,

One Hit Wonder Island Man Salt Likit

30 ML Tropikal Meyve Aromalı Premium Salt Likit

One hit wonder island man salt likit mis kokulu bol buharlı tropikal meyve aromalı premium salt likittir. Tropikal lezzetleri bir arada toplayan likit ürünü içeriğinde sağlığa zararlı hiçbir katkı ürünü yoktur.

Doğal bileşenler ile bütünleşen o eşsiz tat ve egzotik koku havası ile binlerce kullanıcının tercih nedeni haline gelmiştir.

One hit wonder island man salt likit premium kalitesinde olan aroma tatları içeriğinde; ananas, nane, kivi, karpuz, mango, portakal meyvelerini bulmak mümkün. İçimi yumuşak ve tadı lezzetli olan ürün aynı zamanda ödüllü marka haline gelmiştir.

One Hit Wonder Island Man Salt Likit Ürün İçeriği ve Tanıtımı

Salt likitin kullanımı için gerekli olan pod cihazıdır. Premium özelliğinde olan ürünün sadece kullanımı pod cihazları ile gerçekleşir.

Kaliteli likit aromasının tadını almak için sıradan elektronik sigara cihazları kullanmanız tavsiye edilmez. Ürün içeriği olarak egzotik tropikal esintisini yaşatan aromaya sahiptir.

Peki, bu aromanın içindeki bileşen ve avantajları nelerdir;

  • Ağız kokusunu önler ve diş sararmalarının önüne geçer.
  • Meyve yiyormuş etkisi bırakır ve keyifli içimi vardır.
  • Boğaz tahrişi yaratmadan, kolay çekime sahiptir.
  • Sıradan sigaraların içinde yer alan zararlı bileşenlere yer verilmez.
  • Öksürük, kötü koku, tahribat gibi faktörlere neden olmadan tüketilebilir.
  • Doldurulabilir likit sıvısı olması nedeniyle belirli ölçeklerden kullanılır.
  • Tropikal meyve aroma tadını veren esans bileşenlerinden oluşur.

Ürün içeriği yukarıda anlatılan özelliklere sahip olup, kullanımı için yasal olarak izinlidir. Gerekli değerlendirme ve testlerden geçen ürün aynı zamanda ödüle layık görülmüştür. Bu nedenle rahatlıkla sipariş vererek kullanmaya başlayabilirsiniz.

One Hit Wonder Island Man Salt Likit Kullanım Şekli

Likit kullanımları cihaza göre değişiklik gösterebilir. Fakat premium kalitesindeki doldurabilir sıvıları tercih ediyorsanız pod cihazlarını tercih etmelisiniz. Ürün sadece pod cihazlar ile kullanılabilir. Diğer elektronik sigara cihazları ile kullanıldığında istenilen tadın ve içme keyfinin farkına varılmaz. Kullanım şekli olarak ürün içindeki kullanma kılavuzunda yer alan ölçeklere göre cihazınıza eklemeler yapabilirsiniz.

Ürün İçerisindeki Bileşenler

Likit ürün satın almak isteyen kullanıcıların aradığı özelliklerden biri de bileşenlerinde zararlı maddeler olup olmadığıdır. Likit bileşenleri tamamen doğal tropikal meyve özlerinden bir araya gelmiştir. Kullanılan esanslarda kanserojen hiçbir zararlı bileşen yoktur. Aksine normal sigaraya olan bağımlılığınızı unutturacaktır.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“One Hit Wonder Island Man Salt Likit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top