,

Relax Golden Dream Salt Likit

 200,00

Taze Kiwi, tatlı nar, olgun çileğin buz ile birleşimi (ferahlatıcı tat) aromalı

Relax Golden Dream; piyasadaki en kaliteli ve lezzetli salt likit ürünlerinin başında gelmektedir. Relax Golden Dream; sahip olduğu aromasıyla insanları cezbetmektedir.

Relax Golden’ın taze kivi, tatlı nar ve olgun çileğin buz ile birleşiminden meydana gelen aromaya sahip olması onun neden bu kadar sevildiğini anlatmaktadır. Relax Golden Dream; sunduğu ferahlatıcı tat sayesinde kullanıcıların salt likit deneyimini eşsiz bir tecrübeye dönüştürmektedir.

Relax markasının ürünleri; Fransa’da üretilmektedir. Fransa’dan dünyanın her yerine yayılan ürünler, büyük bir beğeniyle kullanılmaktadır.

Elektronik sigaranın sigarayı bırakmak isteyenler tarafından kullanıldığı herkes tarafından bilinmektedir. Elektronik sigara kullanımının gitgide arttığı günümüz dünyasında elektronik sigaraya dair farklı ürünlerin ortaya çıkması normal karşılanmalıdır.

Salt likit ürünleri; diğer elektronik sigara ürünlerine kıyasla benzersiz özelliklere sahiptir. Her şeyden önce, bu ürünlerde nikotinin zararlı etkilerinden uzaklaşmak mümkün olmaktadır.

Bunun yanı sıra, elektronik sigaralarda bulunan acı tat ve boğaz vurumunun salt likitte bulunması söz konusu bile değildir. Bu sebepten dolayı, elektronik sigara kullanmak isteyen herkese salt likit ürünleri tavsiye edilmektedir.

Salt Likit Sevenlerin Vazgeçilmezi Relax Golden Dream!

İçerisindeki PG/VG oranları oldukça idealdir. %50 PG, %50 VG oranlarına sahiptir. Bunun yanı sıra, 30 ml’lik şişelerde satılmaktadır. Bu özelliğinden dolayı, rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra, sert plastikten meydana gelen şişesi sayesinde zarar görmesinin önüne geçilmektedir.

Buna ek olarak, çocuk kilidi kapaklı olması, çocukların erişemeyeceği şekilde saklanması noktasında büyük bir avantaj olmaktadır. Golden Dream kullanmak isteyenlerin düşük watt ile çalışan pod (kartuşlu) elektronik sigara modellerini tercih etmesi tavsiye edilmektedir. Nargile içim cihazlarda kullanılması çok fazla tavsiye edilmez. 15 watt değerinden yüksek ayara sahip olan sigara içim cihazlarda ise 25,35,50 mg gibi nikotin seviyelerinin asla kullanılmaması gerekir.

Golden Dream kullanmanın sayısız avantajı bulunmaktadır. Her şeyden önce, freebase nikotin gibi sert değildir. Oldukça yumuşak bir içim sunmaktadır. Buna ek olarak, düşük sıcaklıklarda salt likit çok daha iyi buharlaşmaktadır.

Bu sayede, az güce sahip olan pod mod gibi küçük elektronik sigaralarda bu tarz salt likit kullanmanın farkını yaşayabilirsiniz. Yüksek seviyelerde keyifli bir ürün kullanmak isteyenlerin tercihi bu üründen yana olmalıdır. Yüksek bir nikotin konsantrasyonu; sıvı kaybını azaltmakla beraber e-sigara kaynaklı risklerin azaltılması da söz konusu olacaktır.

Bu ürün ile gerçek bir elektronik sigara deneyimi yaşamak mümkün mü?

Salt likit içerisindeki nikotin oranının yüksek olmasından dolayı kullanıcıların normal sigara içiyormuş gibi hissetmesi söz konusu olacaktır.

Ancak, salt likit olan bu ürünün bağımlılık yapması, kesinlikle mümkün değildir. Nikotinin beyne hızlı bir şekilde verilmesinden dolayı bağımlılık yaptığı bilinmektedir. Ancak, salt likit ürünlerde sertlik azaltılmıştır. Bu yüzden, kullanıcıda herhangi bir bağımlılık yapmaz.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Relax Golden Dream Salt Likit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top