,

Relax Tropical Climate Salt Likiti Antalya

 200,00

Muz, Olgun Çilek, Tropikal dragon meyvesi, tatlı krema aromalı  salt likit

Salt likit kullanma konusunda ısrarcıysanız sizleri Relax Tropical Climate ile tanıştırmak istiyoruz!  Tropical Climate; bilhassa sahip olduğu eşsiz aromasıyla beğeni toplamaktadır. Ürünün aromasının içerisinde muz, olgun çilek, tropikal dragon meyvesi ve tatlı krema aroması yer almaktadır.

Muz ve çilek gibi herkesin sevdiği meyvelerin bu ürün içerisinde yer alması büyük beğeni toplamaktadır. Ayrıca, tropikal iklimin en sevilen ve tadı en çok merak edilen meyveleri arasında bulunan dragon meyvesi; farklı bir tat arayanlara hitap etmektedir.

Bunun dışında, tatlı krema aromasının bu meyvelerle bütünleşerek oluşturmuş olduğu tat, insanların damağında eşsiz bir lezzet bırakacaktır. Sonuç olarak, salt likit deneyiminizi zenginleştirmek istiyorsanız tercihiniz Climate olmalıdır.

Salt Likit Relax Tropical Climate ile Farklı Bir Deneyim Yaşayın!

Tropical Climate salt likit ürünleri arasında sunduğu eşsiz özelliklerinden dolayı ön plana çıkmaktadır.  30 ml’lik şişelerde satılmaktadır. Çocuk kilidi kapağının bulunmasından dolayı çocukların bu ürüne ulaşması söz konusu olmaz.

Ayrıca, sert plastik bir şişede satılıyor olması sayesinde ürünün kırılması veya zarar görmesi söz konusu değildir. Bilhassa düşük sıcaklıklara uygun olan pod mod elektronik sigalarda kullanılabilmektedir. Bunun sebebi, salt likitlerin düşük sıcaklıklarda da kaliteli buhar üretmesidir.

Kullandığınız takdirde daha az buharlanma ihtiyacı hissedersiniz. Bu sayede, daha ekonomik bir elektronik sigara deneyimi yaşamış olursunuz. Daha az buharlama sonucunda daha kısa sürede doyum ortaya çıkmaktadır.

Salt likit olmayan elektronik sigaralarda ortamın buhar altı olması söz konusu iken pod mod cihaz kullanırken çok daha az buhar çıkmaktadır. Bu sayede, ürünü kullanırken çevredekilerin rahatsız olmasının önüne geçilmektedir.

Tropical Climate salt likit ürünüdür. Ürünün nikotin sertliği azaltılmıştır. Kullanıcıların buharlarken daha az ve kısa sürede doyum sağlaması söz konusu olmaktadır. Buna ek olarak, salt likit yapısından dolayı buharlamanın çok daha pürüzsüz olduğunu ifade etmek gerekir. Standart nikotin ürün içeren elektronik sigaradan salt likite geçenler, farkı çok daha çabuk hissedeceklerdir. Salt likit ürünleri; normal nikotinler gibi sert değildir. Tam aksine, yumuşak bir içim sunmaktadır.

Salt likit kullanmanın normal nikotin kullanmaktan çok daha fazla doyum verdiği kabul edilmektedir. Bunun sebeplerinden birisi, Tropical Climate likiti ürününde olduğu gibi salt likitlerdeki nikotin oranının genel olarak %50 olmasıdır.

Sonuç olarak bakıldığında salt likit içerisinde bulunan nikotin oranının yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Bu bağlamda, bilhassa sigara bağımlılığını seviye seviye azaltmak isteyenlerin salt likit kullanması doğru olacaktır. Çünkü, salt likit içerisinde yoğun bir nikotin oranı bulunmaktadır.

Bu sayede, salt likit kullanıcılarının aradıkları doyuma ulaşması kısa zamanda mümkün olmaktadır. Saydığımız tüm bu özellikleri Relax Tropical Climate salt likit kullanarak elde edebilirsiniz. Ürünün eşsiz aroması ise sizi yaptığınız seçim konusunda haklı çıkaracaktır.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Relax Tropical Climate Salt Likiti Antalya” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top