Likit’i gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve sigaraya veda etmek isteyenler için harika bir seçenek olabilir..

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“İnsomnia Cigar Salt Likit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top