,

Relax Fruit Tingle Salt Likiti Antalya

 200,00

Tropikal mango, ananas, efsanevi guava meyvesi aromalı

Relax Fruit Tingle  bilhassa aromasıyla tercih sebebi olmaktadır. Tropikal mango, ananas, efsanevi guara meyvesi aromalı olarak satılan bu ürünün ne kadar lezzetli olduğunu tartışmaya gerek yoktur. Relax Fruit Tingle; salt likit arayışında olanlara bu ürünü önceden denemiş olan kişiler tarafından tavsiye edilmektedir.

Kaliteli ve lezzetli bir salt likit arayışında olanlar için Relax markasının çok uygun ürünleri olduğundan bahsetmek gerekir.

Salt likit aromaları içerisinde meyveli olanların ne kadar sevildiğini hesap ettiğimizde ananas, mango ve guara meyvesi gibi aromaların ağızda benzersiz lezzetler yaratması büyüleyici olmaktadır.

Fruit Tingle; dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de sevilerek kullanılmaktadır. İçerisinde hiçbir şekilde paraben, ambroks, benzil alkol, alerjen veya diasetil bulunmaz.

Ürün, 30 ml’lik şişeler halinde satılmaktadır. Nikotin seçiminin kullanıcı tarafından yapılması söz konusudur. Çocukların erişememesi adına güvenlik özellikli olarak satılmaktadır. %50 PG, %50 VG oranına sahiptir.  Bilhassa düşük watt ile çalışan pod (kartuşlu) elektronik sigara modellerinde kullanılmalıdır.

Nargile içim cihazlarda nikotin oranından dolayı kullanılmaması tavsiye edilmektedir. 15 watt değerinden yüksek ayara sahip olan sigara içim cihazlarda ise 24, 35, 50 mg nikotin seviyelerinin kullanılmaması gerekmektedir.

Relax Fruit Tingle Salt Likit Kullanma Keyfi!

Kaliteli malzemeler ile üretilen ve dünyanın her yerinde kullanılan bu ürün; Türkiye’de hatrı sayılır bir müşteri kitlesine sahiptir. Bu ürün sayesinde salt likit kullanmanın keyfini sonuna kadar çıkarmak mümkün olmaktadır. Fruit Tingle kullandığınız takdirde gerçek sigara içiyormuş izlenimine kapılırsınız.

Çünkü, kullanıcıya vermiş olduğu doygunluk oranı en üst seviyededir. Buna ek olarak, boğazda acı tat kalması gibi sorunlara asla rastlanmaz.

Fruit Tingle; sahip olduğu tropikal mango, ananas ve guara meyvesi aromalarıyla beğeni toplamaktadır. Salt likit kullanma konusunda endişeleri olan kişiler, bu aromalar sayesinde söz konusu endişelerini azaltacaklardır. Meyvenin en saf ve lezzetli halinin yer aldığı bu aromalarla salt likit kullanmak ayrı bir keyif haline gelecektir.

Elektronik sigara kullanıcıları, tadından dolayı zaman zaman zorluk çekerler. Ancak, Fruit Tingle gibi ürünlerde e-sigara kullanıcılarının yaşamış olduğu lezzet sıkıntılarını çözmek adına meyve aromaları kullanılmaktadır. Tropikal meyvelerin ne kadar lezzetli olduğunu hesaba kattığımızda bu ürünü kullanmak için çok fazla sebebiniz olduğunu fark edeceksiniz!

Bunun yanı sıra,  daha doyurucu bir tat almak mümkün olacaktır. Baz nikotinlere kıyasla doygunluk seviyesi çok daha uzun sürecektir.

Sigarayı bırakmak isteyenler için salt likit kullanmanın en doğru tercih olacağını söyleyebiliriz. Salt likit sayesinde hem nikotinin zararlı etkilerinden kurtulmak, hem doyurucu bir içim deneyimi yaşamak hem de değişik aromalarla salt likit kullanmayı zevkli hale getirmek söz konusu olacaktır.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Relax Fruit Tingle Salt Likiti Antalya” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top