,

Nasty Juice Bad Blood Salt Likit

Nasty Juice Bad Blood Salt Likit: 30 ML: Olgun meyve ve frenk üzümü aromalı .

Nasty Juice Bad Blood Salt Likit meyve aromalı likit sevenlerin tercih edebileceği yeni ürün. İçeriğindeki olgun meyveler ve frenk üzümü aroması ile her nefeste lezzetli tatlar alabilirsiniz.

Kapalı alanda içilebilen ve kötü koku yaymayan likidi sizde deneyebilirsiniz. Bad Blood  içeriğindeki doğal bileşenler sayesinde e sigara kullanımında herhangi bir sağlık sorunu yaşamadan rahatlıkla tüketilebilir.

Bad Blood Salt Likit Ürün Hakkında Merak Edilenler

Nikotin tuzu etkisi ile normal sigarayı aratmayan ve hatta normal sigaraya olan bağlılığınızı azaltacak bileşenlere sahiptir.

Nikotin ihtiyacınızı, doğal meyve aroma özleri ile karşılayacağınız şekilde üretilmiştir. Ağız ve diş sağlığı problemi yaşamadan keyifle kullanacağınız e-cihaz ürünü de içinde yer almaktadır.

Bad Blood Salt likit kullanımındaki avantajlar aşağıdaki gibidir:

  • Her nefeste boğazda tahriş oluşumunun önüne geçilmiştir.
  • Doğal meyve özlerinin bileşenleri ile aroması hazırlanmıştır.
  • Vücudunuzda biriken zararlı kanserojen maddelerin temizlenmesini sağlar.
  • Sıradan sigaralara göre içimi yumuşak ve zararlı yan etkilerden uzaktır.
  • MG ve PG oranlarındaki denge sayesinde normal sigarayı aratmaz.
  • Günlük kullandığınız sigara sayısındaki azalış gözle görülür oranda belirgin hale gelecektir.
  • Premium kalitedeki likit sıvısının kullanımı ve dolumu kolaydır.

Yukarıda da görüldüğü gibi ürün tamamen doğal bileşenler ile üretilmiştir. Her e-sigara kullanıcısının severek kullanacağı bir yapıya sahiptir.

Dolumu ve kullanımındaki rahatlık sayesinde her yere taşınabilir özelliğe sahiptir. Sağlık sorunu yaratmayacağı için yasal olarak ürün satışları Türkiye’de de başlamış bulunmakta.

Salt Likit Ürünü İçeriğindeki Bileşenler

Farklı aroma tatları ile birden fazla ürün seçeneğine sahiptir. Bu üründe ise olgun meyvelerin yanı sıra frenk üzümü de eklenmiştir.

İçiminin yumuşak olması ve egzotik tatların bir arada bulunması içimini lezzetli hale getirmiştir. Nikotin, zifir ve karbon monoksit gibi kanserojen maddelere kesinlikle yer verilmemiştir. Tamamen doğal bileşenler ile hazırlanmıştır.

Likit Kullanımında Tercih Edilecek E-Cihazlar

Premium kalitesindeki tadı her nefeste almak için pod cihazı ile birlikte kullanılması gerekiyor. Sıradan cihazlarda çekilen her nefeste aroma tadını almak zorlaşıyor.

Likit sıvısının düzenli dolumu ve doğru oranda kullanımı için önerilen cihazını tercih etmeniz gerekir. Aksi halde likidin uçması, çekilen nefesin sadece dumandan ibaret olduğunu göreceksiniz.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Nasty Juice Bad Blood Salt Likit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top