,

Relax Cosmic Nutz Salt Likit

 200,00

2 farklı çilek türü, Yaş Badem, Hafif Vanilya ve Bisküvi Aromalı

Salt likit sevenler için en ideal ürünlerden birisi hiç şüphesiz Relax  Cosmic Nutz  olacaktır. Relax salt likit kategorisinde olan Relax Cosmic Nutz; bilhassa farklı aromasıyla beğeni toplamaktadır.

Ürünün içerisinde iki farklı çilek türü bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, yaş badem, karamel ve hafif vanilya aromasının bulunması göz doldurmaktadır. Relax Cosmic Nutz’u tercih ettiğiniz takdirde bilhassa meyve ve vanilya aromasının benzersiz lezzetine tanıklık edeceksiniz.

Relax Cosmic Nutz ile Benzersiz Salt Likit Deneyimi!

Günümüzde elektronik sigara kullanan bireylerin tercihi daha çok nikotinli likitler olmaktadır. Nikotin bazının boğaz vurumu bulunmaktadır. Buna ek olarak, nikotinli likitlerde doygunluk seviyesi yer almaktadır.

Tuz nikotinin metabolizma üzerinde çok daha hızlı bir şekilde soğrulduğu, bir başka deyişle kana çok hızlı bir şekilde karıştığı bilinmektedir. Bu yüzden, vücudun ihtiyacı olan nikotinin kısa zamanda sağlanması mümkün olmaktadır.

Salt likit kullanmak, baz nikotinli likitlere kıyasla birtakım avantajlar barındırmaktadır. Her şeyden önce, salt likitin, çok daha doyurucu olduğunu vurgulamak gerekir.

Bunun yanı sıra, baz nikotinde görülen acı tat, boğaz vurumu gibi istenmeyen durumların salt likit ürünlerinde meydana gelmesi mümkün değildir. Gerçek sigara ile salt likitin boğaz vurumunun aynı seviyede olduğunu belirtmek gerekir. Bu özelliklerden dolayı, salt likit ürünleri, Türkiye’de çok fazla rağbet görmektedir.

Salt likit; baz nikotine kıyasla farklı ve çeşitli buharlama sistemlerine sahiptir. Buna ek olarak, salt likit; %35 daha az sertlik seviyesine sahiptir. Söz konusu sertlik seviyesinden dolayı salt likit kullanıcılarının ürünü sağlıklı bir şekilde kullanması mümkün olmaktadır.

Bunun yanı sıra, sigara isteğinizin bir an önce kesilmesini istiyorsanız kesinlikle salt likit ürünlerini kullanmalısınız. Salt likit ürünlerinin her biri, nikotin ihtiyacınızı kısa zamanda karşılayacaktır.

Salt likit sahip olduğu nikotin tuzlarından dolayı vücutta kısa zamanda emilmektedir. Hızlı bir şekilde kana karışmaktadır. Yalnızca bir iki içimin bile kişinin uzun süreli nikotin ihtiyacının karşılanmasını sağlaması söz konusudur.

Yapılan araştırmalar doğrultusunda salt likit ürünlerin sigarayı bırakma konusunda daha etkin ve hızlı çözüm sundukları belirlenmiştir.

Salt likit kullanmak istiyorsanız size en uygun ürünlerden birisi, Relax Cosmic Nutz  olacaktır. Ürünün içerisinde iki farklı çilek türünün bulunması pek nadir görülen bir özelliktir. Bunun yanı sıra, çoğu kişi, yaş badem tadı almaktan memnun olacaktır. Ayrıca, karamel ve dozunda vanilya aromasının cezbedici olduğundan bahsetmek gerekir.

Diğer elektronik sigara likitlerine kıyasla çok daha uzun sürede bozulmaktadır. Ayrıca, çok daha geç oksitlenmektedir. Relax Cosmic Nutz’un havayla temas etmemesine özen göstermelisiniz.

Ürünü, uygun sıcaklık aralıklarında muhafaza etmelisiniz. Bu sayede  orijinalliği ve aroması; hiçbir şekilde bozulmayacaktır. Ürünü uzun süre keyifle kullanabilirsiniz. üzerinden oldukça uygun fiyatlarda satışa sunulmaktadır.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Relax Cosmic Nutz Salt Likit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top