,

Relax Long Island Salt Likit

 200,00

Kola ve limon aromalı salt likit

Elektronik sigara kullanıcıları için en kaliteli markaların başında gelen Relax’ın kola ve limon aromalı ürünü Relax Long Island; birçok tüketicinin favorisi olmasıyla dikkat çekmektedir. Salt likit kategorisinde  satılmaktadır. En iyi kalite anlayışı baz alınarak üretilmiştir. Üretilen bu ürün; tüm dünyada sevilerek kullanılmaktadır.

Kola ve limon aromalı olması sayesinde beğeni toplayan Relax Long Island; PG-VG oranı bakımından ideal nitelikler taşımaktadır. %50 PG, %50 VG oranına sahip olmasıyla öne çıkmaktadır. 30 ml’lik şişelerde satılmaktadır.

Ürünün sert plastikten meydana gelmesi sayesinde güvenilir bir şekilde kullanılması söz konusu olmaktadır. Bunun yanı sıra, çocuk kilidi kapaklı olması sayesinde çocukların bu ürüne ulaşmasının önüne geçilmektedir.

Kullanmak isteyenlerin uygun bir cihaza sahip olması istenmektedir. Bu ürünü kullanmak için en uygun cihaz; düşük watt ile çalışan pod (kartuşlu) elektronik sigara modelleri olarak bilinmektedir.

Nikotin değerleri 9mg’den başlayarak 12,24,35,50 mg olan likitlerin ciddi sağlık sorunlarına sebep olması söz konusudur. Bu yüzden, bu nikotin oranlarına sahip olan ürünlerin nargile içim cihazlarda kullanılması asla tavsiye edilmez. 15 watt değerinden yüksek ayara sahip olan sigara içim cihazlarında 24,35,50 mg gibi nikotin seviyelerinin asla kullanılmaması gerekir.

Relax Long Island Salt Likit

İçeriğinde yüksek kaliteli farmasötik sınıf malzemeler bulunmaktadır. Kola ve limon aromalarının karışımı sayesinde salt likitten eşsiz bir tat alınacaktır. Salt likitin kendi kalitesine ek olarak kola ve limon gibi tamamlayıcı tatların buluşması; büyüleyici bir içim deneyimini kullanıcılara yansıtacaktır.

Pod sistem elektronik sigara ve MTL tank gibi modellerle beraber kullanılmalıdır. Fransa’nın en kaliteli salt likit üreticisi olan bu firmanın ürünlerinin tüm dünyada yaygın olarak kullanılması söz konusudur.

Salt likit kullanmak isteyenler için bu ürününün oldukça uygun olduğunu belirtmek gerekir. Salt likit; baz nikotinden farklı olmakla beraber daha avantajlıdır. Her şeyden önce, tütün yapraklarından elde edilmesinden dolayı doğal ve saf olması söz konusudur. Ayrıca baz nikotine kıyasla çok daha kararlıdır.

Salt likit kullanmak isteyenler için kola ve limon aromalı olmasıyla cezbeden Long Island; metabolizmada çok daha hızlı bir şekilde absorbe edilmektedir.

Bu bağlamda, salt likitin etkisi daha uzun sürmektedir. Daha uzun süre doygunluk hissi yaşamak isteyenlerin tercihi salt likit olmaktadır.

Relax Long Island kullananlar; nikotin ihtiyaçlarını uzun süreler boyunca karşılayabilecek bir üründen faydalanmış olurlar. Salt likitin çok daha doyurucu bir etkisi bulunmaktadır. Kullananlar elektronik sigaraya kıyasla acı tat alma veya boğaz vurumu yaşama gibi sorunlardan muzdarip olmazlar.

Buna ek olarak, sanki gerçek sigara içiyormuş gibi hissederler. Relax Long Island; piyasada çok uygun şartlara satın alınabilecek bir üründür.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Relax Long Island Salt Likit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top