,

Relax Pinkman Salt Likit

 200,00

Portakal ve Greyfurt aromalı salt likit

Portakal ve greyfurt aromalı olmasından dolayı Relax Pinkman kullanmanın farklı bir keyif olacağını dile getirmek gerekir. Salt likit kullanarak farklı bir elektronik sigara deneyimi yaşamak isteyenlere ısrarla Relax Pinkman salt likit tavsiye ediyoruz.

Relax Pinkman; kaliteli kullanım özelliklerine ek olarak, lezzetli aromasıyla beğeni toplamaktadır.

Relax markasının en bilindik ürünlerinin başında gelen  Pinkman salt likit; 30 ml’lik şişelerde satılmaktadır. Çocuk kilidi özelliğinden dolayı şişenin çocuklar tarafından kullanılmasının önüne geçilmektedir. Bunun yanı sıra, sert plastik şişede satılan ürünün kırılması veya hasar görmesinin pek mümkün olmadığını dile getirmek gerekir.

Salt likit kullanmanın en büyük avantajı; farklı aromaları kullanıcıların deneyimine sunmasıdır. İçerisinde portakal ve greyfurt aromasının bulunmasının meyve tadını sevenler için ideal olduğunu belirtmek gerekir. Portakal ve greyfurt; birbirine yakın ve birbirini tamamlayan tatlar olarak bilinmektedir. Bu tatların yüksek nikotinli salt likitler içerisinde bulunmasının eşsiz bir tat yaratacağını belirtmek gerekir.

Salt Likit Arayışına Relax Pinkman ile Son Verin!

Salt likit elektronik sigara içerisinde kullanılan ve buharlaşması sonrasında tüketilen gliserin tabanlı bir e-likit türü olarak bilinmektedir. Klasik e-likitlerden farklı bir yapıya sahiptir. İçerisinde baz nikotin yerine salt nikotin adı verilen bir madde bulunmaktadır.

Bu ürünükullandığınız takdirde nikotin alımını en yüksek seviyeye taşımış olursunuz. Bu sayede, normal sigara içimine en yakın tadı almış olursunuz. Yüksek nikotin seviyesinin varlığından dolayı kullanıcıların daha az tüketmesi sorun olmaktan çıkar.

Çünkü, normal bir nikotinin defalarca kullanımdan sonra vereceği etkiyi salt likit yalnızca birkaç kullanımda vermiş olacaktır. Bir başka deyişle, daha az tüketerek daha yoğun bir doygunluk hissi yaşayabilirsiniz.

Bu salt likit içerisinde PG/VG oranının %50’ye %50 olması büyük bir avantajdır. İdeal kullanım özellikleri sunmaktadır. PG/VG oranının klasik elektronik sigara likitleriyle kıyaslandığında çok fazla olduğu göze çarpmaktadır.

Ancak, nikotin tuzunun yapısından dolayı en ideal içim oranının salt likitlerde olduğunu belirtmek gerekir. Buna ek olarak, bu tür likitlerin sert değil tam aksine yumuşak bir içimi bulunmaktadır. Bu sayede, kullanıcıların normal sigara içiyormuş gibi bir his yaşaması muhtemeldir.

Relax Pinkman salt likit  kullanmanın en büyük avantajlarından birisi içerdiği aromadır. Portakal ve greyfurt aromalı olması, kullanıcıların nikotin tadından duyabilecekleri potansiyel rahatsızlığı en aza indirgemektedir. Ayrıca,  normal elektronik sigara likitlerinde olduğu gibi acı tatlarla ve boğaza vurumlarla karşılaşmamış olursunuz.

Buna ek olarak, aromaların çoğu kişinin elektronik sigara kullanmaya alışması noktasında belirleyici olduğunu ifade etmek gerekir.

Çoğu kişi, elektronik sigara kullanmayı riskli görse de aromalar sayesinde insanların salt likit kullanmaktan keyif alacağı dile getirilmelidir. Buna ek olarak düşük sıcaklıklarda ürünün daha verimli olması gibi avantajla karşılaşmış olursunuz.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Relax Pinkman Salt Likit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top