,

Nasty Bad Blood Nic Salt Likit

Nasty Bad Blood Nic Salt Likit: 30 ML Frenk üzümü, Mentol ve Nane aromalı

Nasty Bad Blood Nic Salt Likit Frenk üzümü  biraz mentol ve birazda  nane aroması katıldı harika bol buharlı premium salt likit. Doğal çiftlik ortamında yetiştirilen Frenk üzümü içine karıştırılan mentol ve nane aroması ile içimi ferah bir likittir.

Ürün içindeki nikotin tuzu ile likidin içimi keyifli hale gelirken, vücutta kalan nikotin etkisini uzun süre tutar. Bu sayede sigara kullanım oranını azalttığı da görülür.

Bad Blood Nic Salt Likit İçeriği ve Ürün Özellikleri

Likit içinde bulunan salt tuz aroması oldukça pürüzsüz bir yapıdadır. Bu durum e-sigara kullanımı sırasında boğaz tahrişini en aza indirecektir. Kullanıcılar boğaz tahrişi olmadan ve ağız kokusundan uzak bir şekilde ürünü kullanabilirler.

Ürünün diğer avantajı ise pod cihazlar ya da düşük çıkışı olan atomizerlere göre dizayn edilmiştir. Sıradan elektronik sigara cihazları ve başlıkları ile kullanılması önerilmez. Aksi halde içimi zorlaştırır ve e sigaradan tat alınmaz.

Bad Blood Nic  Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Frenk üzümü, mentol ve nane aromasının birleşmesi ile ferah içimli bu likit sayesinde boğaz tahribatını en aza indirmek hedeflenmiştir. İçeriğinde bulunan karışım ve koruyucular sayesinde elektronik sigaranızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ürüne Bakılacak Olursa

  • Likit içeriği %70 VG ve %30 PG değerlerini oluşturur.
  • Elektronik sigaralara uygun olan dolum sıvısı özelliğini taşır.
  • Sigara bıraktırmada etkili olan çeşitli nikotin içeriğine sahiptir.
  • Diş sararmalarını engellerken, kötü kokudan uzak tutar.
  • Pasif bir içimi vardır, kullanıcıya zorluk yaşatmaz.
  • Kanserojen maddeleri (zifir, karbon-monoksit gibi) içermez.
  • Ürünler kullanıcılara ambalaj içinde kapalı olarak gönderilir.
  • İçeriğinde; bitkisel gliserin, aroma esansları nikotin tuzu bulunur.

Yukarıda ürün detaylarına bakıldığında; içimi kolay likit olduğu ve aynı zamanda sağlığa zarar verecek içeriklere yer verilmediği görülüyor. E-likit kullanımı sırasında boğaz tahrişi, kötü koku ve diğer kanserojen faktörlerinden uzak kalacaksınız.

Nasty Bad Blood Nic Salt Likit Kullanımı

Salt likit, içeriği ve aroması nedeni ile her elektronik sigara da kullanılmaz. Pod cihazı dışında olan elektronik sigaralarda kullanıldığında aroma alınmaz ve içimi zorlaşır.

Salt likitlerde boğaz tahrişi ve enfeksiyonların oluşmaması için özel aparatlara sahiptir. Her nefeste doğal aroma tadı almak için pod cihazı ile birlikte kullanılan likit başlığına ihtiyaç vardır.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Nasty Bad Blood Nic Salt Likit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top