,

Relax Pinkman Cool Salt Likit

 200,00

Bol meyveli ve mentollü gizli karışım aromalı salt likit

Elektronik sigaraya başlamak isteyen ancak nasıl bir ürün kullanması gerektiği konusunda kararsız kalanlara Relax Pinkman Cool’u tavsiye etmek gerekir.  Sahip olduğu aromalarıyla beğeni toplamaktadır.

Relax Pinkman Cool içerisinde bol meyveli ve mentollü gizli karışım aroması bulunmaktadır. Tüm meyvelerin tadını bulabileceğiniz bu ürünün eşsiz bir lezzeti bulunmaktadır.

30 ml’lik şişelerde satılmaktadır. Bunun yanı sıra, çocuk kilidi koruyucusu bulunmaktadır. Bu sayede, çocukların ürüne erişiminin önüne geçilmektedir. Ürünün sert plastikten yapılan bir şişede satılması sayesinde istenilen her yere götürülmesi mümkün olmaktadır.

Kaliteli malzemeler ile el değmeden tesis ortamında üretilen bir üründür. Kalitesinden dolayı Türkiye başta olmak üzere dünyanın her yerinde satışa sunulmaktadır.

Relax Pinkman Cool Salt Likit ile Aradığınız Doyuma Ulaşın!

Sahip olduğu zengin aromasının yanı sıra salt likitlerin tüm özelliklerini bünyesinde taşımaktadır. Bu ürünü kullandığınız takdirde normal elektronik sigara likitlerine kıyasla çok daha kaliteli bir elektronik sigara deneyimi yaşamış olursunuz.

Her şeyden önce, bu ürün sayesinde çok daha fazla nikotin alacaksınız. Salt likit içerisinde daha kararlı bir nikotin bulunmaktadır. Bu sayede, kısa zamanda daha yüksek seviyede nikotin alma şansına erişeceksiniz. Ayrıca, nikotin, kısa sürede kana karışacaktır. Bir başka deyişle, Relax Pinkman Cool sayesinde vaping deneyiminiz en üst noktaya çıkacaktır.

Çok daha uzun raf ömrüne sahip olmasıyla beğeni toplamaktadır. Serbest bazlı nikotinlerle kıyaslandığında e-likitteki düşük uçuculuk seviyesi, salt likitin stabil bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Bu sayede, salt likit ürününün depoda bozulmadan daha uzun süre kalması söz konusu olmaktadır.

Düşük wattlı cihazlarda çok daha güzel bir deneyim sunmaktadır. Buhar üretme ve cihazın gücüne bakılmadan nikotin üretmede çok daha verimli bir deneyim yaşatılmaktadır.

Salt likitlerin sahip olduğu stabilite özelliklerini Pinkman Cool  likit içerisinde bulabilirsiniz. Salt likitler, diğer elektronik sigara likitlerine kıyasla daha az serttir. Sert olmadıklarından dolayı kullanıcılarda boğaz yanması gibi sorunlar yaratmazlar. Ayrıca, oksidasyona karşı daha az hassaslık söz konusudur.

Bu sayede, salt likit kullanmanın sağlık açısından herhangi bir riski bulunmaz. Daha düşük watt çıkışı olan cihazlarda daha az enerjiyle çalışan pod elektronik sigaralarla kullanılması; salt likitlerin daha verimli olmasını sağlamaktadır.

Kullandığınız takdirde ürünü daha az kullanarak daha yüksek seviyede nikotin alma şansına sahip olursunuz. Bu sayede, her şeyden önce, ürünü ekonomik olarak kullanma şansınız doğacaktır. Ayrıca, daha yüksek seviyede nikotin alarak doyumu en üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Normal sigara kullananların benzer doygunluk hissini yaşama adına kesinlikle Relax Pinkman Cool salt likiti kullanması tavsiye edilmektedir. Pinkman Cool salt likit kullanıcıları; yukarıda saydığımız sebeplerden dolayı, normal sigara kullanmaya kıyasla daha az ücret ödeyerek aynı doygunluk seviyesine erişme şansına sahip olurlar.

 

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Relax Pinkman Cool Salt Likit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top